Ebu Ziya Tevfik Sk. No:16/4 Çankaya/Ankara
+90 551 123 9331

Ankara E-Ticaret Web Sitesi

Teknolojinin geliştiği günümüzde e-ticaret siteleri daha az ücretle, daha fazla kâr elde etme imkânı sunmaktadır. Her geçen gün bu sektöre geçiş arttığı için, e-ticaret sitesi yapan firmalar önemini her geçen gün yükseltir. Her ne kadar e-ticaret büyük bir kâr marjı sunsa da, bu yalnızca sitenin iyi bir şekilde tasarlanmasıyla mümkün olur. Zira kullanıcıların aradığını kolay bulamaması, hatalı linkler, eksik resimler, geç yüklenme gibi durumlar satışlarınızın istediğiniz gibi olmamasına sebep verir. Kurumsal bir tecrübe ve alanında dinamik web tasarımcılara ile size hizmet veren TPK Medya, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde değerlendirerek, ihtiyacınız olan sonucu sağlar. Böylece hem Google üzerinde sıranızı yükseltebilir, hem de satış yaptığınız müşteri sayısını arttırabilirsiniz. Sizlerin mutluluğuna ve kullanıcı deneyimine önem veren ajansımız, sadece size özel tasarımlar yapar

N11 Site Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

N11, Türkiye’de en çok tercih edilen e-ticaret platformları arasındadır. Firmalar kendi e-ticaret sitelerine ek olarak burada da mağaza açarak, daha fazla satış yapma fırsatı elde eder.

Ancak farklı yerlerde ürün hazırlayarak paylaşmak oldukça uzundur. Şayet tek seferde birden fazla işlem yapılacaksa büyük bir zaman kaybı demektir. N11 entegrasyonu bu noktada sitede yapılan ürün paylaşımını aynı şekilde N11 üzerine de yayınlar. Böylece zamanı daha iyi değerlendirmeniz de mümkündür.

Gerekli entegrasyon işlemlerini kısa sürede gerçekleştiren ekiplerimiz, sorunsuz bir şekilde kullanmanıza olanak tanır. Böylece hitap ettiğiniz müşteri sayısını arttırabilir, hedef kitlenizi yükseltebilirsiniz.

Trendyol Site Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

Trendyol her gün milyonlarca kişi tarafından farklı ihtiyaçlara yönelik kullanılmaktadır. Tüketiciler markaya güvendiği için burada bir mağaza sahibi olmak, satış yapacağınız anlamına gelir.

Özellikle bir siteniz hazırda varsa buna ek olarak mağaza açmanız, kısa sürede hedef kitlenizi arttırmanızı sağlar. Ne var ki bu durumda satılacak ürünlerin birer birer yüklenmesi gibi zor bir sonuç ortaya çıkar.

Bu noktada size özel çözüm önerileri sunan TPK Medya, Trendyol entegrasyonu ile e-ticaret platformunuzda paylaştığınız bir ürünü, eş zamanlı olarak Trendyol üzerinde paylaşmanıza olanak tanır. Böylece aynı işlemi tekrar yapmanın getirdiği yükten kurtulup, değerli zamanınızı farklı yönlerde harcayabilirsiniz.

Hepsiburada Site Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

Günümüzde e-ticaret sayfası olan birçok kişinin, dropshipping hizmeti veren farklı platformlarda da mağazaya sahip olduğu görülür. Bunlardan bir tanesi de Hepsiburada’dır. Her ne kadar hedef kitlenizi arttırma olanağı sunsa da, tüm ürünlerin tek tek paylaşılması büyük bir zorluktur.

Ancak TPK Medya kapsamında bulunan profesyonel ekipler, sitenizi tasarlarken Hepsiburada entegrasyonu de gerçekleştirir. Kısa sürede gerçekleştirilen API talebi sonucunda, bir yerde ürün paylaştığınızda Hepsiburada üzerinde de yayınlanması sağlanır.

Böylece tekrar ürün girmek için ayırdığınız zamanı farklı yerlere ayırabilir, zamanınızı daha iyi şekilde yönetebilirsiniz.

Gittigidiyor Entegrasyonu

Gittigidiyor ülkemizde birçok kişi tarafından güvenilen e-ticaret markaları arasındadır. Satışlarınızı arttırmak istiyorsanız, size güzel bir başlangıç sunacaktır. Özellikle kendi siteniz varsa müşterilerinize ek bir seçenek sunulduğu için memnuniyeti arttırmanız da mümkündür.

Her ne kadar farklı platformlarda ürün paylaşmanın zor olduğu düşünülse de, profesyonel ekiplerimiz bu süreyi en kısaya indirir. Gittigidiyor entegrasyonunu API talebi üzerinden kısa sürede gerçekleştiren ekiplerimiz, sizleri aynı şeyleri tekrarlamanızın da önüne geçer.

E-ticaret Siteleri Nasıl Tasarlanmalıdır?

E-ticaret sitelerinden en üst seviye verim almak için dikkat edilmesi gereken bazı anahtar noktalar vardır. Aksi durumda satışlarınız istediğiniz gibi olmayacaktır. TPK Medya, bu noktada şu konulara dikkat ederek tasarım yapar;

  1. Sitedeki tüm kategoriler dikkatli ve göze çarpacak şekilde planlanmalıdır.
  2. Site içerisindeki renkler uyumlu şekilde kullanılır. Ziyaretçilerin gözlerini yormayan tasarımla daha uzun süre durmaları sağlanmalıdır.
  3. Kullanıcı dostu siteler hazırlanmalıdır.
  4. Kırık linkler ve eksik fotoğraflara dikkat edilerek, gerekli düzenlemeler yapılmalıdır.
  5. Firmanın vermek istediği mesaj, sitede tam olarak yansıtılmalıdır.

Ekiplerimiz tarafından dikkat edilen bu maddelerle, Google botları da sizleri daha iyi listeler. Böylece daha üstlerde yer alacağınız için, günlük ve aylık aldığınız ziyaretçiler artmaya başlar. Kullanıcı deneyimine önem veren TPK Medya potansiyel müşterilerinizi, gerçek müşteriye döndürmenize imkân tanır.

Uygun fiyatla kaliteli hizmet politikasından vazgeçmeyen ajansımız, kısa sürede etkili çözümler sunar.

 

Leave A Comment

Mesaj Gönder
WhatsApp Destek Hattı
TPKmedya Destek Hattı
Merhaba🙌😊
HEMEN ARA