Ebu Ziya Tevfik Sk. No:16/4 Çankaya/Ankara
+90 551 123 9331
PHP - HTML - CSS - WordPress

Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

TPKmedya olarak uzun yıllardır web tasarım alanında hizmet vererek sizlerin ihtiyaçlarını profesyonel bir şekilde karşılamaktayız. Bizlerle iletişime geçerek hizmetlerimiz ile alakalı geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hemen Teklif Alın!

Veya Bizi Arayarak Teklif Alın

FROFESYONEL HİZMETLERİMİZ

# Kurumsal Web Tasarımı

Kurumsal web tasarım, kurumlar ve firmalar için gerçekleştirilen çalışmalardır. Kurumsal web sitesi sayesinde çeşitli kurumların internet ortamında varlıklarını sürdürmeleri ve hedef kitleye ulaşmaları amaçlanır. Genellikle kar amacı güden firmalar tarafından yönetilen bu web siteleri, ürün ve hizmet tanıtımının yanı sıra ziyaretçilere bilgi vermek amacıyla da kullanılabilir. Bir web sitesine sahip olmak, kurum ve firmalar için büyük önem arz eder. Kurumlar bu web siteleri aracılığıyla hedef kitleye ulaşarak markasını güçlendirebilir. 

# Kurumsal Web Sitesi Hizmetleri

Kurumsal web tasarım hizmeti, yalnızca uzman ve tecrübeli ajanslar tarafından verilmelidir. Bu ajanslar tarafından verilen hizmetler ise şöyle sıralanabilir:

Grafik tasarımı, Banner ve katalog tasarımı, Logo tasarımı, Reklam çalışmaları, Kurumsal kimlik çalışmaları, PR çalışmaları, Toplu SMS ve e-posta gönderimi, SEO uyumlu içerikler

Tüm bu hizmetler, alanında uzman ve tecrübeli ajanslar tarafından sizlere sunulur. Bu hizmetlerin her biri kusursuz bir şekilde gerçekleştirildiğinde, web siteniz Google arama sonuçlarında üst sıralarda yer alır ve web siteniz her geçen gün büyüyerek görünürlük elde eder. Bu durum, markanızın büyüyeceği ve gün geçtikçe gelişeceği anlamına gelir.

KURUMSAL WEB TASARIM

# Yönetim Panelinde Neler Var?

Sınırsız Sayfa
Sınırsız Ürün Ekleme
Kategori Sistemi
İletişim Formu
Randevu Formu
Reklam Ekleme Alanı
Google Maps
Blog Sayfası
Duyuru ve Haberler Sayfası
Google Analiz
Portfolyo Sayfası
Slider Ekleme / Düzenleme
Hizmetlerimiz Sayfası
Sosyal Medya Entegrasyonu
Tüm Diller Manuel
Otomatik Çeviri
Kasa Sistemi
Bayilik Sistemi
Üyelik Sistemi
E-ticaret Entegrasyonu
Ve Bir Çok Özellik
KURUMSAL WEB TASARIM

# Hizmetinde Neler Var?

Logo tasarımı, marka ile hedef kitle arasındaki etkileşimi sağlamak amacıyla gerçekleştirilen çalışmalardır. Şirketin duruşunu ve imajını yansıtarak akılda kalıcılığını artıran bu çalışmalar, marka ve ürünlerin hatırlanabilmesini kolaylaştırır. Bu nedenle firmaların logo tasarımına büyük önem göstermesi ve üzerinde düşünülmüş bir çalışma ortaya çıkartması şarttır. Logo tasarımı için kısaca sizleri yansıtan bir ayna gibidir ifadesi kullanılabilir.
Logolar, ikonik çizimler ile sembollerin bir arada kullanılarak şekil verilmesinden meydana gelir. Bir topluluğu veya fikri temsil eden bu simgeler, birtakım görsel ögelerin bir araya gelmesi ile tasarlanır. Logoların amblemlerden farkı ise firmanın ismini ön plana çıkarmasıdır. Logo tasarlarken dikkat edilmesi gereken en önemli durum ise özgünlüktür. Özgün logolara sahip olan firmalar, rakiplerinin bir adım önünde olacaktır.
Bir web sitesi için logo çok önemlidir. Bu nedenle logo tasarımı için alanında uzman ve tecrübeli ajanslardan yardım almanız önerilir. Sizler de web siteniz için sizi yansıtan ve son derece özgün olan bir logo tasarımı yaptırmak istiyorsanız, vakit kaybetmeden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
Çoklu dil desteği, farklı dilleri konuşan ziyaretçilerin web sitenizi ziyaret etmesine ve trafiğinizin artmasına yardımcı olur. Günümüzde kurumsallaşmış veya kurumsallaşma içerisinde olan firmaların, web sitelerinde çoklu dil desteğine yer verdikleri görülür. Bunun nedeni ise yalnızca Türkçe dil seçeneğini destekleyen web sitelerinin Türkçe bilen müşterilerle sınırlı kalmasıdır. Bu gibi durumlarda yurtdışı pazarına açılmak neredeyse mümkün değildir.
Günümüzde e-ticaret sitelerinin çoklu dil desteği barındırdığını görürüz. Böylece bu sitelerin, Türkiye’de ikamet edip Türkçe bilmeyen yabancı uyruklu kişilere hizmet vermesi kolaylaşır. Bu da müşteri portföyünün genişleyeceği ve marka değerinin artacağı anlamına gelir. Yalnızca e-ticaret siteleri değil, herhangi ürün veya hizmet tanıtımı yapan kurumsal web sitelerinin yanı sıra kişisel web sitelerinde de çoklu dil desteği büyük önem arz eder.
Eğer bir web sitesi sahibi olmak ve bu web sitesini farklı milletlerden ziyaretçilerin hizmetine sunmak istiyorsanız, çoklu dil desteği sizler için çok önemlidir. Bizlerle iletişime geçerek bu hizmeti alabilir ve aklınızdaki tüm sorulara anında yanıt bulabilirsiniz.
Search Engine Optimization anlamına gelen SEO, web sitesi içeriklerinin Google arama sonuçlarına üst sıralara çıkmasını amaçlar. Belirli anahtar kelimelerin doğru şekilde kullanılması ile içeriğin bilgi verici ve faydalı olması SEO’ya uygun olduğu anlamına gelir. Bu durum, yayınlamış olduğunuz içeriklerin arama sonuçlarında üst sıralarda yer almasına yardımcı olur.
Google’da üst sıralarda yer alan içerikler daha fazla ziyaretçi tarafından görüntülenir. İnternet kullanıcıları genellikle araştırmaları için ilk sayfalarda yer alan sonuçları inceler. Bu da SEO uyumlu içerikler paylaşan web sitelerinin daha fazla ziyaretçi tarafından ziyaret edilmesini ve hedef kitleye kolayca ulaşmasını sağlar. Bu nedenle SEO uyumlu içerikler yayınlamaya özen göstermeniz önerilir.
Sizler de web sitenizdeki trafiği artırmak ve daha fazla internet kullanıcısına erişmek istiyorsanız, mutlaka işi profesyonellere emanet etmelisiniz. Bizler uzun yıllardır bu sektörde hizmet veren bir ajans olarak uzman ve tecrübeli ekibimiz ile sizlerin hizmetindeyiz. Dilediğiniz zaman bizlerle iletişime geçerek SEO uyumlu makale desteği konusunda aklınıza takılan soruları sorabilir ve profesyonel destek alabilirsiniz
Arama motoru optimizasyonu (SEO) iki şekilde ele alınır. Site içi ve site dışı SEO çalışması olarak bilenen bu stratejiler, web sitesi için çok önemli katkılarda bulunur. Site içi SEO çalışması, web siteniz ve web siteniz içerisinde yer alan kısımlar üzerinde çalışır. Site dışı SEO çalışması ise başka bir web sitesinden bağlantı veya link alma işlemine verilen isimdir. Örneğin web sitenizde paylaşılan bir içerik başka bir web sitesi tarafından sizin linkiniz verilerek paylaşılırsa, bu duruma site dışı SEO adı verilir.
Hem site içi hem de site dışı SEO, web sitenizin daha fazla kullanıcı tarafından ziyaret edilmesine ve trafiğin artmasına yardımcı olur. Başarılı bir şekilde gerçekleştirilen bu çalışmalar sayesinde Google arama sonuçlarında üst sıralara çıkabilir ve markanızı her geçen gün daha da güçlendirebilirsiniz.
Site içi ve site dışı SEO çalışmaları sandığınız kadar kolay olmayabilir. Alanında uzman ve tecrübeli olan ekip arkadaşlarımızdan profesyonel hizmet alarak bu çalışmaların başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlayabilir ve hedef kitlenize kolayca ulaşabilirsiniz.
Web siteleri için en önemli unsurlardan bir tanesi iletişimdir. Ziyaretçileri veya üyeleri ile etkin iletişim kuran firmaların alanında başarıya ulaştıkları görülür. Bu nedenle firmalar başta olmak üzere web sitesine sahip olan herkesin toplu mail gönderme hizmetinden faydalanması önerilir. Bu hizmet sayesinde aynı anda birden fazla kişiye e-mail gönderebilir ve pazarlama işlemlerinizi oldukça kolay bir hale getirebilirsiniz.
Toplu mail gönderme hizmeti, seçilen gönderinin veya dosyanın istenilen zaman diliminde birden fazla kullanıcıya gönderilmesini sağlar. Bu hizmet genellikle ürün ve hizmet pazarlaması gerçekleştiren web sitesi sahipleri tarafından tercih edilir. Yani bu hizmetin bir pazarlama aracı olarak kullanıldığı ve geniş kitlelere aynı anda ulaşılabildiği söylenebilir.
Bu hizmetten faydalanabilmek için öncelikle e-posta veritabanı oluşturulması gerekir. Bunun için ziyaretçilerin veya müşterilerin web sitesi bültenine kayıt olmaları şarttır. Tüm aşamalar düşünüldüğünde bu hizmet için mutlaka alanında uzman bir ajanstan yardım almanız gerekecektir. Eğer kaliteli ve güvenilir hizmet almak istiyorsanız, dilediğiniz zaman bizlerle iletişime geçebilir ve uzman ekibimiz ile görüşebilirsiniz.
Google Adwords veya yeni adıyla Google Ads, bir reklam modeli olarak bilinir. Metin bazlı bu reklam modeli sayesinde Google’ın ulaşabildiği her yerde reklam yayınlamanız mümkündür. Kullanıcılar satın almak istedikleri ürünleri, seyahat edecekleri yerleri ve herhangi bir konuda yapmak istedikleri aktiviteyi Google’da aratırlar. Google Ads aracılığıyla verilen reklamlar ise bu aramalarda kullanıcıların karşısına çıkar.
Google Adwords hizmeti ile web siteleri reklam alarak bu reklamlardan gelir elde edebilir. Ancak bu reklamlar görüntülendiğinde değil, tıklandığında site sahibine para kazandırır. Web sitesinin aldığı trafik ve elde edeceği kazanç arasında bir doğru orantının olduğu söylenebilir. Ayrıca sizler bu hizmet sayesinde web sitenizde reklam gösterimi ile para kazanabileceğiniz gibi başka sitelerde kendi reklamınızı da yapabilirsiniz.
Bir web sitesinin elde edeceği kazancın yarıdan fazlasını Google Adwords hizmeti oluşturur. Eğer sizler de Google Adwords hizmeti için güvenilir ve kaliteli bir ajans arayışı içerisindeyseniz bizleri tercih edebilirsiniz. Alanında uzman ve tecrübeli ekibimiz ile sizlere kaliteli hizmet verebilmek için durmaksızın çalışıyoruz.
Günümüzde sosyal medya kullanımı oldukça artmıştır. Durum böyle olunca hedef kitleye ulaşmak isteyen kişiler ve firmalar, gerçek kişiler ile etkileşime girebilmek için sosyal medya kanallarını aktif bir şekilde kullanmaya başlamıştır. Bir ajans tarafından verilen sosyal medya danışmanlık hizmetine ise sosyal medya danışmanlığı ve yöneticiliği adı verilir. Bu kişilerin alanında profesyonel olması, firmanın başarıya ulaşabilmesi açısından çok önemlidir.
Sosyal medya danışmanlarının çeşitli görevleri bulunur. Bu kişilerin başlıca görevleri; sosyal medya hesaplarının yönetimi, analizlerin gerçekleştirilmesi ve etkileşime giren kullanıcılar ile etkileşime girmektir. Ayrıca bu kişiler doğru stratejiler ile sosyal medyada daha fazla kullanıcıya ulaşmayı hedefler. Bu da firmaların hedef kitleye daha kolay bir şekilde erişmesine yardımcı olur.
Sosyal medya danışmanlığı ve yöneticiliği emek gerektiren bir iştir. Bu nedenle alanında uzman ve tecrübeli ajanslardan yardım almanız önerilir. Bizler de uzun yıllardır edindiğimiz tecrübe ile sizlere danışmanlık ve yöneticilik hizmeti vermekteyiz. Hedeflerinize ulaşmak ve başarı elde edebilmek için vakit kaybetmeden bizlerle iletişime geçebilir, aklınızdaki sorulara yanıt bulabilirsiniz.
Google, Türkiye’de ve dünyada en çok tercih edilen arama motoru olarak bilinir. Bu nedenle firmalar için Google aramalarında, haritalarında ve görsellerinde yer almak çok büyük önem arz eder. Google Maps kaydı ise insanların işletmenize gelebilmek için adresinizi kolayca bulabilmelerini sağlayan bir işlemdir. Bu işlem sayesinde adresiniz Google veritabanına işlenir ve dileyen herkes yalnızca firma isminizi arattığında bile sizlere kolayca ulaşabilir. Bu da firma olarak daha güvenilir bir imaj çizmenize yardımcı olur.
Google Maps kaydı için mutlaka gerçek bir işletme adresine sahip olmanız gerekir. Aksi takdirde yapılan kontroller sonucunda girdiğiniz kayıt askıya alınacaktır. Ayrıca bu işlemi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için uzman ajanslardan yardım almanız şarttır. Çünkü yapılan herhangi bir hata, yalnızca kaydın değil hesabınızın da askıya alınmasına neden olabilir.
Bir işletmeye sahipseniz ve Google Maps kaydı gerçekleştirmek istiyorsanız, uzman ve tecrübeli ekibimize ulaşabilir, profesyonel destek alabilirsiniz. Sizlerle yapacağımız görüşmeler sonucunda adres kaydınız başarılı bir şekilde gerçekleştirilecek ve ardından süreç sonlandırılacaktır.
Google Business, işletmelerin Google’da veya Google haritalarda varlıklarını yönetebilmeleri için oluşturulmuş olan çok amaçlı ve ücretsiz bir uygulamadır. Geniş özelliklere sahip olan bu uygulama, Google ve Haritalar arama sonuçları ile entegre bir şekilde çalışarak kullanıcıları ve ziyaretçileri kısa yoldan işletmelere ulaştırmayı amaçlar. Bu uygulamayı etkin bir şekilde kullanan işletmelerin her geçen gün büyüyebileceklerini söylemek mümkündür.
Google Business uygulaması doğru bir şekilde yönetildiğinde işletmelerin ve firmaların görünürlüğü artar. Görünürlüğü artan işletmeler, hedef kitleye kolay bir şekilde ulaşır ve marka değerinde artış gözlemlenir. Bu da işletmelerin başarıya daha kolay ve hızlı bir şekilde ulaşacakları anlamına gelir. Ancak Google Business yönetimi, tek başınıza gerçekleştirebileceğiniz kadar kolay olmayabilir.
Google Business uygulamasını etkin bir şekilde kullanmak ve sanal dünyadaki görünürlüğünüzü artırmak istiyorsanız, profesyonel ajanslardan destek almanız gerekir. Bizler, uzun yılların getirdiği tecrübe ile uzman kadromuz sayesinde sizlere kaliteli ve güvenilir Google Business yönetimi hizmeti sunuyoruz. Bu hizmetten faydalanabilmek için vakit kaybetmeden bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.
Kurumsal kimlik, adından da anlayabileceğiniz üzere bir firma veya kurumun imajını, duruşunu ve davranışını temsil eden kavramdır. İç ve dış dünyada kurumun görünen yüzüne kurumsal kimlik adı verilebilir. İyi tasarlanmış bir kurumsal kimlik, firmanın müşterilerin gözünde prestij kazanmasını ve saygınlığının artmasını sağlayabilir. Bu nedenle yeni kurulmuş veya halihazırda uzun yıllardır hizmet veren firmalar için kurumsal kimlik büyük önem arz eder.
Bir nevi kurumun imzası görevi gören kurumsal kimlik, özen gösterilerek profesyoneller tarafından hazırlanmalıdır. Kurumsal kimliğin pek çok ögesi bulunur. Bunlar; üretilen ürün veya hizmetler, içerisinde bulunulan çevre, tabela gibi yönlendirme araçları, düzenlenen etkinlikler ve firmanın kullandığı yardımcı araç-gereçler olarak sıralanabilir. Ayrıca firmanın web sitesi veya diğer dijital tanıtım yöntemleri de kurumsal kimlik çalışmaları içerisinde yer alır.
Sizlerin de gördüğü üzere kurumsal kimlik çalışmaları pek çok ögeyi kapsar. Emek ve zaman gerektiren bu çalışma, profesyonel ajanslar sayesinde başarıyla gerçekleştirilebilir. Sizler de kurumsal kimlik edinmek ve bu kimliğin başarılı süreçlerden geçerek sizleri en iyi şekilde yansıtmasını istiyorsanız, uzman ekibimizden yardım alabilirsiniz.
KURUMSAL WEB TASARIM

# Yazılım Özellikleri

KURUMSAL WEB TASARIM

# Sıkça Sorulan Sorular

Web tasarım nasıl yapılır sorusunun sıklıkla sorulduğu görülür. Web tasarım yapabilmek için öncelikle plan oluşturmak gerekir. Plan oluştururken hedef kitle ve özellikler baz alınır. Plan kusursuz bir şekilde oluşturulduktan sonra rakip analizi gerçekleştirilir. Rakip web siteler incelenir ve rekabet ortamında bir adım öne çıkabilmek için neler yapılabileceği düşünülür.
Rakip analizinin ardından web tasarım aşamaları arasında bir diğeri ise UX deneyimidir. Kullanıcı deneyimi olarak da bildiğimiz bu aşama, doğrudan tasarımın oluşturulmasına başlandığı aşamadır. Bu noktada plan yapılmış, konsepte karar verilmiş ve rakip analizi gerçekleştirilmiştir. Kullanıcı deneyimi aşamasına gelindiğinde web sitesinin iskeleti oluşturulur. Bu sırada sitenin eksiklikleri ve üzerinde düşünülmesi gereken diğer durumlar ortaya çıkar.
Web tasarım aşamaları arasında en önemli olanlardan biri ise içerik oluşturmadır. Web tasarım süreci devam ederken içerik oluşturmak gerekir. Bu içeriklerin okuyucuların ve ziyaretçilerin dikkatini çekeceğinden emin olmalısınız. Ayrıca bu içerikler SEO’ya uygun olarak hazırlanmalıdır. İçeriklerinizi hazırlarken bir diğer aşama olan kullanıcı ara yüzü tasarımına geçebilirsiniz. Bu aşamada web siteniz için görsel stil oluşturmanız gerekir.
Tüm web tasarım aşamaları tamamlandıktan sonra prototip oluşturmak ve siteyi test etmek gerekir. Böylece geri bildirimler aracılığıyla sitenin eksiklerini belirleyebilir ve bu eksiklikleri gidererek siteyi hazır hale getirebilirsiniz. Site tamamen başarıyla oluşturulduktan sonra ise yayınlama aşamasına geçebilirsiniz.
Web tasarım oldukça zorlu ve sabır gerektiren bir iştir. Bu nedenle eğer bir web master değilseniz, profesyonel web tasarım ajansı yardımıyla bu işi gerçekleştirmeniz gerekir.
Günümüzde internet hayatımızın her alanına girdi. Bu bağlamda web tasarım nedir sorusu pek çok kez sorulmaya başladı. Web tasarım, sahip olduğunuz web sitesinin arama motorlarında ön sıralara çıkarak erişilebilirliğini sağlayan; sahip olduğu ana hatları ile kişileri, kurumları, ürünleri veya hizmetleri tanıtan bir çalışmadır. Grafik ve metinlerin bir araya geldiği bu çalışma için kısaca kişi ve kurumların dijital ortamdaki yüzleri ifadesi kullanılabilir.
İnternet tarayıcıları tarafından görüntülenebilecek bir şekilde özel olarak hazırlanan web tasarımı, uzman kişiler tarafından HTML dilinde yapılır. Bu işi yapan kişilere ise web master veya web tasarımcısı denir. Ayrıca web tasarım nedir sorusuna, kişi ve kurumlar için resmi bilgilendirme kanallarıdır cevabı verilebilir.
Web tasarım eğer kaliteli bir şekilde yapılırsa, web sitesinin müşteri kitlesini yakalamasına yardımcı olur. Özellikle kullanıcı dostu bir şekilde hazırlanan web sitelerinin yoğun trafik alması ve geniş bir kitleye ulaşması kaçınılmaz olacaktır. Bir ürün veya hizmet tanıtan firmalar için bu durum çok büyük önem arz eder. Çünkü web sitesini ziyaret eden her kullanıcı potansiyel bir müşteri niteliği taşır.
Web tasarım; düzen, renk, grafikler, fontlar ve içerik olmak üzere pek çok unsurdan oluşur. Bu unsurlar birbirleri ile ne kadar uyum içerisinde çalışırsa, web sitesinin başarıya ulaşma ihtimali de o kadar yüksek olur. Bu nedenle profesyonel bir web tasarım ajansından yardım almanız şarttır.
Profesyonel web tasarım ajansı, sizler için web tasarım hizmetleri sağlar. Web sitesi tasarımından arama motoru optimizasyonuna kadar pek çok hizmet veren bu ajanslar, web projeleri geliştirmek isteyen kişileri veya şirketleri yakından ilgilendirir. Eğer bir web sitesi kurmak ve sanal dünyada aktif olarak rol almak istiyorsanız, mutlaka web tasarım ajanslarından destek almanız gerekir.
Profesyonel web tasarım ajansı, yalnızca web sitesi tasarımı yapmaz. Web sitesi tasarımı yapmak, sanal dünyada başarıya ulaşmak için yalnızca bir başlangıçtır. Projenin logosu, bannerları, katalogları, sosyal medya yönetimi ve kurumsal kimlik tasarımı gibi pek çok alanda hizmet veren bu ajanslar, aynı zamanda Google ve Facebook reklamları için de sizlere profesyonel destek sağlar.
Profesyonel web tasarım ajansı ile işbirliği yapmak ve ortak hareket etmek, göze hitap eden ve kusursuz görünen bir web sitesi sahibi olmanızı sağlar. Ajans desteği ile sağlanan arama motoru optimizasyonu sayesinde web siteniz Google aramalarında ön plana çıkar. Bu da sitenizin trafiğini artıracağı gibi markanızın gelişmesine ve büyümesine imkan sunar.
Günümüzde internet kullanımının artması ile birlikte profesyonel web tasarım ajansı sayısında da artış meydana gelmiştir. Bu nedenle ajans seçimi yaparken yeterli düzeyde araştırma yaptığınızdan emin olmanız gerekir. Alanında uzman ve tecrübeli bir ekibe sahip olan ajanslar ile anlaşma sağlamak, sizlerin başarıya çok daha kısa sürede ulaşmanıza yardımcı olur.
Bir web sitesi kurmak isteyen kurumsal firmaların, kurumsal web tasarımı nedir sorusunu yönelttikleri görülür. Kurumsal web tasarımı, topluma herhangi bir alanda hizmet veren firmaların kurumsallığını en iyi şekilde yansıtabilmelerini amaçlayan bir web tasarım çalışmasıdır. Herhangi bir firma, web tasarım çalışmaları ile sanal dünyada kendilerine bir yer edinerek hedef kitlelerine kolayca ulaşabilir.
Kurumsal web tasarımı nedir sorusu, kısaca firmanın sanal dünyadaki yüzü olarak tanımlanabilir. Bu nedenle web tasarımın mutlaka kurumun amacına ve tarzına uygun bir şekilde yapılması gerekir. Özellikle kar amacı güden kurumlar, kusursuz bir web tasarımı sayesinde amaçlarına ulaşarak kendileri için bir müşteri kitlesi yakalayabilir.
Kurumsal web tasarımı nitelikleri arasında amaca uygunluk, logo, arama motoru optimizasyonu, banner ve katalog tasarımları gibi unsurlar bulunur. Bu unsurların her biri birbirleri ile uyumluluk içerisinde çalışmalı ve amaca yönelik tasarlanmalıdır. Kurumsal web tasarımı, bireysel web tasarımına göre daha fazla emek ve çalışma gerektirir. Bu nedenle web tasarım işini alanında uzman ve tecrübeli ajanslara emanet etmeniz önerilir.
Kurumsal web tasarımı, alanında uzman ajanslara emanet edildiğinde tüm süreç sizlerin istekleri doğrultusunda ilerler. Kusursuz bir şekilde hazırlanmış web sitenizin trafiği her geçen gün artacak ve sizler için büyük bir ziyaretçi kitlesi oluşacaktır. Eğer sizler de kurumsal web tasarımı alanında profesyonel ajans arayışı içerisindeyseniz, vakit kaybetmeden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
Kurumsal web tasarımın faydaları nelerdir sorusunun sıklıkla sorulduğu görülür. Kurumsal web tasarımın en önemli faydası, kurumun kimliğini prestijli bir biçimde yansıtmasıdır. Firmalar bir web sitesine sahip olarak kendilerine ulaşmak isteyen müşterilerine kolaylık sağlamakla beraber yeni müşterilere de ulaşabilirler.
Kurumsal web tasarımın faydaları arasında bir diğeri ise firmalar ile müşteriler arasındaki bağın hiçbir zaman kopmamasıdır. Firmalar sahip oldukları web sitesi sayesinde müşterilerine 7/24 hizmet verebilir. Yani firmalar web tasarım sayesinde durmaksızın hizmet veren bir dijital mağaza oluşturmuş olacaklardır. Müşteriler, ellerindeki cihazlarla bile bu mağazada gezinerek alışveriş yapabilirler.
Firmanın güvenilir bir imaj elde etmesi de kurumsal web tasarımın faydaları arasında yer alır. Bir web sitesine sahip olan firmalar, müşterilerin gözünde işine önem veren bir marka olarak görülür. Bu da firmanın yüksek kazançlar sağlaması ve hedef kitleye ulaşabilmesi açısından çok önemli bir eşiktir. Tüm bunların yanı sıra web tasarım sayesinde firmanın tarzı ve özgünlüğü en iyi şekilde yansıtılabilir.
Kurumsal web tasarımın faydaları, ancak tasarım işinin kusursuz bir şekilde yapılması sonucunda görülebilir. Yani arama sonuçlarında üst sıralarda yer almayan ve trafiği oldukça düşük olan firmaların bu faydaları edinebilmesi mümkün değildir. Bu nedenle web tasarım işi için alanında uzman ve tecrübeli firmalardan yardım almanız önerilir. Eğer profesyonel bir web tasarım ajansı arayışı içerisindeyseniz, dilediğiniz zaman bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
Günümüzde pek çok kurum için web tasarım maliyetleri büyük önem taşır. Durum böyle olunca kurumsal web tasarım fiyatları ne kadar sorusu sıklıkla sorulur. Kurumsal web tasarımı, bireysel web tasarımına göre daha fazla emek gerektirdiği için maliyeti daha yüksektir. Ancak bu fiyatlar pek çok değişkene bağlı olduğu için net bir ücret belirtmek oldukça zordur.
Kurumsal web tasarım fiyatları genellikle 3.000 TL’den 50.000 TL’ye kadar değişkenlik gösterebilir. Eğer basit bir kurumsal web tasarım işi yaptırmak istiyorsanız, en az 3.000 TL’yi gözden çıkarmanız gerekebilir. Ancak detaylı ve fazla özelliklere sahip olan web tasarım işleri için 50.000 TL’ye kadar ücret istenebilir. Az önce de belirttiğimiz gibi sizden ne kadar ücret isteneceği taleplerinize ve ajans kalitesine göre değişiklik gösterir.
Kurumsal web tasarım fiyatları belirlenirken dikkate alınan değişkenler; sitenin tarzı, sayfa sayısı, hosting, veritabanı uygulaması, SEO hizmeti ve logo olarak sıralanabilir. Tüm bunların yanı sıra sizlerin özel talepleri, ajansın profesyonellik düzeyi ve ek özellikler fiyatı doğrudan etkileyebilir.
Kurumsal web tasarım fiyatları için net bir bilgi almak istiyorsanız, anlaşma sağlamak istediğiniz ajans ile iletişime geçmeniz gerekir. Ajans yetkilileri, sizlerle gerçekleştirecekleri görüşme sonucunda sizlere net bir fiyat bilgisi ileteceklerdir. Eğer kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla almak istiyorsanız, bizlerle iletişime geçebilir ve uzman ekibimize aklınızdaki soruları ileterek anında yanıt bulabilirsiniz.
Mesaj Gönder
WhatsApp Destek Hattı
TPKmedya Destek Hattı
Merhaba🙌😊
HEMEN ARA