Ebu Ziya Tevfik Sk. No:16/4 Çankaya/Ankara
+90 551 123 9331

TPKmedya Kimdir?

Yeni bir projeniz mi var?

TPK Medya Kimdir?

TPK Medya Yazılım Firması, dijital dünyanın büyüyen hızını ve yeniliklerini arkasına alarak müşterilerine en iyi hizmeti hızlı ve kaliteli şekilde fayda sağlamak için 2015 yılında Reklam & Yazılım sektörüne katılmıştır. Müşterilerine kaliteli yazılım ve reklam hizmeti sunan TPK Medya, her biri kendi alanında uzman, dijital dünya uzmanı, yenilikci ve yaratıcı 10 kişilik profesyonel bir ekibe sahiptir.

250’den fazla markanın 50’den fazla projesini yöneten TPK Medya yazılım ve reklam sektöründe adını altın harflerle yazdırmıştır. Kalitesi ve başarısından ödün vermeyen işini zamanında yaparak müşterilerini mutlu etmeye devam etmektedir. Aynı zamanda  ‘Google Partners’ olan TPK Medya alanlarında uzman ekibi ve gelişmiş sunucu server sistemleri üzerinden profesyonel hizmet sunma ilkesiyle çalışmalarını kararlılıkla, yıllar önce kurulduğumuz ilk günün heyecanı ile sürdürüyor.

hakkimizda-2
Profesyonel Yazılım Ekibi
Alanında uzman ve başarılı ekibimiz sayesinde işinizi profesyonel ve SEO alt yapısına uygun şekilde hazırlamaktayız.
Müşteri Yorumları

Bizi Tercih Eden Müşterilerimiz

250’den fazla markanın 50’den fazla projesini yöneten TPK Medya yazılım ve reklam sektöründe adını altın harflerle yazdırmıştır. Kalitesi ve başarısından ödün vermeyen işini zamanında yaparak müşterilerini mutlu etmeye devam etmektedir. 

Mesaj Gönder
WhatsApp Destek Hattı
TPKmedya Destek Hattı
Merhaba🙌😊
Call Now ButtonHEMEN ARA