Ebu Ziya Tevfik Sk. No:16/4 Çankaya/Ankara
+90 551 123 9331

Google Harita Yorum Satın Al

Google işletme yorumları ve faydaları

Google Harita Yorum Satın Al hizmetleri son dönemlerde işletmeler tarafından yaygın olarak tercih edilmekte olan uygulamalardır.  Google yorumlar sayesinde işletmelerin değerlendir puanları artmakta ve kişiler tarafından itibar kazanmaktadır.

Yüksek işletme puanına ihtiyaç duymakta olan kişiler, bu özel hizmet aracılığı ile istedikleri amaca ulaşmaktadır.

Google haritalar üzerinde kayıtlı olan işletmeniz, üst sıralara yükselerek müşteri potansiyelini artmasına fayda sağlamaktadır.

Hedef müşteri kitlesine ulaşmak adına; Google harita yorum satın al ile harita üzerindeki puanların yüksek olması, rakipler karşısında öne geçilmesine imkân sağlamaktadır.

https://api.whatsapp.com/send?phone=5511239331&text=Bilgisayar%20Arzas%C4%B1n%20Hakk%C4%B1nda%20Bilgi%20Almak%20%C4%B0stiyorum.

Bazı durumlarda işletme hakkında ortaya çıkan olumsuz yorumları silmek sanıldığı kadar kolay olmayabilmektedir. Bu gibi durumlarda ise Google yorum hizmeti ayrıcalıklarımız ile istenen skora ulaşım mümkün olabilmektedir.

Uygun fiyatlardan oluşan yorumlar, kısa sürede teslim edilmektedir. %100 Türk Hesaplar üzerinde sağlanan yorumlar, sizlerin istediği şekilde ve Silinmeme Garantili Yorumlar şeklinde 5 yıldızlı puanlama şeklinde gerçekleştirilmektedir.

Google Maps Yorumları Ne Avantaj Sağlar?

Google yorum hizmeti sayesinde benim işletmem haritası üzerinde oluşan yorum sayısını istenilen şekilde arttırıyoruz. İstenilen şekilde olumlu yorumlar kazanarak; yepyeni değerli müşteri kazanabilirsiniz.

Google yorum alma 5 yıldız şeklinde en çok tercih edilmekte olan hizmet paketi olmaktadır.

 İşletmenize ait olan harita linkinizi göndermeniz ve talep etmekte olduğunuz yorum detaylarını firmamıza aktarmanız yeterli olmaktadır. Yapılan işlemler sırasında hiçbir şekilde şifre vb.  Gibi durumlar talep edilmemektedir.

Yapılmakta olan Google Harita Yorum Satın Al hizmeti, tamamen organik biçimde ve gerçek hesap sahipleri tarafından yürütülmektedir. Google business yorumları şeklinde gönderim sağlanmaktadır. Bu özel hizmet sayesinde Fake yorumları engellemiş oluyoruz.

Google firma yorumlarının hile şeklinde tanımlanmasının da önüne geçmiş oluyoruz.

Sahip olduğunuz müşteriler üzerinden bu talepte bulunmak kişiler üzerinde ters tepebilir ya da zor bir süreç olarak istenen verim sağlanmayabilir. Tüm bu durumlara maruz kalmadan sizlerde Google harita yorum isteme ve yorum yazdırma taleplerinizi firmamız üzerinden karşılayabilirsiniz.

Google işletme yorumları ve faydaları

  • Google yorum sistemi sayesinde işletme konumunuz öne çıkar ve ortalama puanınızı istenen şekilde yukarı yönlü bir ivme kazanır.
  • İşletmenize ait puanınız yorumlar sayesinde yükselir. Müşteri sayınız artış gösterir. Satışlarınızdaki oran artış gösterir.  Yükselir. Popüler işletmeler arasındaki yerinizi alırsınız. Telefon trafiğiniz ve görüntülenmeniz artar.

Leave A Comment

Mesaj Gönder
WhatsApp Destek Hattı
TPKmedya Destek Hattı
Merhaba🙌😊
Call Now ButtonHEMEN ARA