Ebu Ziya Tevfik Sk. No:16/4 Çankaya/Ankara
+90 551 123 9331

Yandex Haritalara nasıl kayıt olunur?

Yandex Haritalara nasıl kayıt olunur?

Yandex Haritalara nasıl kayıt olunur? Yandex konum nasıl eklenir? bu soru başları hakkında size bilgi vereceğim. Ülkemiz ’de popüler arama motoru haline gelen Yandex Haritalar, son yıllarda kendisini geliştirmesi halinde, oldukça başarılı bir konuma gelmiştir. Bu sayede Google’ın ardından en çok tercih edilen navigasyon uygulaması olmayı başarmıştır. İşletmelerin gözbebeği haline gelen bu uygulama, geniş ürün yelpazesine ev sahipliği yapmaktadır. Gelişen teknolojiyle birlikte Yandex Haritaları tercih eden işletmeler ve şirketler günden güne artmaya devam etmektedir. Bu durumda işletmesini tek bir yerden kontrol etmek isteyen işletmelerin tercihi haline gelmiştir.8000’ e yakın kullanıcısı bulunan Yandex haritalarda Pazar payınızı arttırabilir ve müşterilerin dikkatini çekerek işletmenizin değerinizi katlamanıza yardımcı olur.

Yandex konum nasıl eklenir?

Yandex Haritalara nasıl kayıt olunur? İşletmenizi Yandex haritalara eklediğiniz taktirde geniş bir pazar payına sahip olursunuz ve işletmenizi büyütmenize olanak sağlar. Yandex haritlar ‘da pazar payınızı arttırmanız ,işletmeniz için önemli bir adımdır. Bu sayede müşteriler işletmenize daha kolay şekilde ulaşır. Yandex Haritalara İşletmenizi Eklemek için bizimle iletişime geçmeye ne dersiniz (0551 123 93 31) , harita uzmanlarımız tarafından işletmeniz, geniş bir bakış açısına ve ürün yelpazesine sahip olacaktır. İşletmenizden istenen adres, kurumsal kimlik bilgileriniz , işletmenizin numarası ve detaylı bilgiler alındıktan sonra potansiyel müşteri kitlenizi artırmanıza TPK Yazılım Firmamız olanak tanır.

Yandex Haritalar Neden Önemli ?

Gelişen teknolojiyle birlikte , Yandex haritaların neden önemli olduğunu düşünürsek ,işletmesini büyütmek ve dünyaya tanıtmak isteyen şirketler bu pazarda önemli bir yere sahip olur. Müşteri kitlesini ve tanınırlığını arttırmak isteyen hemen her şirket Yandex haritaları kullanmayı tercih eder. Böylelikle şirketler dijital dünya açılmış ve Yandex haritaların tüm ayrıcalıklarından faydalanamaya başlamaya hazırıdır. Bu yüzden Yandex haritalar ile işletmesini büyütmek isteyen şirketler için göz ardı edilmemesi gereken önemli bir uygulama haline gelmektedir.

Yaklaşık 20 yıl’ a yakındır 8000’ in üzerindeki işletmenin tercih ettiği Mapsgen ile tüm haritalarda görünür olmanıza olanak tanır ve Yandex , Google, gibi haritaların dışında ,,Swarm, Foursquare gibi 16 farklı navigasyon aletine konum kaydetme özelliğine sahip olması açısından işletmelerin önünü açarak , büyümesini sağlar ve pazar payını arttırır. , , , ,,Dijital harita uzmanlarımız tarafından iletişime geçmek içinişte tam sırası , vakit kaybetmeden sizde bizimle iletişime geçerek , mapsgen uygulaması sayesinde işletmenizi dünyaya tanıtmak ve milyonlarca kişiye ulaşmanın tam vakti

Sosyal Medya Hesabımız: tpk.medya.yazilim

Leave A Comment

Mesaj Gönder
WhatsApp Destek Hattı
TPKmedya Destek Hattı
Merhaba🙌😊
Call Now ButtonHEMEN ARA