TPK Medya Hakkında

TPK Medya Yazılım Firması, dijital dünyanın büyüyen hızını ve yeniliklerini arkasına alarak müşterilerine en iyi hizmeti hızlı ve kaliteli şekilde fayda sağlamak için 2015 yılında Reklam & Yazılım sektörüne katılmıştır. Müşterilerine kaliteli yazılım ve reklam hizmeti sunan TPK Medya, her biri kendi alanında uzman, dijital dünya uzmanı, yenilikci ve yaratıcı 10 kişilik profesyonel bir ekibe sahiptir.

250’den fazla markanın 50’den fazla projesini yöneten TPK Medya yazılım ve reklam sektöründe adını altın harflerle yazdırmıştır. Kalitesi ve başarısından ödün vermeyen işini zamanında yaparak müşterilerini mutlu etmeye devam etmektedir. Aynı zamanda  ‘Google Partners’ olan TPK Medya alanlarında uzman ekibi ve gelişmiş sunucu server sistemleri üzerinden profesyonel hizmet sunma ilkesiyle çalışmalarını kararlılıkla, yıllar önce kurulduğumuz ilk günün heyecanı ile sürdürüyor.

TPK Medya profesyonel ekibi ile firmanın dijital dünyada ihtiyacı olan tüm hizmetleri hızlı kaliteli ve profesyonel şekilde hayata geçirmektedir. Müşterilerine göstermiş olduğumuz  şeffaf çalışma prensibi ile her zaman müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda çalışmamıza devam etmekteyiz.