Ebu Ziya Tevfik Sk. No:16/4 Çankaya/Ankara
+90 551 123 9331
PHP - HTML - CSS - WordPress

Kişisel Web Sitesi Tasarımı

Bizler, alanında uzman ve tecrübeli ekibimiz ile sizlere kaliteli hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçerek kişisel web sitesi hakkında detaylı bilgilere ulaşmanız mümkündür.

Hemen Teklif Alın!

Veya Bizi Arayarak Teklif Alın

FROFESYONEL HİZMETLERİMİZ

# Kişisel Web Sitesi Tasarımı

Kişisel web sitesi tasarımı, kişisel olarak internet dünyasında kendilerine yer bulmak ve hedef kitle ile etkileşime geçmek isteyen kişilerin tercihidir. Blog, video ve fotoğraf galerileri gibi pek çok özelliğe sahip olan bu web sitelerinin amacı, kişiyi tanıtmak ve duyurular ile etkinlikleri yayınlamaktır. Günümüzde kişisel web sitesi sayısında ciddi oranda artış görülür. Kişilerin yazı veya görüşlerini paylaştığı bu platformlar, tanınırlığın ve saygınlığın artmasına yardımcı olur. İyi bir şekilde tasarlanmış kişisel web siteleri, Google arama sonuçlarında üst sıralarda yer alarak hedef kitleye ulaşılmasını kolaylaştırır. Bu nedenle web site tasarımı için profesyonel ajanslardan yardım almak şarttır.

# Kişisel Web Sitesinin Faydaları Nelerdir?

Kişisel tanıtım sitesi olarak da adlandırabileceğimiz kişisel web sitesi, site sahibine pek çok fayda sağlar. Bu faydalar şöyle sıralanabilir:

  • Kişisel kimliğinizi dijital alanda doğru bir şekilde yansıtabilirsiniz.
  • Kazandığınız ödüllere ve başarılarınıza web sitenizde yer vererek kendinize referans oluşturabilirsiniz.
  • Yaptığınız çalışmaları web sitenizde sergileyerek kendi markanızı rahatlıkla oluşturabilirsiniz.
  • Web sitenizde sahip olduğunuz sosyal medya hesaplarına yer vererek etkileşimleri artırabilirsiniz.
  • Kişisel içerikleriniz sayesinde sizlerle aynı ilgi alanına sahip olan kişiler ile tanışabilir ve etkileşim kazanabilirsiniz.
  • Güvenilirliğinizi ve itibarınızı artırabilirsiniz.
  • Google Ads veya iş ortaklıklarıyla para kazanabilirsiniz.

Sizler de bu faydaları elde etmek istiyorsanız, kişisel web sitesi tasarımı için dilediğiniz zaman bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

KİŞİSEL WEB SİTESİ TASARIMI

# Yönetim Panelinde Neler Var?

Sınırsız Sayfa
Sınırsız Ürün Ekleme
Kategori Sistemi
İletişim Formu
Randevu Formu
Reklam Ekleme Alanı
Google Maps
Blog Sayfası
Duyuru ve Haberler Sayfası
Google Analiz
Portfolyo Sayfası
Slider Ekleme / Düzenleme
Hizmetlerimiz Sayfası
Sosyal Medya Entegrasyonu
Tüm Diller Manuel
Otomatik Çeviri
Kasa Sistemi
Bayilik Sistemi
Üyelik Sistemi
E-ticaret Entegrasyonu
Ve Bir Çok Özellik
KİŞİSEL WEB SİTESİ TASARIMI

# Hizmetinde Neler Var?

Logo tasarımı, marka ile hedef kitle arasındaki etkileşimi sağlamak amacıyla gerçekleştirilen çalışmalardır. Şirketin duruşunu ve imajını yansıtarak akılda kalıcılığını artıran bu çalışmalar, marka ve ürünlerin hatırlanabilmesini kolaylaştırır. Bu nedenle firmaların logo tasarımına büyük önem göstermesi ve üzerinde düşünülmüş bir çalışma ortaya çıkartması şarttır. Logo tasarımı için kısaca sizleri yansıtan bir ayna gibidir ifadesi kullanılabilir.
Logolar, ikonik çizimler ile sembollerin bir arada kullanılarak şekil verilmesinden meydana gelir. Bir topluluğu veya fikri temsil eden bu simgeler, birtakım görsel ögelerin bir araya gelmesi ile tasarlanır. Logoların amblemlerden farkı ise firmanın ismini ön plana çıkarmasıdır. Logo tasarlarken dikkat edilmesi gereken en önemli durum ise özgünlüktür. Özgün logolara sahip olan firmalar, rakiplerinin bir adım önünde olacaktır.
Bir web sitesi için logo çok önemlidir. Bu nedenle logo tasarımı için alanında uzman ve tecrübeli ajanslardan yardım almanız önerilir. Sizler de web siteniz için sizi yansıtan ve son derece özgün olan bir logo tasarımı yaptırmak istiyorsanız, vakit kaybetmeden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
Çoklu dil desteği, farklı dilleri konuşan ziyaretçilerin web sitenizi ziyaret etmesine ve trafiğinizin artmasına yardımcı olur. Günümüzde kurumsallaşmış veya kurumsallaşma içerisinde olan firmaların, web sitelerinde çoklu dil desteğine yer verdikleri görülür. Bunun nedeni ise yalnızca Türkçe dil seçeneğini destekleyen web sitelerinin Türkçe bilen müşterilerle sınırlı kalmasıdır. Bu gibi durumlarda yurtdışı pazarına açılmak neredeyse mümkün değildir.
Günümüzde e-ticaret sitelerinin çoklu dil desteği barındırdığını görürüz. Böylece bu sitelerin, Türkiye’de ikamet edip Türkçe bilmeyen yabancı uyruklu kişilere hizmet vermesi kolaylaşır. Bu da müşteri portföyünün genişleyeceği ve marka değerinin artacağı anlamına gelir. Yalnızca e-ticaret siteleri değil, herhangi ürün veya hizmet tanıtımı yapan kurumsal web sitelerinin yanı sıra kişisel web sitelerinde de çoklu dil desteği büyük önem arz eder.
Eğer bir web sitesi sahibi olmak ve bu web sitesini farklı milletlerden ziyaretçilerin hizmetine sunmak istiyorsanız, çoklu dil desteği sizler için çok önemlidir. Bizlerle iletişime geçerek bu hizmeti alabilir ve aklınızdaki tüm sorulara anında yanıt bulabilirsiniz.
Search Engine Optimization anlamına gelen SEO, web sitesi içeriklerinin Google arama sonuçlarına üst sıralara çıkmasını amaçlar. Belirli anahtar kelimelerin doğru şekilde kullanılması ile içeriğin bilgi verici ve faydalı olması SEO’ya uygun olduğu anlamına gelir. Bu durum, yayınlamış olduğunuz içeriklerin arama sonuçlarında üst sıralarda yer almasına yardımcı olur.
Google’da üst sıralarda yer alan içerikler daha fazla ziyaretçi tarafından görüntülenir. İnternet kullanıcıları genellikle araştırmaları için ilk sayfalarda yer alan sonuçları inceler. Bu da SEO uyumlu içerikler paylaşan web sitelerinin daha fazla ziyaretçi tarafından ziyaret edilmesini ve hedef kitleye kolayca ulaşmasını sağlar. Bu nedenle SEO uyumlu içerikler yayınlamaya özen göstermeniz önerilir.
Sizler de web sitenizdeki trafiği artırmak ve daha fazla internet kullanıcısına erişmek istiyorsanız, mutlaka işi profesyonellere emanet etmelisiniz. Bizler uzun yıllardır bu sektörde hizmet veren bir ajans olarak uzman ve tecrübeli ekibimiz ile sizlerin hizmetindeyiz. Dilediğiniz zaman bizlerle iletişime geçerek SEO uyumlu makale desteği konusunda aklınıza takılan soruları sorabilir ve profesyonel destek alabilirsiniz
Arama motoru optimizasyonu (SEO) iki şekilde ele alınır. Site içi ve site dışı SEO çalışması olarak bilenen bu stratejiler, web sitesi için çok önemli katkılarda bulunur. Site içi SEO çalışması, web siteniz ve web siteniz içerisinde yer alan kısımlar üzerinde çalışır. Site dışı SEO çalışması ise başka bir web sitesinden bağlantı veya link alma işlemine verilen isimdir. Örneğin web sitenizde paylaşılan bir içerik başka bir web sitesi tarafından sizin linkiniz verilerek paylaşılırsa, bu duruma site dışı SEO adı verilir.
Hem site içi hem de site dışı SEO, web sitenizin daha fazla kullanıcı tarafından ziyaret edilmesine ve trafiğin artmasına yardımcı olur. Başarılı bir şekilde gerçekleştirilen bu çalışmalar sayesinde Google arama sonuçlarında üst sıralara çıkabilir ve markanızı her geçen gün daha da güçlendirebilirsiniz.
Site içi ve site dışı SEO çalışmaları sandığınız kadar kolay olmayabilir. Alanında uzman ve tecrübeli olan ekip arkadaşlarımızdan profesyonel hizmet alarak bu çalışmaların başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlayabilir ve hedef kitlenize kolayca ulaşabilirsiniz.
Web siteleri için en önemli unsurlardan bir tanesi iletişimdir. Ziyaretçileri veya üyeleri ile etkin iletişim kuran firmaların alanında başarıya ulaştıkları görülür. Bu nedenle firmalar başta olmak üzere web sitesine sahip olan herkesin toplu mail gönderme hizmetinden faydalanması önerilir. Bu hizmet sayesinde aynı anda birden fazla kişiye e-mail gönderebilir ve pazarlama işlemlerinizi oldukça kolay bir hale getirebilirsiniz.
Toplu mail gönderme hizmeti, seçilen gönderinin veya dosyanın istenilen zaman diliminde birden fazla kullanıcıya gönderilmesini sağlar. Bu hizmet genellikle ürün ve hizmet pazarlaması gerçekleştiren web sitesi sahipleri tarafından tercih edilir. Yani bu hizmetin bir pazarlama aracı olarak kullanıldığı ve geniş kitlelere aynı anda ulaşılabildiği söylenebilir.
Bu hizmetten faydalanabilmek için öncelikle e-posta veritabanı oluşturulması gerekir. Bunun için ziyaretçilerin veya müşterilerin web sitesi bültenine kayıt olmaları şarttır. Tüm aşamalar düşünüldüğünde bu hizmet için mutlaka alanında uzman bir ajanstan yardım almanız gerekecektir. Eğer kaliteli ve güvenilir hizmet almak istiyorsanız, dilediğiniz zaman bizlerle iletişime geçebilir ve uzman ekibimiz ile görüşebilirsiniz.
Google Adwords veya yeni adıyla Google Ads, bir reklam modeli olarak bilinir. Metin bazlı bu reklam modeli sayesinde Google’ın ulaşabildiği her yerde reklam yayınlamanız mümkündür. Kullanıcılar satın almak istedikleri ürünleri, seyahat edecekleri yerleri ve herhangi bir konuda yapmak istedikleri aktiviteyi Google’da aratırlar. Google Ads aracılığıyla verilen reklamlar ise bu aramalarda kullanıcıların karşısına çıkar.
Google Adwords hizmeti ile web siteleri reklam alarak bu reklamlardan gelir elde edebilir. Ancak bu reklamlar görüntülendiğinde değil, tıklandığında site sahibine para kazandırır. Web sitesinin aldığı trafik ve elde edeceği kazanç arasında bir doğru orantının olduğu söylenebilir. Ayrıca sizler bu hizmet sayesinde web sitenizde reklam gösterimi ile para kazanabileceğiniz gibi başka sitelerde kendi reklamınızı da yapabilirsiniz.
Bir web sitesinin elde edeceği kazancın yarıdan fazlasını Google Adwords hizmeti oluşturur. Eğer sizler de Google Adwords hizmeti için güvenilir ve kaliteli bir ajans arayışı içerisindeyseniz bizleri tercih edebilirsiniz. Alanında uzman ve tecrübeli ekibimiz ile sizlere kaliteli hizmet verebilmek için durmaksızın çalışıyoruz.
Günümüzde sosyal medya kullanımı oldukça artmıştır. Durum böyle olunca hedef kitleye ulaşmak isteyen kişiler ve firmalar, gerçek kişiler ile etkileşime girebilmek için sosyal medya kanallarını aktif bir şekilde kullanmaya başlamıştır. Bir ajans tarafından verilen sosyal medya danışmanlık hizmetine ise sosyal medya danışmanlığı ve yöneticiliği adı verilir. Bu kişilerin alanında profesyonel olması, firmanın başarıya ulaşabilmesi açısından çok önemlidir.
Sosyal medya danışmanlarının çeşitli görevleri bulunur. Bu kişilerin başlıca görevleri; sosyal medya hesaplarının yönetimi, analizlerin gerçekleştirilmesi ve etkileşime giren kullanıcılar ile etkileşime girmektir. Ayrıca bu kişiler doğru stratejiler ile sosyal medyada daha fazla kullanıcıya ulaşmayı hedefler. Bu da firmaların hedef kitleye daha kolay bir şekilde erişmesine yardımcı olur.
Sosyal medya danışmanlığı ve yöneticiliği emek gerektiren bir iştir. Bu nedenle alanında uzman ve tecrübeli ajanslardan yardım almanız önerilir. Bizler de uzun yıllardır edindiğimiz tecrübe ile sizlere danışmanlık ve yöneticilik hizmeti vermekteyiz. Hedeflerinize ulaşmak ve başarı elde edebilmek için vakit kaybetmeden bizlerle iletişime geçebilir, aklınızdaki sorulara yanıt bulabilirsiniz.
Google, Türkiye’de ve dünyada en çok tercih edilen arama motoru olarak bilinir. Bu nedenle firmalar için Google aramalarında, haritalarında ve görsellerinde yer almak çok büyük önem arz eder. Google Maps kaydı ise insanların işletmenize gelebilmek için adresinizi kolayca bulabilmelerini sağlayan bir işlemdir. Bu işlem sayesinde adresiniz Google veritabanına işlenir ve dileyen herkes yalnızca firma isminizi arattığında bile sizlere kolayca ulaşabilir. Bu da firma olarak daha güvenilir bir imaj çizmenize yardımcı olur.
Google Maps kaydı için mutlaka gerçek bir işletme adresine sahip olmanız gerekir. Aksi takdirde yapılan kontroller sonucunda girdiğiniz kayıt askıya alınacaktır. Ayrıca bu işlemi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için uzman ajanslardan yardım almanız şarttır. Çünkü yapılan herhangi bir hata, yalnızca kaydın değil hesabınızın da askıya alınmasına neden olabilir.
Bir işletmeye sahipseniz ve Google Maps kaydı gerçekleştirmek istiyorsanız, uzman ve tecrübeli ekibimize ulaşabilir, profesyonel destek alabilirsiniz. Sizlerle yapacağımız görüşmeler sonucunda adres kaydınız başarılı bir şekilde gerçekleştirilecek ve ardından süreç sonlandırılacaktır.
Google Business, işletmelerin Google’da veya Google haritalarda varlıklarını yönetebilmeleri için oluşturulmuş olan çok amaçlı ve ücretsiz bir uygulamadır. Geniş özelliklere sahip olan bu uygulama, Google ve Haritalar arama sonuçları ile entegre bir şekilde çalışarak kullanıcıları ve ziyaretçileri kısa yoldan işletmelere ulaştırmayı amaçlar. Bu uygulamayı etkin bir şekilde kullanan işletmelerin her geçen gün büyüyebileceklerini söylemek mümkündür.
Google Business uygulaması doğru bir şekilde yönetildiğinde işletmelerin ve firmaların görünürlüğü artar. Görünürlüğü artan işletmeler, hedef kitleye kolay bir şekilde ulaşır ve marka değerinde artış gözlemlenir. Bu da işletmelerin başarıya daha kolay ve hızlı bir şekilde ulaşacakları anlamına gelir. Ancak Google Business yönetimi, tek başınıza gerçekleştirebileceğiniz kadar kolay olmayabilir.
Google Business uygulamasını etkin bir şekilde kullanmak ve sanal dünyadaki görünürlüğünüzü artırmak istiyorsanız, profesyonel ajanslardan destek almanız gerekir. Bizler, uzun yılların getirdiği tecrübe ile uzman kadromuz sayesinde sizlere kaliteli ve güvenilir Google Business yönetimi hizmeti sunuyoruz. Bu hizmetten faydalanabilmek için vakit kaybetmeden bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.
Kurumsal kimlik, adından da anlayabileceğiniz üzere bir firma veya kurumun imajını, duruşunu ve davranışını temsil eden kavramdır. İç ve dış dünyada kurumun görünen yüzüne kurumsal kimlik adı verilebilir. İyi tasarlanmış bir kurumsal kimlik, firmanın müşterilerin gözünde prestij kazanmasını ve saygınlığının artmasını sağlayabilir. Bu nedenle yeni kurulmuş veya halihazırda uzun yıllardır hizmet veren firmalar için kurumsal kimlik büyük önem arz eder.
Bir nevi kurumun imzası görevi gören kurumsal kimlik, özen gösterilerek profesyoneller tarafından hazırlanmalıdır. Kurumsal kimliğin pek çok ögesi bulunur. Bunlar; üretilen ürün veya hizmetler, içerisinde bulunulan çevre, tabela gibi yönlendirme araçları, düzenlenen etkinlikler ve firmanın kullandığı yardımcı araç-gereçler olarak sıralanabilir. Ayrıca firmanın web sitesi veya diğer dijital tanıtım yöntemleri de kurumsal kimlik çalışmaları içerisinde yer alır.
Sizlerin de gördüğü üzere kurumsal kimlik çalışmaları pek çok ögeyi kapsar. Emek ve zaman gerektiren bu çalışma, profesyonel ajanslar sayesinde başarıyla gerçekleştirilebilir. Sizler de kurumsal kimlik edinmek ve bu kimliğin başarılı süreçlerden geçerek sizleri en iyi şekilde yansıtmasını istiyorsanız, uzman ekibimizden yardım alabilirsiniz.
KİŞİSEL WEB SİTESİ TASARIMI

# Yazılım Özellikleri

KİŞİSEL WEB SİTESİ TASARIMI

# Sıkça Sorulan Sorular

Web tasarım nasıl yapılır sorusunun sıklıkla sorulduğu görülür. Web tasarım yapabilmek için öncelikle plan oluşturmak gerekir. Plan oluştururken hedef kitle ve özellikler baz alınır. Plan kusursuz bir şekilde oluşturulduktan sonra rakip analizi gerçekleştirilir. Rakip web siteler incelenir ve rekabet ortamında bir adım öne çıkabilmek için neler yapılabileceği düşünülür.
Rakip analizinin ardından web tasarım aşamaları arasında bir diğeri ise UX deneyimidir. Kullanıcı deneyimi olarak da bildiğimiz bu aşama, doğrudan tasarımın oluşturulmasına başlandığı aşamadır. Bu noktada plan yapılmış, konsepte karar verilmiş ve rakip analizi gerçekleştirilmiştir. Kullanıcı deneyimi aşamasına gelindiğinde web sitesinin iskeleti oluşturulur. Bu sırada sitenin eksiklikleri ve üzerinde düşünülmesi gereken diğer durumlar ortaya çıkar.
Web tasarım aşamaları arasında en önemli olanlardan biri ise içerik oluşturmadır. Web tasarım süreci devam ederken içerik oluşturmak gerekir. Bu içeriklerin okuyucuların ve ziyaretçilerin dikkatini çekeceğinden emin olmalısınız. Ayrıca bu içerikler SEO’ya uygun olarak hazırlanmalıdır. İçeriklerinizi hazırlarken bir diğer aşama olan kullanıcı ara yüzü tasarımına geçebilirsiniz. Bu aşamada web siteniz için görsel stil oluşturmanız gerekir.
Tüm web tasarım aşamaları tamamlandıktan sonra prototip oluşturmak ve siteyi test etmek gerekir. Böylece geri bildirimler aracılığıyla sitenin eksiklerini belirleyebilir ve bu eksiklikleri gidererek siteyi hazır hale getirebilirsiniz. Site tamamen başarıyla oluşturulduktan sonra ise yayınlama aşamasına geçebilirsiniz.
Web tasarım oldukça zorlu ve sabır gerektiren bir iştir. Bu nedenle eğer bir web master değilseniz, profesyonel web tasarım ajansı yardımıyla bu işi gerçekleştirmeniz gerekir.
Günümüzde internet hayatımızın her alanına girdi. Bu bağlamda web tasarım nedir sorusu pek çok kez sorulmaya başladı. Web tasarım, sahip olduğunuz web sitesinin arama motorlarında ön sıralara çıkarak erişilebilirliğini sağlayan; sahip olduğu ana hatları ile kişileri, kurumları, ürünleri veya hizmetleri tanıtan bir çalışmadır. Grafik ve metinlerin bir araya geldiği bu çalışma için kısaca kişi ve kurumların dijital ortamdaki yüzleri ifadesi kullanılabilir.
İnternet tarayıcıları tarafından görüntülenebilecek bir şekilde özel olarak hazırlanan web tasarımı, uzman kişiler tarafından HTML dilinde yapılır. Bu işi yapan kişilere ise web master veya web tasarımcısı denir. Ayrıca web tasarım nedir sorusuna, kişi ve kurumlar için resmi bilgilendirme kanallarıdır cevabı verilebilir.
Web tasarım eğer kaliteli bir şekilde yapılırsa, web sitesinin müşteri kitlesini yakalamasına yardımcı olur. Özellikle kullanıcı dostu bir şekilde hazırlanan web sitelerinin yoğun trafik alması ve geniş bir kitleye ulaşması kaçınılmaz olacaktır. Bir ürün veya hizmet tanıtan firmalar için bu durum çok büyük önem arz eder. Çünkü web sitesini ziyaret eden her kullanıcı potansiyel bir müşteri niteliği taşır.
Web tasarım; düzen, renk, grafikler, fontlar ve içerik olmak üzere pek çok unsurdan oluşur. Bu unsurlar birbirleri ile ne kadar uyum içerisinde çalışırsa, web sitesinin başarıya ulaşma ihtimali de o kadar yüksek olur. Bu nedenle profesyonel bir web tasarım ajansından yardım almanız şarttır.
İnternet kullanımının artması ile birlikte pek çok kişi sanal dünyada kendilerine bir yüz oluşturmayı hedefliyor. Bu bağlamda kişisel web sitesi nedir sorusunun sıklıkla sorulduğu görülür. Kişisel web sitesi; kişilerin yeteneklerini, hizmetlerini, uzmanlıklarını veya ilgi alanlarına yönelik içerikleri paylaştığı sitelerdir. Mühendisler, mimarlar, sanatçılar veya diğer meslekler ile uğraşan kişiler web sitesi kurarak markalaşabilir.
Kişisel web sitesi, kişiye özel bilgiler içermelidir. Bu sitelerde yer alan bilgilerin erişilebilirliği kolay olmalı, görünümü ise sade ve şık olmalıdır. Ayrıca ziyaretçiler diledikleri zaman site sahibine kolay bir şekilde ulaşabilmelidir. Bu sitelerin içerisinde genellikle biyografi, meslek bilgileri ve makaleler bulunur. Siteye entegre edilen sosyal medya hesapları ise profesyonel bir şekilde yönetilmelidir. Böylece kişilerin hedef kitlesi ile etkileşim içerisine girmesi çok daha kolay olacaktır.
Kişisel web sitesi aynı zamanda site sahibinin bir ürün veya hizmet tanıtması için kullanılabilir. Ancak günümüzde kişisel web sitelerinde bu duruma sık rastlanılmaz. Kar amacı güden kişiler genellikle kurumsal web sitelerini tercih eder. Bunun nedeni ise ziyaretçilerin kişisel web sitelerinden alışveriş yapmak konusunda çekingen davranmalarıdır.
Kişisel web siteleri, web masterlar tarafından tasarlanır ve yayınlanır. Bu nedenle bir web site kurma fikriniz varsa, web tasarım ajanslarından yardım almanız gerekir. Eğer kaliteli ve güvenilir bir ajans arayışı içerisindeyseniz, bizleri tercih edebilir ve kendinizi sanal dünyada tanıtmaya başlayabilirsiniz.
Kişisel web sitesinin faydaları nelerdir gibi sorular son zamanlarda sıklıkla sorulur. Kişisel web sitesinin en önemli faydası, hedef kitlenizin kişisel bilgilerinize ulaşabilmeleri için en güvenilir araç olmasıdır. Web sitesi sayesinde ziyaretçileriniz sizle alakalı bilgilere ulaşabilir ve gerektiği durumlarda sizlerle iletişim kurabilir. Bu da hedef kitleniz ile aranızdaki etkileşimi güçlendirecektir.
Kişisel web sitesinin faydaları arasında en çok dikkat çekenlerden bir tanesi ise düşük maliyetli olmasıdır. Sizler çalışmalarınızı veya uzmanlıklarınızı düşük maliyetlerle hedef kitlenize tanıtabilirsiniz. Bu durum sizlerin popülerlik elde etmenize ve sanal dünyadaki etkinliğinizin artmasına yardımcı olur.
Yöneteceğiniz kişisel bir web sitesi sayesinde imaj oluşturabilir ve rakiplerinizin bir adım ötesine geçebilirsiniz. Artık sizlerin de bildiği üzere sosyal medya kullanımı imaj oluşturmak için yeterli değildir. İmajını tüm dünyaya göstermek isteyen kişilerin bir web sitesi kurması şart olmuştur.
Kariyer oluşturmak ve bu kariyeri ilerletmek de kişisel web sitesinin faydaları arasında yer alır. Kişisel web siteleri, sosyal medya hesaplarına göre daha fazla ilgi çeker ve ziyaretçilerinizin sizleri profesyonel biri olarak görmelerine yardımcı olur. Bu da kariyer basamaklarını daha hızlı bir şekilde çıkabileceğiniz anlamına gelir.
Kişisel web sitesinin faydaları arasında sonuncusu ise internetten para kazanma imkanı sağlamasıdır. Sizler kendinizi sanal dünyada tanıttıkça büyük bir kitle edinmeye başlarsınız. Kitleniz ne kadar büyük olursa reklam verenlerin ilgisini o kadar fazla çekersiniz. Bu da sizlerin internet ortamında iş ortaklıkları ile para kazanabileceğiniz anlamına gelir.
Sanal dünyanın büyümesi ile birlikte kişisel web sitesi fiyatları ne kadar sorusu sıklıkla sorulmaya başlamıştır. Kişisel web sitesi fiyatları genellikle 2.000 TL’den başlayarak 50.000 TL’ye kadar çıkabilir fakat sizlerin de bildiği üzere bu fiyatların belirlenmesinde birçok değişken rol oynar. Bu nedenle kişisel web sitesi fiyatları ile ilgili net bir bilgi vermek mümkün değildir.
Kişisel web sitesi fiyatları belirlenirken SEO uyumluluğu, banner ve katalog tasarımları, logolar, sayfa sayısı, veritabanı uygulaması ve ek özellikler gibi birçok değişken hesaba katılır. Ayrıca sizlerin özel talepleri ve ajansın bu alandaki profesyonelliği de fiyatı etkileyen diğer unsurlardır. Ajansların sizlere fiyat bilgisi verebilmeleri için öncelikle isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı dinlemeleri gerekir.
Kişisel web sitesi fiyatları projeye başlanmadan önce belirlenir. Ancak proje sırasında müşterinin istekleri değişirse fiyat tekrar belirlenebilir. Bu nedenle projeye başlanmadan önce kararlı olduğunuzdan emin olmanız gerekir. Böylece ödeyeceğiniz ücret en başından belli olacak ve bu durum bir problem yaratmayacaktır.
Kişisel web sitesi fiyatları, ajansların konumuna göre değişiklik gösterebilir. Örneğin İstanbul’da çok geniş aralıklarla fiyat belirleyen ajanslarla karşılaşmak mümkündür. Fakat Ankara’da rekabet ortamı çok büyük olmadığı için fiyatlar daha dengelidir.
Eğer kişisel web sitesi kurmak istiyorsanız, alanında profesyonel bir firma ile işbirliği yapmanız önerilir. Aksi takdirde oluşturulan web sitesi ihtiyaçlarınızı karşılamayabilir. Sizler de güvenilir ve kaliteli kişisel web sitesi hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız, dilediğiniz zaman bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
Mesaj Gönder
WhatsApp Destek Hattı
TPKmedya Destek Hattı
Merhaba🙌😊
HEMEN ARA