TPK Medya Kimdir ?

Neler yaptık Tpk Medya 2016 dan beri Ankara-Sincan ve tüm illerde faaliyetini sürdürmektedir. Küçük büyük işletme demeden her ölçekte tüm firmalar kaliteli ve kesintisiz hizmet bulumakta devam etmekteyiz ve kaliteli fikirler ve çözümler üreten bir yazılım firmasıdır.Tpk Medya kurucusu Abdülhamit Toprak 2016 yılında beri çok yazılım ve reklam firmalarında çalışıp deneyimli bir hale geldikten sonra,TPK Medya yazılım firmasını kurmuştur. Öğrenimini gördüğü lise şehit kara pilot üsteğmen tahsin barutçu mesleki ve teknik anadolu lisesinde bilişim bölümünden örnek öğrenci ve başarılı bir şekilde mezun olmuştur. Üniversitesini Bartın Üniversitesi Bilgisayar Mühendisli ve PRG bölümünde başarılı bir şekilde eğitimine devam etmektedir.

Neler yaptık Tpk Medya olarak firmanıza uygun web siteleri hazırlıyor akıllı telefonlar, tablet, bilgisayar ve TV’lere uyumlu olarak tasarlıyoruz. Markanıza uyumlu web siteleri sizleri aramada ilk sıralara çıkartmakla birlikte rakiplerinizi geride bırakacaktır.

Web Sitesini Neden Kullanmalıyız ?

İnternet insanlarda topluluk bilincini arttırmıştır. Toplulukların topluluklarından oluşan internet dünyanın her yerinden aynı zevk ve faaliyetleri paylaşan insanları bir araya getirmektedir. Zevkleri ve alanları ne olursa olsun, insanlar kendileriyle ortak zevkleri paylaşacak kişiler ile internet sayesinde buluşabilmektedirler. Kolay kullanımı, ekonomikliği ve hızı sayesinde, büyük kullanım alanı kazanan internet, bilgiyi kullanıcıya sınırsız bir şekilde sunmaktadır. Kullanıcı da ihtiyacı olduğu bilgiye her zaman ulaşabilmekte ve kendisi için yararlı bilgiyi internette yer alan çeşitli bilgi kaynaklarından sağlayabilmektedir

TPK Medya | Web Tasarım

tpk medya hazır web sitesi