Ebu Ziya Tevfik Sk. No:16/4 Çankaya/Ankara
+90 551 123 9331

Federasyon, Vakıf ve Dernek Sitesi Tasarımı Hizmeti

Federasyon, vakıf ve dernek gibi kuruluşların faaliyetlerini kullanıcılara ulaştırmaları gerekiyor. Bu durumda yararlanmak isteyecekleri en büyük etken kurumsal web sitesidir. Kuruluşlar dijital dünyada modern, duyarlı, mobil uyumlu, sürdürülebilir, kapsamlı ve kullanıcı deneyimi yüksek bir web sitesi, ilgili topluluklara ulaşmanızı kolaylaştırır.

Federasyon, vakıf ve dernek gibi kuruluşların web tarafındaki ihtiyaçlarını gideriyor, profesyonel ve kalıcı çözümler sunuyoruz. Sizin de bu tarz profesyonel bir web sitesine ihtiyacınız varsa yapmanız gereken şey ihtiyaçlarınızı belirleyip sitemize başvurmak, ihtiyaçlarınızı belirlemek ve gerisini alanında uzman web tasarım ve yazılım ekibimize bırakmaktır.

Federasyon, Vakıf ve Dernek Siteleri İçin Sağladığımız Hizmetler

Logo Tasarımı

Logo tasarlamak kuruluşunuzun kurumsal kimliği açısından çok önemlidir. Hatta bir çeşit imzasıdır diyebiliriz. Bunun nedeni kurulan şirket ve kuruluşların artmasıyla beraber misyona önem verildiği gibi vizyona da verilen önemin artması. Dolayısı ile görsellik bakımından kalite arz etmek isteyen şirket ve kuruluşlar logo tasarımına önem vermektedir.

Bir bakıma imzası gibi olduğunu belirttik. Buna istinaden logonuzun markanıza veya kuruluşunuza yaraşır şık bir logo tasarlamak gerekir. Çünkü kuruluşunuz yaptığı işlerde hep bu logo ile anılacaktır. TPK Medya şirketi olarak Kaliteli bir logo tasarımda olması gereken 7 ana kurala (Sadelik, Oranlar, Renk, Yazı Karakteri, Uygulama, Özgünlük, Modernlik) dikkat  ederek marka veya kuruluşunuza en uygun logoyu tasarlıyoruz.

İçerik Geliştirme Desteği

Biz TPK Medya olarak içeriğinize de en az tasarımınız kadar önem veriyoruz. Gerekli bölümler ile ilgili araştırmalarımızı yapıyor web siteniz içeriğindeki düzenlemeleri en doğru şekilde yapmaya özen gösteriyoruz.

Fotoğraf Çekimi

Son zamanda önemi artmış bir tanıtım faaliyeti olan fotoğraf çekim ve yayınlama hizmetini TPK Medya olarak sizlere destek oluyoruz. Ayrıca fotoğraf çekim ve yayınlama işini önemsemek gerek. Çünkü bu konu kuruluşunuzu prestij bakımından üst sıralara çekebilir.

Fotoğraf Düzenleme

TPK Medya olarak Sitenizde kullanmak üzere seçtiğiniz veya çektiğiniz mevcut tüm fotoğraflarınızdaki gerekli düzenlemeleri yaparak web sitenize entegrasyonunu sağlıyoruz.

SEO Çalışması

SEO anlam olarak “Search Engine Optimization” yani arama motoru optimizasyonu olarak geçer. Açıklayacak olursak SEO uyumlu içerikler, web sitenizin arama motoru üzerindeki etkisini artırarak prestij kazanmasını sağlar. Biz TPK Medya olarak her türlü SEO çalışmanızda edindiğimiz tecrübe ile sitenizi şekillendirerek başarı yakalamanızı sağlıyoruz.

Video Düzenleme ve Video Tanıtım Hazırlama

Video son dönemin en çok kullanılan medya türü. Gelişen video kalitesi ile daha yüksek çözünürlükte videolar izleyebiliyor ve artan internet hızı ile bu videoları takılmadan izlemek mümkün. Kullanıcılar her geçen gün videolara daha çok alışıyorlar. Bu da artık marka ve kuruluşları görsel veya yazı yerine video hazırlamaya doğru sürüklüyor.

Güzel bir videoyu TV de, Sosyal medyada, web sayfanızda, müşterilerinize gönderdiğiniz e-postalarda, mağazanızda, Billboardlarda her yerde kullanabilirsiniz.

Peki neden video kullanmalıyız gibi bir soruyla karşılaşırsak bunun cevabını önceden verelim. İnternet üzerinden işini görmeyi planlayan potansiyel kullanıcılar, internet üzerindeki bu kadar fazla bilgi akışından dolayı hemen bilgiye ulaşmak isteyebilirler. Bu durumda video bilgiye en kısa yoldan ulaşma bakımından en yararlı formattır.

TPK Medya olarak bu durumu da lehinize çevirerek prestij kazanmanıza yardımcı oluyoruz.

Animasyon Tasarımı

Son zamanlarda film, belgesel, reklam, gibi iş kollarının ihtiyaç duyduğu animasyon hizmeti, tanıtım, pazarlama ve satış gibi alanlarda sıklıkla kullanıldığını gördük.

Animasyonlar reel videolara bakarak daha etkili anlatıma sahiplerdir. Bunun nedeni Animasyonlar hayal gücümüz doğrultusunda meydana çıkar. Bu nedenle anlatmak istediğimiz olayı en kısa yoldan ve istenilen detay ile anlatmamızı sağlarken, reel görüntüler ile ekleyemeyeceğiniz görselleri animasyon ile ekleme imkânı sunuyor.

TPK Medya olarak animasyon projelerinizi markanıza en prestijli olacak şekilde, kalite olarak da gerçeğe en yakın olacak şekilde animasyon hazırlıyoruz.

Dijital Katalog

Gelişen teknoloji ile dergi, kitap ve broşür gibi ürünler internet ortamına taşındı. Bunlara kataloğu da ekleyebiliriz. İnternet ortamındaki kataloglara e-katalog veya dijital katalog denir.

Günümüzde basılan kataloglarla reklam yapmak demodeleşmiş olsa da e katalog için aynısını söyleyemeyiz. Çünkü şirketler artık kullanıcılarını basılı ürünlerin arasında bırakmaktansa bir tık kadar yakınımız da olan internet üzerindeki e-katalog veya dijital broşürlere yönlendiriyor. Ayrıca bilgiyi en profesyonel ve prestijli şekilde aktaran bu yöntemi seçerek kurumsal adımlarınızdan en büyüğünü atmış olursunuz.

Biz TPK Medya olarak Dinamik ve görsellik açısından zengin e-katalogları hazırlamanızda sizlere yardım etmekten gurur duyarız.

Google Adwords Hizmeti

Ülkemizde her geçen gün artan internet kullanımı ile reklamcılık sektörü de kendine bundan bir nasip çıkarmıştır. Ülkemizde reklamcılık internet tarafında diğer türlere göre daha hızlı büyümektedir.

İnternet reklamcılığının birçok yolu olmakla beraber en çok kullanılan Google Adwords, doğru kitleye doğru reklamı doğru zamanda göstermeye yarayan bir sistemdir. Google Adwords reklamları panel üzerinden yöneten, maliyet yönetimi ve etkili raporlama sunan bir hizmet olmakla beraber daha az maliyeti ile daha çok tercih edilmektedir. Google Adwords Danışmanlık Hizmeti ile markanıza etkili reklamlar oluşturabiliriz ve müşteri başına maliyetinizi düşürebiliriz.

Kuruluşunuzu veya şirketiniz adına iyi bir reklam oluşturup, Google sonuçlarında gösterilecek arama terimlerini seçmelisiniz. Kullanıcının arama yaptığı kelimeler ile sizin anahtar kelimeleriniz eşleşirse reklam gösterimi gerçekleşir. Bu sayede benzer bir arama yapmış kullanıcıya bu reklam ulaşır ve potansiyel müşterilerinize ulaşmış olursunuz.

Sosyal Medya Danışmanlığı ve Yöneticiliği

Sosyal medya adından da anlaşılabileceği gibi her türden insanların kendi zevklerine göre sosyalleşebilecekleri bir alan. Örneğin İnsagramda görsel paylaşarak veya YouTube da video paylaşarak. İnsanların bu kadar sık kullandıkları ve sosyalleşebildikleri bu platformlar birer reklam aracı olarak da kullanılıyor. Marka ya da kişi, göreceli olarak bir ücret ödemeden sosyal medya üzerinden hedef kitlesine hitap edebiliyor. En önemlisi de kendisini, algısını, tarzını, düşüncesini özgürce insanlarla paylaşabiliyor.

Sosyal Medya Reklamları Nedir?

Çoğu sosyal medya platformunda uygulanabilen daha az ücret ödemek kaydı ile daha fazla kişiye ulaşmayı sağlayan reklam modelidir. Hedef kitle yönetimi çok iyidir. Örneğin sosyal medya hesabınızdaki takip edilen sayfalar doğrultusunda potansiyel kullanıcıları seçer. Bu da en doğru kitleye daha az harcama yaparak ulaşmanızı sağlar. Geleneksel medyaya göre sayılamayacak kadar çok avantajı vardır. Bunları profesyonel olarak Sosyal medya ajansları, Sosyal medya danışmanlığı şeklinde sosyal medya reklamlarını kullanarak yapmaktadır.

Neden Sosyal Medyada Yer Almalıyız?

Sosyal medya da yer almak birçok açıdan fayda sağlamakla beraber en büyük özelliği insanların sıkıcı ve uzun web sitelerinde gezinmektense modernleşmiş sosyal medya platformlarında araştırıyor. Günceli yakalamak için, İtibarınızı arttırmak için ve marka gücünüzü arttırmak için mutlaka sosyal medyada yerinizi almalısınız.

TPK Medya Sosyal Medyada Sizin İçin Ne Yapar?

İçerik Yönetimi; Sürekli canlı kalan sosyal medyanın uygun bir şekilde düzenli beslenmesi gereklidir. Markanızın veya kuruluşunuzun değerlerini sosyal medyaya uygun hale getirir ve bu yönde yaratıcı içerikler üretiriz. Blog yazıları, videolar, görseller ve GIF’lar hazırlar sosyal medya yeniliklerini yakalarız.

Moderasyon; Sosyal medya hesaplarımız düzenli olarak takip edilir. Doğrudan gelen takipçi yorumları anında yanıtlanır. Bu şekilde müşteri memnuniyeti sağlamak marka itibarı açısından oldukça önemlidir.

Sosyal Medya Takibi; Siz sosyal medyada olmasanız dahi insanlar markanız hakkında sosyal medyada konuşur! Ya da sosyal medyada yer alsanız da doğrudan sizinle iletişime geçmeyebilirler. Bu da kontrolümüz dışında olduğundan fark etmeden çığ gibi büyüyebilir. Bu yüzden sosyal medyayı uygun programlarla takip etmek önemlidir.

Online İtibar ve Kriz Yönetimi; Markanızla ilgili oluşabilecek krizleri önceden tahmin eder, araştırır senaryoları çıkartır. Sonradan bu senaryolara uygun önlemler alır. Yaptığımız sosyal medya takibi sosyal medya uzmanlarımız tarafından yapılır krize sebep olabilecek konular belirlenir. Yayılım sağlanmadan önlem alınır ve krizin oluşmaması sağlanır.

Dijital PR; Halkla ilişkiler odaklı ele alınan markanız bir bütünlük sağlanarak yönetilir. SEO’ya uygun metinler ve görseller seçerek marka hesaplarınızın arama motorlarında üst sıralarda organik olarak çıkması sağlanır. Sosyal medya pazarlaması için bu oldukça önemlidir.

Sosyal Medya Yönetimi; Dijital dünyada, kullanıcılar markalarla etkin olarak iletişim halindeler. Kontrolsüz yapılan sayfa ve kampanya yönetimleri, marka için intihar niteliği taşıyan krizlere yol açabilir düzeydedir. Türkiye’de ve dünyada sık rastlanan kriz vakaları, markalar için sosyal medya yönetiminin ciddi bir fırsat ve hassas bir süreç olduğunu kanıtlar.

TPK Medya olarak sosyal medyada konusunda da sizlere alanında ustalaşmış kadromuz ile bu hizmeti de yerinde ve doğru bir şekilde kullanarak markanızın prestij artışında fayda sağlıyoruz.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik marka veya kuruluşların şirket içi veya şirket dışı bütün konulardaki imajınızdır. Başka şekilde ifade edecek olursak kurumsal kimlik firmanın iç ve dış dünyadaki görünen yüzüdür. Kurumsal kimlik benzer yönlerde faaliyet gösteren firmaların birbirinden ayrılmasında da büyük rol oynar. Bunlara ek olarak iyi hazırlanmış bir kurumsal kimlik firmanızın saygınlığının artmasına ve prestij artışında fayda sağlar.

Biz TPK Medya olarak firmanızı en iyi yansıtacak kurumsal kimliğinizi oluşturmaktan şeref duyarız.

Google Maps

TPK Medya olarak Google Maps kaydını ve özleştirmesini yapıyor, isteğiniz doğrultusunda yönetimini üstleniyoruz.

Google Business

TPK Medya olarak sitenizin Google business kaydını yapıyor ve yine isteğiniz doğrultusunda yönetimini üstleniyoruz.

Çoklu Dil Desteği

Kuruluşunuzun veya markanızın uluslararası topluluklara ulaşması gibi bir durum söz konusuysa muhtemelen farklı dil ihtiyacınız doğacaktır. Merak etmeyin TPK Medya olarak 5 farklı dil imkânı sağlıyoruz.

Site güncelleme hizmeti

TPK Medya olarak sitenizin sizi en iyi şekilde temsil etmesi için sitenizdeki düzenlemeleri ve değişiklikleri yapmaktan onur duyuyoruz.

Federasyon, Vakıf ve Dernek Siteleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Vakıf & Dernek Sitesi Nedir?

Son dönemlerde federasyon, dernek ve vakıf gibi kuruluşlar kurumsal bir web sitesine ihtiyaç duyarlar. Bu bağlamda modern kapsamlı bir web sitesi ile kuruluşlar ilgili topluluklara kolayca ulaşabiliyorlar.

Vakıf & Dernek Sitesinin Faydaları Nelerdir?

Kurumsal web siteniz bir nevi internetteki yüzünüz gibidir. İnternet aracılığı ile kendinize ulaşmak isteyen potansiyel kullanıcılar için iyi bir araçtır. Bunlara ek olarak kuruluşunuzun kurumsal kimliğini en iyi şekilde yansıtan bir web sitesi kuruluşunuzun imajını prestijli bir şekilde görünmesini sağlar.

Vakıf & Dernek Sitesi Fiyatları Ne Kadar?

Vakıf ve dernek sitesi fiyatlarımız hizmetlerimize göre farklılık gösterir. Fiyatlarımızı sayfamızda bulunan iletişim kısmından veya sosyal medya hesaplarımız ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Vakıf & Dernek Sitesi Örnekleri Nelerdir?

Sayfamızda bulunan web paketleri kısmından hazır web sitelerimizi inceleyebilirsiniz.

Vakıf & Dernek Sitesi Hakkında Daha Fazla Bilgi Alabilir Miyim?

Daha fazla bilgi için sayfamızda bulunan iletişim kısmında bulunan telefon numaralarımızla, e-posta adreslerimiz ile veyahut sosyal medya hesaplarımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Mesaj Gönder
WhatsApp Destek Hattı
TPKmedya Destek Hattı
Merhaba🙌😊
Call Now ButtonHEMEN ARA