Ebu Ziya Tevfik Sk. No:16/4 Çankaya/Ankara
+90 551 123 9331

Google Maps Yorum Satın Al

Google Maps Yorum Hizmeti Paketleri

Google Maps Yorum Satın Al ya da Google Maps Organik Yorum hizmetlerinden yararlanarak işletmenizin itibarını arttırabilirsiniz. Google Haritalar Yorum ve hizmeti sağlanırken 5 yıldız şeklinde bir ayrıcalıkta sağlanmaktadır.

Google Maps yorum hizmeti sayesinde işletmenize ait benim işletmem harita kaydı seviyenizi üst noktalara çekebilirsiniz. Her biri gerçek hesaplar ve kullanıcılar tarafından sağlanan bu hizmet günümüzün en çok tercih edilmekte olan işlemini ortaya çıkartmaktadır.

https://api.whatsapp.com/send?phone=5511239331&text=Bilgisayar%20Arzas%C4%B1n%20Hakk%C4%B1nda%20Bilgi%20Almak%20%C4%B0stiyorum.

Google Maps Yorum Hizmeti Paketleri

Ekonomik fiyat ayrıcalıklarından ileri gelen ve çok özel detayları içine almakta olan yorumlar, farklı paketler şeklinde işletme sahiplerine sunulmaktadır. 5 yıldızlı yorum ayrıcalığından oluşan her bir paket yorum sayısına paralel olarak farklı fiyatlandırılmadan oluşmaktadır. Talep edilen yorum sayısı arttıkça pakete ait fiyatlandırma da artış göstermektedir.

Zamana yayılmış yorum ayrıcalığı gerçek kullanıcılar tarafından sağlanan yorumlar, Türk hesaplar, kullanıcıların kadın ya da erkek olarak seçimi, farklı ip adresi üzerinden yorum ayrıcalığı, kaliteli resimler ile yapılan yorumlar, 15 gün garanti süresi, silinmeme garantisi gibi çok özel detaylardan oluşmaktadır.

Neden Google Maps Yorum Satın Almalıyım?

İşletmenize ait olan harita kaydınız yeni tarihli ise ve işletmenize ait yapılmış olumlu yorumlarınız bulunmuyorsa herhangi bir yıldız puanlaması bulunmuyorsa haritanızı inceleyen kişiler ve müşteri kitleniz sizleri tercih edip etmem konusunda kararsızlık yaşayacaktır. Bu durumun önüne geçebilmek adına; yorum sayınızı yükseltecek olan Google Maps Yorum Satın Al hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Google Maps yorum hilesi, ya da Google Maps Yorum Botu kullanmaksızın firmanız için gerçek kullanıcılar tarafından yapılan organik bir yorum hizmetini sizler için sunmaktadır.

 Google Maps Yorum Hizmeti almak isteyen müşterilerimiz için işletmelerine özel Google 5 Yıldız Satın Al paketlerimiz hayata geçirilmiş bulunmaktadır.

Google maps yorum silme anlamında da işletme sahiplerinden yoğun bir talep firmamıza ulaşmaktadır. Ulaşan talepler doğrultusunda firmanızın ortaya çıkan yıldız sayısını arttırmak amacıyla çeşitli imkanlarımız devreye girmektedir. Google tarafından yapılan her bir yorum en başta analiz edilmekte ve uygun bulunan yorumlar yayına alınmaktadır. Hiçbir şekilde hileye baş vurmadan silinmeme garantili yorum hizmetimiz sizler adına sağlanmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular arasında ise; Yorumlar silinecek mi? Yorumlar gözüküyor mu? Yorumlar nasıl yazılıyor? Çalışma sonunda raporlama oluyor mu?Google Maps organik yorum hizmeti tehlikeli mi? Google Maps harita sıralamam yükselecek mi? Ve Yabancı dilde yorum yapıyor musunuz? Gibi sorular yer almaktadır. Tüm bu konularda firma olarak sizlere destek sunmaktayız.

Leave A Comment

Mesaj Gönder
WhatsApp Destek Hattı
TPKmedya Destek Hattı
Merhaba🙌😊
Call Now ButtonHEMEN ARA