Ebu Ziya Tevfik Sk. No:16/4 Çankaya/Ankara
+90 551 123 9331
PHP - HTML - CSS - WordPress

WordPress Web Sitesi Tasarımı

WordPress, günümüzün en sık kullanılan içerik yönetim sistemidir. Günümüzde internet üzerinde yer alan web sitelerinin neredeyse yarısı gücünü WordPress’ten alır. WordPress’in bu kadar popüler olmasının nedeni ise hem kullanışlı olması hem de içerisinde birçok özelliğe yer vermesidir.

Hemen Teklif Alın!

Veya Bizi Arayarak Teklif Alın

FROFESYONEL HİZMETLERİMİZ

# WordPress Web Sitesi Tasarımı

WordPress sisteminin kullanımı kolay olduğundan bahsetmiştik. Fakat sitenin tasarım aşamasının kolay olduğunu söylemek oldukça zordur. Bu nedenle yeterince bilgi ve tecrübe sahibi olmadan tek başınıza bu işlemleri yapmanız önerilmez. Sizler için en mantıklı seçim profesyonel bir ajanstan yardım almak olacaktır. Profesyonel web tasarım ajansları, web sitesi oluştururken tüm unsurların birbirleri ile uyum içerisinde çalışmasını sağlarlar. Bu durum, web sitenizin kusursuz bir şekilde tasarlanacağı ve hizmete gireceği anlamına gelir. Sizler de WordPress web sitesi sahibi olmak ve internet ortamında hedef kitlenize ulaşmak istiyorsanız, vakit kaybetmeden bizlerle iletişime geçebilir ve uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

# WordPress Web Sitesi Avantajları Nelerdir?

WordPress sisteminin bu denli beğenilmesinin ve yaygın olarak kullanılmasının temel sebebi sağladığı avantajlardır. Bu avantajlar şöyle sıralanabilir:

  • Açık kodlu olması nedeniyle sürekli gelişmeye müsaittir.
  • Sürekli yeni temalar ve eklentiler platforma eklenir.
  • SEO eklentileri sayesinde arama motoru sonuçlarında üst sıralara çıkmak kolaydır.
  • Yönetim paneli kapsamlı olduğu için birçok değişiklik yapmanız mümkündür.
  • Eklentiler sayesinde hedef kitlenize kolayca ulaşabilir ve yeni ziyaretçiler kazanabilirsiniz.
  • Kullanımı oldukça basittir.
WordPress Web Sitesi Tasarımı

# Yönetim Panelinde Neler Var?

Sınırsız Sayfa
Sınırsız Ürün Ekleme
Kategori Sistemi
İletişim Formu
Randevu Formu
Reklam Ekleme Alanı
Google Maps
Blog Sayfası
Duyuru ve Haberler Sayfası
Google Analiz
Portfolyo Sayfası
Slider Ekleme / Düzenleme
Hizmetlerimiz Sayfası
Sosyal Medya Entegrasyonu
Tüm Diller Manuel
Otomatik Çeviri
Kasa Sistemi
Bayilik Sistemi
Üyelik Sistemi
E-ticaret Entegrasyonu
Ve Bir Çok Özellik
WordPress Web Sitesi Tasarımı

# Hizmetinde Neler Var?

Logo tasarımı, marka ile hedef kitle arasındaki etkileşimi sağlamak amacıyla gerçekleştirilen çalışmalardır. Şirketin duruşunu ve imajını yansıtarak akılda kalıcılığını artıran bu çalışmalar, marka ve ürünlerin hatırlanabilmesini kolaylaştırır. Bu nedenle firmaların logo tasarımına büyük önem göstermesi ve üzerinde düşünülmüş bir çalışma ortaya çıkartması şarttır. Logo tasarımı için kısaca sizleri yansıtan bir ayna gibidir ifadesi kullanılabilir.
Logolar, ikonik çizimler ile sembollerin bir arada kullanılarak şekil verilmesinden meydana gelir. Bir topluluğu veya fikri temsil eden bu simgeler, birtakım görsel ögelerin bir araya gelmesi ile tasarlanır. Logoların amblemlerden farkı ise firmanın ismini ön plana çıkarmasıdır. Logo tasarlarken dikkat edilmesi gereken en önemli durum ise özgünlüktür. Özgün logolara sahip olan firmalar, rakiplerinin bir adım önünde olacaktır.
Bir web sitesi için logo çok önemlidir. Bu nedenle logo tasarımı için alanında uzman ve tecrübeli ajanslardan yardım almanız önerilir. Sizler de web siteniz için sizi yansıtan ve son derece özgün olan bir logo tasarımı yaptırmak istiyorsanız, vakit kaybetmeden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
Çoklu dil desteği, farklı dilleri konuşan ziyaretçilerin web sitenizi ziyaret etmesine ve trafiğinizin artmasına yardımcı olur. Günümüzde kurumsallaşmış veya kurumsallaşma içerisinde olan firmaların, web sitelerinde çoklu dil desteğine yer verdikleri görülür. Bunun nedeni ise yalnızca Türkçe dil seçeneğini destekleyen web sitelerinin Türkçe bilen müşterilerle sınırlı kalmasıdır. Bu gibi durumlarda yurtdışı pazarına açılmak neredeyse mümkün değildir.
Günümüzde e-ticaret sitelerinin çoklu dil desteği barındırdığını görürüz. Böylece bu sitelerin, Türkiye’de ikamet edip Türkçe bilmeyen yabancı uyruklu kişilere hizmet vermesi kolaylaşır. Bu da müşteri portföyünün genişleyeceği ve marka değerinin artacağı anlamına gelir. Yalnızca e-ticaret siteleri değil, herhangi ürün veya hizmet tanıtımı yapan kurumsal web sitelerinin yanı sıra kişisel web sitelerinde de çoklu dil desteği büyük önem arz eder.
Eğer bir web sitesi sahibi olmak ve bu web sitesini farklı milletlerden ziyaretçilerin hizmetine sunmak istiyorsanız, çoklu dil desteği sizler için çok önemlidir. Bizlerle iletişime geçerek bu hizmeti alabilir ve aklınızdaki tüm sorulara anında yanıt bulabilirsiniz.
Search Engine Optimization anlamına gelen SEO, web sitesi içeriklerinin Google arama sonuçlarına üst sıralara çıkmasını amaçlar. Belirli anahtar kelimelerin doğru şekilde kullanılması ile içeriğin bilgi verici ve faydalı olması SEO’ya uygun olduğu anlamına gelir. Bu durum, yayınlamış olduğunuz içeriklerin arama sonuçlarında üst sıralarda yer almasına yardımcı olur.
Google’da üst sıralarda yer alan içerikler daha fazla ziyaretçi tarafından görüntülenir. İnternet kullanıcıları genellikle araştırmaları için ilk sayfalarda yer alan sonuçları inceler. Bu da SEO uyumlu içerikler paylaşan web sitelerinin daha fazla ziyaretçi tarafından ziyaret edilmesini ve hedef kitleye kolayca ulaşmasını sağlar. Bu nedenle SEO uyumlu içerikler yayınlamaya özen göstermeniz önerilir.
Sizler de web sitenizdeki trafiği artırmak ve daha fazla internet kullanıcısına erişmek istiyorsanız, mutlaka işi profesyonellere emanet etmelisiniz. Bizler uzun yıllardır bu sektörde hizmet veren bir ajans olarak uzman ve tecrübeli ekibimiz ile sizlerin hizmetindeyiz. Dilediğiniz zaman bizlerle iletişime geçerek SEO uyumlu makale desteği konusunda aklınıza takılan soruları sorabilir ve profesyonel destek alabilirsiniz
Arama motoru optimizasyonu (SEO) iki şekilde ele alınır. Site içi ve site dışı SEO çalışması olarak bilenen bu stratejiler, web sitesi için çok önemli katkılarda bulunur. Site içi SEO çalışması, web siteniz ve web siteniz içerisinde yer alan kısımlar üzerinde çalışır. Site dışı SEO çalışması ise başka bir web sitesinden bağlantı veya link alma işlemine verilen isimdir. Örneğin web sitenizde paylaşılan bir içerik başka bir web sitesi tarafından sizin linkiniz verilerek paylaşılırsa, bu duruma site dışı SEO adı verilir.
Hem site içi hem de site dışı SEO, web sitenizin daha fazla kullanıcı tarafından ziyaret edilmesine ve trafiğin artmasına yardımcı olur. Başarılı bir şekilde gerçekleştirilen bu çalışmalar sayesinde Google arama sonuçlarında üst sıralara çıkabilir ve markanızı her geçen gün daha da güçlendirebilirsiniz.
Site içi ve site dışı SEO çalışmaları sandığınız kadar kolay olmayabilir. Alanında uzman ve tecrübeli olan ekip arkadaşlarımızdan profesyonel hizmet alarak bu çalışmaların başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlayabilir ve hedef kitlenize kolayca ulaşabilirsiniz.
Web siteleri için en önemli unsurlardan bir tanesi iletişimdir. Ziyaretçileri veya üyeleri ile etkin iletişim kuran firmaların alanında başarıya ulaştıkları görülür. Bu nedenle firmalar başta olmak üzere web sitesine sahip olan herkesin toplu mail gönderme hizmetinden faydalanması önerilir. Bu hizmet sayesinde aynı anda birden fazla kişiye e-mail gönderebilir ve pazarlama işlemlerinizi oldukça kolay bir hale getirebilirsiniz.
Toplu mail gönderme hizmeti, seçilen gönderinin veya dosyanın istenilen zaman diliminde birden fazla kullanıcıya gönderilmesini sağlar. Bu hizmet genellikle ürün ve hizmet pazarlaması gerçekleştiren web sitesi sahipleri tarafından tercih edilir. Yani bu hizmetin bir pazarlama aracı olarak kullanıldığı ve geniş kitlelere aynı anda ulaşılabildiği söylenebilir.
Bu hizmetten faydalanabilmek için öncelikle e-posta veritabanı oluşturulması gerekir. Bunun için ziyaretçilerin veya müşterilerin web sitesi bültenine kayıt olmaları şarttır. Tüm aşamalar düşünüldüğünde bu hizmet için mutlaka alanında uzman bir ajanstan yardım almanız gerekecektir. Eğer kaliteli ve güvenilir hizmet almak istiyorsanız, dilediğiniz zaman bizlerle iletişime geçebilir ve uzman ekibimiz ile görüşebilirsiniz.
Google Adwords veya yeni adıyla Google Ads, bir reklam modeli olarak bilinir. Metin bazlı bu reklam modeli sayesinde Google’ın ulaşabildiği her yerde reklam yayınlamanız mümkündür. Kullanıcılar satın almak istedikleri ürünleri, seyahat edecekleri yerleri ve herhangi bir konuda yapmak istedikleri aktiviteyi Google’da aratırlar. Google Ads aracılığıyla verilen reklamlar ise bu aramalarda kullanıcıların karşısına çıkar.
Google Adwords hizmeti ile web siteleri reklam alarak bu reklamlardan gelir elde edebilir. Ancak bu reklamlar görüntülendiğinde değil, tıklandığında site sahibine para kazandırır. Web sitesinin aldığı trafik ve elde edeceği kazanç arasında bir doğru orantının olduğu söylenebilir. Ayrıca sizler bu hizmet sayesinde web sitenizde reklam gösterimi ile para kazanabileceğiniz gibi başka sitelerde kendi reklamınızı da yapabilirsiniz.
Bir web sitesinin elde edeceği kazancın yarıdan fazlasını Google Adwords hizmeti oluşturur. Eğer sizler de Google Adwords hizmeti için güvenilir ve kaliteli bir ajans arayışı içerisindeyseniz bizleri tercih edebilirsiniz. Alanında uzman ve tecrübeli ekibimiz ile sizlere kaliteli hizmet verebilmek için durmaksızın çalışıyoruz.
Günümüzde sosyal medya kullanımı oldukça artmıştır. Durum böyle olunca hedef kitleye ulaşmak isteyen kişiler ve firmalar, gerçek kişiler ile etkileşime girebilmek için sosyal medya kanallarını aktif bir şekilde kullanmaya başlamıştır. Bir ajans tarafından verilen sosyal medya danışmanlık hizmetine ise sosyal medya danışmanlığı ve yöneticiliği adı verilir. Bu kişilerin alanında profesyonel olması, firmanın başarıya ulaşabilmesi açısından çok önemlidir.
Sosyal medya danışmanlarının çeşitli görevleri bulunur. Bu kişilerin başlıca görevleri; sosyal medya hesaplarının yönetimi, analizlerin gerçekleştirilmesi ve etkileşime giren kullanıcılar ile etkileşime girmektir. Ayrıca bu kişiler doğru stratejiler ile sosyal medyada daha fazla kullanıcıya ulaşmayı hedefler. Bu da firmaların hedef kitleye daha kolay bir şekilde erişmesine yardımcı olur.
Sosyal medya danışmanlığı ve yöneticiliği emek gerektiren bir iştir. Bu nedenle alanında uzman ve tecrübeli ajanslardan yardım almanız önerilir. Bizler de uzun yıllardır edindiğimiz tecrübe ile sizlere danışmanlık ve yöneticilik hizmeti vermekteyiz. Hedeflerinize ulaşmak ve başarı elde edebilmek için vakit kaybetmeden bizlerle iletişime geçebilir, aklınızdaki sorulara yanıt bulabilirsiniz.
Google, Türkiye’de ve dünyada en çok tercih edilen arama motoru olarak bilinir. Bu nedenle firmalar için Google aramalarında, haritalarında ve görsellerinde yer almak çok büyük önem arz eder. Google Maps kaydı ise insanların işletmenize gelebilmek için adresinizi kolayca bulabilmelerini sağlayan bir işlemdir. Bu işlem sayesinde adresiniz Google veritabanına işlenir ve dileyen herkes yalnızca firma isminizi arattığında bile sizlere kolayca ulaşabilir. Bu da firma olarak daha güvenilir bir imaj çizmenize yardımcı olur.
Google Maps kaydı için mutlaka gerçek bir işletme adresine sahip olmanız gerekir. Aksi takdirde yapılan kontroller sonucunda girdiğiniz kayıt askıya alınacaktır. Ayrıca bu işlemi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için uzman ajanslardan yardım almanız şarttır. Çünkü yapılan herhangi bir hata, yalnızca kaydın değil hesabınızın da askıya alınmasına neden olabilir.
Bir işletmeye sahipseniz ve Google Maps kaydı gerçekleştirmek istiyorsanız, uzman ve tecrübeli ekibimize ulaşabilir, profesyonel destek alabilirsiniz. Sizlerle yapacağımız görüşmeler sonucunda adres kaydınız başarılı bir şekilde gerçekleştirilecek ve ardından süreç sonlandırılacaktır.
Google Business, işletmelerin Google’da veya Google haritalarda varlıklarını yönetebilmeleri için oluşturulmuş olan çok amaçlı ve ücretsiz bir uygulamadır. Geniş özelliklere sahip olan bu uygulama, Google ve Haritalar arama sonuçları ile entegre bir şekilde çalışarak kullanıcıları ve ziyaretçileri kısa yoldan işletmelere ulaştırmayı amaçlar. Bu uygulamayı etkin bir şekilde kullanan işletmelerin her geçen gün büyüyebileceklerini söylemek mümkündür.
Google Business uygulaması doğru bir şekilde yönetildiğinde işletmelerin ve firmaların görünürlüğü artar. Görünürlüğü artan işletmeler, hedef kitleye kolay bir şekilde ulaşır ve marka değerinde artış gözlemlenir. Bu da işletmelerin başarıya daha kolay ve hızlı bir şekilde ulaşacakları anlamına gelir. Ancak Google Business yönetimi, tek başınıza gerçekleştirebileceğiniz kadar kolay olmayabilir.
Google Business uygulamasını etkin bir şekilde kullanmak ve sanal dünyadaki görünürlüğünüzü artırmak istiyorsanız, profesyonel ajanslardan destek almanız gerekir. Bizler, uzun yılların getirdiği tecrübe ile uzman kadromuz sayesinde sizlere kaliteli ve güvenilir Google Business yönetimi hizmeti sunuyoruz. Bu hizmetten faydalanabilmek için vakit kaybetmeden bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.
Kurumsal kimlik, adından da anlayabileceğiniz üzere bir firma veya kurumun imajını, duruşunu ve davranışını temsil eden kavramdır. İç ve dış dünyada kurumun görünen yüzüne kurumsal kimlik adı verilebilir. İyi tasarlanmış bir kurumsal kimlik, firmanın müşterilerin gözünde prestij kazanmasını ve saygınlığının artmasını sağlayabilir. Bu nedenle yeni kurulmuş veya halihazırda uzun yıllardır hizmet veren firmalar için kurumsal kimlik büyük önem arz eder.
Bir nevi kurumun imzası görevi gören kurumsal kimlik, özen gösterilerek profesyoneller tarafından hazırlanmalıdır. Kurumsal kimliğin pek çok ögesi bulunur. Bunlar; üretilen ürün veya hizmetler, içerisinde bulunulan çevre, tabela gibi yönlendirme araçları, düzenlenen etkinlikler ve firmanın kullandığı yardımcı araç-gereçler olarak sıralanabilir. Ayrıca firmanın web sitesi veya diğer dijital tanıtım yöntemleri de kurumsal kimlik çalışmaları içerisinde yer alır.
Sizlerin de gördüğü üzere kurumsal kimlik çalışmaları pek çok ögeyi kapsar. Emek ve zaman gerektiren bu çalışma, profesyonel ajanslar sayesinde başarıyla gerçekleştirilebilir. Sizler de kurumsal kimlik edinmek ve bu kimliğin başarılı süreçlerden geçerek sizleri en iyi şekilde yansıtmasını istiyorsanız, uzman ekibimizden yardım alabilirsiniz.
WordPress Web Sitesi Tasarımı

# Yazılım Özellikleri

WordPress Web Sitesi Tasarımı

# Sıkça Sorulan Sorular

Web tasarım nasıl yapılır sorusunun sıklıkla sorulduğu görülür. Web tasarım yapabilmek için öncelikle plan oluşturmak gerekir. Plan oluştururken hedef kitle ve özellikler baz alınır. Plan kusursuz bir şekilde oluşturulduktan sonra rakip analizi gerçekleştirilir. Rakip web siteler incelenir ve rekabet ortamında bir adım öne çıkabilmek için neler yapılabileceği düşünülür.
Rakip analizinin ardından web tasarım aşamaları arasında bir diğeri ise UX deneyimidir. Kullanıcı deneyimi olarak da bildiğimiz bu aşama, doğrudan tasarımın oluşturulmasına başlandığı aşamadır. Bu noktada plan yapılmış, konsepte karar verilmiş ve rakip analizi gerçekleştirilmiştir. Kullanıcı deneyimi aşamasına gelindiğinde web sitesinin iskeleti oluşturulur. Bu sırada sitenin eksiklikleri ve üzerinde düşünülmesi gereken diğer durumlar ortaya çıkar.
Web tasarım aşamaları arasında en önemli olanlardan biri ise içerik oluşturmadır. Web tasarım süreci devam ederken içerik oluşturmak gerekir. Bu içeriklerin okuyucuların ve ziyaretçilerin dikkatini çekeceğinden emin olmalısınız. Ayrıca bu içerikler SEO’ya uygun olarak hazırlanmalıdır. İçeriklerinizi hazırlarken bir diğer aşama olan kullanıcı ara yüzü tasarımına geçebilirsiniz. Bu aşamada web siteniz için görsel stil oluşturmanız gerekir.
Tüm web tasarım aşamaları tamamlandıktan sonra prototip oluşturmak ve siteyi test etmek gerekir. Böylece geri bildirimler aracılığıyla sitenin eksiklerini belirleyebilir ve bu eksiklikleri gidererek siteyi hazır hale getirebilirsiniz. Site tamamen başarıyla oluşturulduktan sonra ise yayınlama aşamasına geçebilirsiniz.
Web tasarım oldukça zorlu ve sabır gerektiren bir iştir. Bu nedenle eğer bir web master değilseniz, profesyonel web tasarım ajansı yardımıyla bu işi gerçekleştirmeniz gerekir.
Günümüzde internet hayatımızın her alanına girdi. Bu bağlamda web tasarım nedir sorusu pek çok kez sorulmaya başladı. Web tasarım, sahip olduğunuz web sitesinin arama motorlarında ön sıralara çıkarak erişilebilirliğini sağlayan; sahip olduğu ana hatları ile kişileri, kurumları, ürünleri veya hizmetleri tanıtan bir çalışmadır. Grafik ve metinlerin bir araya geldiği bu çalışma için kısaca kişi ve kurumların dijital ortamdaki yüzleri ifadesi kullanılabilir.
İnternet tarayıcıları tarafından görüntülenebilecek bir şekilde özel olarak hazırlanan web tasarımı, uzman kişiler tarafından HTML dilinde yapılır. Bu işi yapan kişilere ise web master veya web tasarımcısı denir. Ayrıca web tasarım nedir sorusuna, kişi ve kurumlar için resmi bilgilendirme kanallarıdır cevabı verilebilir.
Web tasarım eğer kaliteli bir şekilde yapılırsa, web sitesinin müşteri kitlesini yakalamasına yardımcı olur. Özellikle kullanıcı dostu bir şekilde hazırlanan web sitelerinin yoğun trafik alması ve geniş bir kitleye ulaşması kaçınılmaz olacaktır. Bir ürün veya hizmet tanıtan firmalar için bu durum çok büyük önem arz eder. Çünkü web sitesini ziyaret eden her kullanıcı potansiyel bir müşteri niteliği taşır.
Web tasarım; düzen, renk, grafikler, fontlar ve içerik olmak üzere pek çok unsurdan oluşur. Bu unsurlar birbirleri ile ne kadar uyum içerisinde çalışırsa, web sitesinin başarıya ulaşma ihtimali de o kadar yüksek olur. Bu nedenle profesyonel bir web tasarım ajansından yardım almanız şarttır.
WordPress; web sitesi oluşturmak, değiştirmek ve bakım yapmak gibi işlemlerin gerçekleştirilebilmesi amacıyla kullanılan içerik yönetim sistemi yazılımıdır. WordPress web sitesi nedir sorusu ise sıklıkla sorulur. WordPress web sitesi, WordPress yazılımı kullanılarak oluşturulan projelerdir. Günümüzde web sitelerinin neredeyse yarısı WordPress’ten güç alır. Bu nedenle WordPress’in en popüler içerik yönetim sistemi olduğu söylenebilir.
WordPress web sitesi ile tasarlanan projelere her an rastlamak mümkündür. Bu sistem sağladığı kolaylıklar ve avantajlar ile pek çok kişinin ilgisini çekmeyi başarmıştır. WordPress ile genellikle blog siteleri ile sosyal ağlar oluşturulur. Ancak bu sistem kurumsal web sitelerinden haber portallarına kadar pek çok türde web sitesi oluşturulmasına olanak sağlar.
WordPress web sitesi açık kaynaklı bir sistem olan WordPress’ten güç alır. WordPress, dünya çapında sayıları on binleri bulan gönüllüler tarafından inşa edilen bir projedir. Bu nedenle dileyen herkes bu projenin büyüyebilmesi için yardımcı olabilir. Bu da WordPress’in gelişmelere açık olduğunu gösterir.
WordPress web sitesi oluşturmak her ne kadar ücretsiz olsa da oluşturacağınız web sitesi oldukça basit kalacaktır. Eğer Google aramalarında üst sıralarda yer alacak bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız, alanında profesyonel olan ajanslardan yardım almanız gerekir. Ayrıca WordPress’in ücretsiz sürümünde yalnızca kısıtlı özellikler yer alır. Eğer tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak düzeyde kusursuz bir WordPress web sitesi oluşturmak istiyorsanız, belirli periyotlarla ödemeler yapmanız gerekir.
WordPress web sitesine sahip olmak isteyen kişilerin, WordPress web sitesi faydaları nelerdir sorusunu yönelttikleri görülür. WordPress web sitesi, site sahiplerine ve editörlere birçok fayda sağlar. Bu faydaların başında değişen ihtiyaçlara uyarlanabilmesi gelir. WordPress; blog sitelerinden e-ticaret sitelerine kadar pek çok tarzda site için kullanılabilen bir sistemdir.
Yeni başlayanlar için bile kullanıcı dostu olması, WordPress web sitesi faydaları arasında yer alır. Web sitesi sahipleri diledikleri gibi özelleştirmeler yapabilir ve kolayca içerik girişi sağlayabilir. Ayrıca WordPress temaları arasında hem ücretli hem de ücretsiz seçenekler bulunur. Ücretsiz olan seçeneklerde bile kaliteli ve hızlı temalara rastlamak mümkündür.
WordPress web sitesi faydaları ve avantajları arasında en belirgin olanı ise eklenti çeşitliliğidir. Temel bir sitede yer alması gereken tüm özellikler ve eklentiler WordPress sisteminde bulunur. Tüm bunların yanı sıra WordPress web sitelerinin arama motoru sonuçlarında üst sıralarda yer aldığı bilinir. Yani sizler SEO uyumuna dikkat ederek hazırladığınız içerikler ve ayarlamalar sayesinde kolayca ilk sayfalarda yerinizi alabilirsiniz. WordPress sisteminin Organik SEO araçlarına sahip olduğunu söyleyebiliriz.
WordPress web sitesi faydaları arasında sonuncu sırada mobil uyumlu olması yer alır. Mobil cihazlar için yanıt verme süresi oldukça düşük olan bu siteler sayesinde ziyaretçiler web sitenizden çıkmak istemez. Bu da web sitenizin trafiğini artıracak ve hedef kitlenize daha kolay bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olacaktır.
Bir WordPress sitesi kurma konusunda karar veren kullanıcılar, WordPress web sitesi fiyatları ne kadar sorusunu yöneltiyorlar. WordPress sisteminin temel paketi ücretsizdir. Ancak ücretsiz pakette çok sınırlı özellikler yer aldığı için ihtiyaçlarınızı karşılamanız oldukça zordur. Ayrıca WordPress her ne kadar ücretsiz bir sistem olsa da site kurma işlemi sandığınız kadar kolay değildir.
WordPress web sitesi kurabilmek için profesyonel bir ajanstan yardım almanız gerekir. Alanında uzman ve tecrübeli web masterlar tarafından oluşturulacak olan WordPress web sitesi, tüm unsurların uyum içerisinde çalışacağı ve Google arama sonuçlarında üst sıralarda yer alan bir proje olacaktır. WordPress web sitesi fiyatları ise harcanan zamana, eklenecek özelliklere ve müşterinin özel taleplerine göre değişiklik gösterebilir.
WordPress web sitesi fiyatları için net bir tutar söylenemez. Bunun nedeni az önce de bahsettiğimiz gibi birçok değişkenin baz alınmasıdır. Sizler net bir fiyat bilgisi alabilmek için ilgili ajans ile görüşme sağlamalı ve istekleriniz ile ihtiyaçlarınızı açıkça belirtmelisiniz. Ajans yetkilileri yaptığınız görüşmeler sonunda sizlere fiyat bilgisi ileteceklerdir. Sizlerin belirtilen fiyata onay vermeniz durumunda süreç başlatılır.
Bir WordPress web sitesi sahibi olmak ve WordPress web sitesi fiyatları hakkında detaylı bilgiye ulaşmak istiyorsanız, dilediğiniz zaman bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bünyemizde faaliyet gösteren profesyonel ekibimiz, sizleri tüm konularda bilgilendirecek ve görüşmeler sonucunda net fiyat bilgisi verecektir. Sizlerin onayı alındıktan sonra ise vakit kaybetmeden projeye başlanır.
Mesaj Gönder
WhatsApp Destek Hattı
TPKmedya Destek Hattı
Merhaba🙌😊
HEMEN ARA