Ebu Ziya Tevfik Sk. No:16/4 Çankaya/Ankara
+90 551 123 9331
PHP - HTML - CSS - WordPress

AMP Web Sitesi Tasarımı

Accelerated Mobile Pages olarak bildiğimiz AMP, özellikle mobil cihaz kullanıcıları için hızlı sayfa açılış deneyimi sunar. Mobil görünümdeki web sayfalarının gözle görülür ölçüde hızlı açılmasını sağlayan AMP, tüm kullanıcılar tarafından erişilebilir. 

Hemen Teklif Alın!

Veya Bizi Arayarak Teklif Alın

FROFESYONEL HİZMETLERİMİZ

# AMP Web Sitesi Tasarımı

Accelerated Mobile Pages olarak bildiğimiz AMP, özellikle mobil cihaz kullanıcıları için hızlı sayfa açılış deneyimi sunar. İnternette yer alan tüm web sitelerinin mobil cihazlar tarafından daha kolay ziyaret edilebilmesi amacıyla geliştirilen bu kodlama yönteminin asıl sahibi Google’dır. Günümüzde bu kodlama yönteminin tercih edilme sıklığında büyük artışlar görülür. Sayfaların geç açılması, internet kullanıcılarının ilgili web sitesini kara listeye almasına neden olabilir. Ancak AMP kurulumu yapmış olan web siteleri, çok düşük bekleme sürelerine sahip oldukları için her geçen gün yeni ziyaretçiler kazanacaktır.

# AMP Sayfalar Ne İşe Yarar?

Mobil görünümdeki web sayfalarının gözle görülür ölçüde hızlı açılmasını sağlayan AMP, tüm kullanıcılar tarafından erişilebilir. Dileyen herkes tarafından rahatlıkla uygulanabilen bu yazılım, organik trafiği artırmanın en kolay yollarından biri olarak görülüyor. Ayrıca uygulamanın bunu doğal yollarla yapması ise en çok dikkat çeken noktalardan bir tanesidir.

Hızlandırılmış mobil sayfalar olarak dilimize geçen AMP, web sayfalarını hızlı bir şekilde açtığı için ziyaretçilerin ekran başında kalma sürelerini de artırır. Bu da ziyaretçilerin web sitesine olumlu gözle bakmasına yardımcı olur. AMP yazılımı uygulanan web sitelerinin günümüzde oldukça popüler olduğunu söylemek mümkündür. AMP, sayfaların daha hızlı yüklenmesini sağlar. Hız, SEO için en önemli faktörlerden bir tanesidir. Bir web sitesi ne kadar hızlı olursa, Google arama sonuçlarında o kadar popüler hale gelecektir. 

 

AMP Web Sitesi Tasarımı

# Yönetim Panelinde Neler Var?

Sınırsız Sayfa
Sınırsız Ürün Ekleme
Kategori Sistemi
İletişim Formu
Randevu Formu
Reklam Ekleme Alanı
Google Maps
Blog Sayfası
Duyuru ve Haberler Sayfası
Google Analiz
Portfolyo Sayfası
Slider Ekleme / Düzenleme
Hizmetlerimiz Sayfası
Sosyal Medya Entegrasyonu
Tüm Diller Manuel
Otomatik Çeviri
Kasa Sistemi
Bayilik Sistemi
Üyelik Sistemi
E-ticaret Entegrasyonu
Ve Bir Çok Özellik
AMP Web Sitesi Tasarımı

# Hizmetinde Neler Var?

Logo tasarımı, marka ile hedef kitle arasındaki etkileşimi sağlamak amacıyla gerçekleştirilen çalışmalardır. Şirketin duruşunu ve imajını yansıtarak akılda kalıcılığını artıran bu çalışmalar, marka ve ürünlerin hatırlanabilmesini kolaylaştırır. Bu nedenle firmaların logo tasarımına büyük önem göstermesi ve üzerinde düşünülmüş bir çalışma ortaya çıkartması şarttır. Logo tasarımı için kısaca sizleri yansıtan bir ayna gibidir ifadesi kullanılabilir.
Logolar, ikonik çizimler ile sembollerin bir arada kullanılarak şekil verilmesinden meydana gelir. Bir topluluğu veya fikri temsil eden bu simgeler, birtakım görsel ögelerin bir araya gelmesi ile tasarlanır. Logoların amblemlerden farkı ise firmanın ismini ön plana çıkarmasıdır. Logo tasarlarken dikkat edilmesi gereken en önemli durum ise özgünlüktür. Özgün logolara sahip olan firmalar, rakiplerinin bir adım önünde olacaktır.
Bir web sitesi için logo çok önemlidir. Bu nedenle logo tasarımı için alanında uzman ve tecrübeli ajanslardan yardım almanız önerilir. Sizler de web siteniz için sizi yansıtan ve son derece özgün olan bir logo tasarımı yaptırmak istiyorsanız, vakit kaybetmeden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
Çoklu dil desteği, farklı dilleri konuşan ziyaretçilerin web sitenizi ziyaret etmesine ve trafiğinizin artmasına yardımcı olur. Günümüzde kurumsallaşmış veya kurumsallaşma içerisinde olan firmaların, web sitelerinde çoklu dil desteğine yer verdikleri görülür. Bunun nedeni ise yalnızca Türkçe dil seçeneğini destekleyen web sitelerinin Türkçe bilen müşterilerle sınırlı kalmasıdır. Bu gibi durumlarda yurtdışı pazarına açılmak neredeyse mümkün değildir.
Günümüzde e-ticaret sitelerinin çoklu dil desteği barındırdığını görürüz. Böylece bu sitelerin, Türkiye’de ikamet edip Türkçe bilmeyen yabancı uyruklu kişilere hizmet vermesi kolaylaşır. Bu da müşteri portföyünün genişleyeceği ve marka değerinin artacağı anlamına gelir. Yalnızca e-ticaret siteleri değil, herhangi ürün veya hizmet tanıtımı yapan kurumsal web sitelerinin yanı sıra kişisel web sitelerinde de çoklu dil desteği büyük önem arz eder.
Eğer bir web sitesi sahibi olmak ve bu web sitesini farklı milletlerden ziyaretçilerin hizmetine sunmak istiyorsanız, çoklu dil desteği sizler için çok önemlidir. Bizlerle iletişime geçerek bu hizmeti alabilir ve aklınızdaki tüm sorulara anında yanıt bulabilirsiniz.
Search Engine Optimization anlamına gelen SEO, web sitesi içeriklerinin Google arama sonuçlarına üst sıralara çıkmasını amaçlar. Belirli anahtar kelimelerin doğru şekilde kullanılması ile içeriğin bilgi verici ve faydalı olması SEO’ya uygun olduğu anlamına gelir. Bu durum, yayınlamış olduğunuz içeriklerin arama sonuçlarında üst sıralarda yer almasına yardımcı olur.
Google’da üst sıralarda yer alan içerikler daha fazla ziyaretçi tarafından görüntülenir. İnternet kullanıcıları genellikle araştırmaları için ilk sayfalarda yer alan sonuçları inceler. Bu da SEO uyumlu içerikler paylaşan web sitelerinin daha fazla ziyaretçi tarafından ziyaret edilmesini ve hedef kitleye kolayca ulaşmasını sağlar. Bu nedenle SEO uyumlu içerikler yayınlamaya özen göstermeniz önerilir.
Sizler de web sitenizdeki trafiği artırmak ve daha fazla internet kullanıcısına erişmek istiyorsanız, mutlaka işi profesyonellere emanet etmelisiniz. Bizler uzun yıllardır bu sektörde hizmet veren bir ajans olarak uzman ve tecrübeli ekibimiz ile sizlerin hizmetindeyiz. Dilediğiniz zaman bizlerle iletişime geçerek SEO uyumlu makale desteği konusunda aklınıza takılan soruları sorabilir ve profesyonel destek alabilirsiniz
Arama motoru optimizasyonu (SEO) iki şekilde ele alınır. Site içi ve site dışı SEO çalışması olarak bilenen bu stratejiler, web sitesi için çok önemli katkılarda bulunur. Site içi SEO çalışması, web siteniz ve web siteniz içerisinde yer alan kısımlar üzerinde çalışır. Site dışı SEO çalışması ise başka bir web sitesinden bağlantı veya link alma işlemine verilen isimdir. Örneğin web sitenizde paylaşılan bir içerik başka bir web sitesi tarafından sizin linkiniz verilerek paylaşılırsa, bu duruma site dışı SEO adı verilir.
Hem site içi hem de site dışı SEO, web sitenizin daha fazla kullanıcı tarafından ziyaret edilmesine ve trafiğin artmasına yardımcı olur. Başarılı bir şekilde gerçekleştirilen bu çalışmalar sayesinde Google arama sonuçlarında üst sıralara çıkabilir ve markanızı her geçen gün daha da güçlendirebilirsiniz.
Site içi ve site dışı SEO çalışmaları sandığınız kadar kolay olmayabilir. Alanında uzman ve tecrübeli olan ekip arkadaşlarımızdan profesyonel hizmet alarak bu çalışmaların başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlayabilir ve hedef kitlenize kolayca ulaşabilirsiniz.
Web siteleri için en önemli unsurlardan bir tanesi iletişimdir. Ziyaretçileri veya üyeleri ile etkin iletişim kuran firmaların alanında başarıya ulaştıkları görülür. Bu nedenle firmalar başta olmak üzere web sitesine sahip olan herkesin toplu mail gönderme hizmetinden faydalanması önerilir. Bu hizmet sayesinde aynı anda birden fazla kişiye e-mail gönderebilir ve pazarlama işlemlerinizi oldukça kolay bir hale getirebilirsiniz.
Toplu mail gönderme hizmeti, seçilen gönderinin veya dosyanın istenilen zaman diliminde birden fazla kullanıcıya gönderilmesini sağlar. Bu hizmet genellikle ürün ve hizmet pazarlaması gerçekleştiren web sitesi sahipleri tarafından tercih edilir. Yani bu hizmetin bir pazarlama aracı olarak kullanıldığı ve geniş kitlelere aynı anda ulaşılabildiği söylenebilir.
Bu hizmetten faydalanabilmek için öncelikle e-posta veritabanı oluşturulması gerekir. Bunun için ziyaretçilerin veya müşterilerin web sitesi bültenine kayıt olmaları şarttır. Tüm aşamalar düşünüldüğünde bu hizmet için mutlaka alanında uzman bir ajanstan yardım almanız gerekecektir. Eğer kaliteli ve güvenilir hizmet almak istiyorsanız, dilediğiniz zaman bizlerle iletişime geçebilir ve uzman ekibimiz ile görüşebilirsiniz.
Google Adwords veya yeni adıyla Google Ads, bir reklam modeli olarak bilinir. Metin bazlı bu reklam modeli sayesinde Google’ın ulaşabildiği her yerde reklam yayınlamanız mümkündür. Kullanıcılar satın almak istedikleri ürünleri, seyahat edecekleri yerleri ve herhangi bir konuda yapmak istedikleri aktiviteyi Google’da aratırlar. Google Ads aracılığıyla verilen reklamlar ise bu aramalarda kullanıcıların karşısına çıkar.
Google Adwords hizmeti ile web siteleri reklam alarak bu reklamlardan gelir elde edebilir. Ancak bu reklamlar görüntülendiğinde değil, tıklandığında site sahibine para kazandırır. Web sitesinin aldığı trafik ve elde edeceği kazanç arasında bir doğru orantının olduğu söylenebilir. Ayrıca sizler bu hizmet sayesinde web sitenizde reklam gösterimi ile para kazanabileceğiniz gibi başka sitelerde kendi reklamınızı da yapabilirsiniz.
Bir web sitesinin elde edeceği kazancın yarıdan fazlasını Google Adwords hizmeti oluşturur. Eğer sizler de Google Adwords hizmeti için güvenilir ve kaliteli bir ajans arayışı içerisindeyseniz bizleri tercih edebilirsiniz. Alanında uzman ve tecrübeli ekibimiz ile sizlere kaliteli hizmet verebilmek için durmaksızın çalışıyoruz.
Günümüzde sosyal medya kullanımı oldukça artmıştır. Durum böyle olunca hedef kitleye ulaşmak isteyen kişiler ve firmalar, gerçek kişiler ile etkileşime girebilmek için sosyal medya kanallarını aktif bir şekilde kullanmaya başlamıştır. Bir ajans tarafından verilen sosyal medya danışmanlık hizmetine ise sosyal medya danışmanlığı ve yöneticiliği adı verilir. Bu kişilerin alanında profesyonel olması, firmanın başarıya ulaşabilmesi açısından çok önemlidir.
Sosyal medya danışmanlarının çeşitli görevleri bulunur. Bu kişilerin başlıca görevleri; sosyal medya hesaplarının yönetimi, analizlerin gerçekleştirilmesi ve etkileşime giren kullanıcılar ile etkileşime girmektir. Ayrıca bu kişiler doğru stratejiler ile sosyal medyada daha fazla kullanıcıya ulaşmayı hedefler. Bu da firmaların hedef kitleye daha kolay bir şekilde erişmesine yardımcı olur.
Sosyal medya danışmanlığı ve yöneticiliği emek gerektiren bir iştir. Bu nedenle alanında uzman ve tecrübeli ajanslardan yardım almanız önerilir. Bizler de uzun yıllardır edindiğimiz tecrübe ile sizlere danışmanlık ve yöneticilik hizmeti vermekteyiz. Hedeflerinize ulaşmak ve başarı elde edebilmek için vakit kaybetmeden bizlerle iletişime geçebilir, aklınızdaki sorulara yanıt bulabilirsiniz.
Google, Türkiye’de ve dünyada en çok tercih edilen arama motoru olarak bilinir. Bu nedenle firmalar için Google aramalarında, haritalarında ve görsellerinde yer almak çok büyük önem arz eder. Google Maps kaydı ise insanların işletmenize gelebilmek için adresinizi kolayca bulabilmelerini sağlayan bir işlemdir. Bu işlem sayesinde adresiniz Google veritabanına işlenir ve dileyen herkes yalnızca firma isminizi arattığında bile sizlere kolayca ulaşabilir. Bu da firma olarak daha güvenilir bir imaj çizmenize yardımcı olur.
Google Maps kaydı için mutlaka gerçek bir işletme adresine sahip olmanız gerekir. Aksi takdirde yapılan kontroller sonucunda girdiğiniz kayıt askıya alınacaktır. Ayrıca bu işlemi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için uzman ajanslardan yardım almanız şarttır. Çünkü yapılan herhangi bir hata, yalnızca kaydın değil hesabınızın da askıya alınmasına neden olabilir.
Bir işletmeye sahipseniz ve Google Maps kaydı gerçekleştirmek istiyorsanız, uzman ve tecrübeli ekibimize ulaşabilir, profesyonel destek alabilirsiniz. Sizlerle yapacağımız görüşmeler sonucunda adres kaydınız başarılı bir şekilde gerçekleştirilecek ve ardından süreç sonlandırılacaktır.
Google Business, işletmelerin Google’da veya Google haritalarda varlıklarını yönetebilmeleri için oluşturulmuş olan çok amaçlı ve ücretsiz bir uygulamadır. Geniş özelliklere sahip olan bu uygulama, Google ve Haritalar arama sonuçları ile entegre bir şekilde çalışarak kullanıcıları ve ziyaretçileri kısa yoldan işletmelere ulaştırmayı amaçlar. Bu uygulamayı etkin bir şekilde kullanan işletmelerin her geçen gün büyüyebileceklerini söylemek mümkündür.
Google Business uygulaması doğru bir şekilde yönetildiğinde işletmelerin ve firmaların görünürlüğü artar. Görünürlüğü artan işletmeler, hedef kitleye kolay bir şekilde ulaşır ve marka değerinde artış gözlemlenir. Bu da işletmelerin başarıya daha kolay ve hızlı bir şekilde ulaşacakları anlamına gelir. Ancak Google Business yönetimi, tek başınıza gerçekleştirebileceğiniz kadar kolay olmayabilir.
Google Business uygulamasını etkin bir şekilde kullanmak ve sanal dünyadaki görünürlüğünüzü artırmak istiyorsanız, profesyonel ajanslardan destek almanız gerekir. Bizler, uzun yılların getirdiği tecrübe ile uzman kadromuz sayesinde sizlere kaliteli ve güvenilir Google Business yönetimi hizmeti sunuyoruz. Bu hizmetten faydalanabilmek için vakit kaybetmeden bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.
Kurumsal kimlik, adından da anlayabileceğiniz üzere bir firma veya kurumun imajını, duruşunu ve davranışını temsil eden kavramdır. İç ve dış dünyada kurumun görünen yüzüne kurumsal kimlik adı verilebilir. İyi tasarlanmış bir kurumsal kimlik, firmanın müşterilerin gözünde prestij kazanmasını ve saygınlığının artmasını sağlayabilir. Bu nedenle yeni kurulmuş veya halihazırda uzun yıllardır hizmet veren firmalar için kurumsal kimlik büyük önem arz eder.
Bir nevi kurumun imzası görevi gören kurumsal kimlik, özen gösterilerek profesyoneller tarafından hazırlanmalıdır. Kurumsal kimliğin pek çok ögesi bulunur. Bunlar; üretilen ürün veya hizmetler, içerisinde bulunulan çevre, tabela gibi yönlendirme araçları, düzenlenen etkinlikler ve firmanın kullandığı yardımcı araç-gereçler olarak sıralanabilir. Ayrıca firmanın web sitesi veya diğer dijital tanıtım yöntemleri de kurumsal kimlik çalışmaları içerisinde yer alır.
Sizlerin de gördüğü üzere kurumsal kimlik çalışmaları pek çok ögeyi kapsar. Emek ve zaman gerektiren bu çalışma, profesyonel ajanslar sayesinde başarıyla gerçekleştirilebilir. Sizler de kurumsal kimlik edinmek ve bu kimliğin başarılı süreçlerden geçerek sizleri en iyi şekilde yansıtmasını istiyorsanız, uzman ekibimizden yardım alabilirsiniz.
AMP Web Sitesi Tasarımı

# Yazılım Özellikleri

AMP Web Sitesi Tasarımı

# Sıkça Sorulan Sorular

Web tasarım nasıl yapılır sorusunun sıklıkla sorulduğu görülür. Web tasarım yapabilmek için öncelikle plan oluşturmak gerekir. Plan oluştururken hedef kitle ve özellikler baz alınır. Plan kusursuz bir şekilde oluşturulduktan sonra rakip analizi gerçekleştirilir. Rakip web siteler incelenir ve rekabet ortamında bir adım öne çıkabilmek için neler yapılabileceği düşünülür.
Rakip analizinin ardından web tasarım aşamaları arasında bir diğeri ise UX deneyimidir. Kullanıcı deneyimi olarak da bildiğimiz bu aşama, doğrudan tasarımın oluşturulmasına başlandığı aşamadır. Bu noktada plan yapılmış, konsepte karar verilmiş ve rakip analizi gerçekleştirilmiştir. Kullanıcı deneyimi aşamasına gelindiğinde web sitesinin iskeleti oluşturulur. Bu sırada sitenin eksiklikleri ve üzerinde düşünülmesi gereken diğer durumlar ortaya çıkar.
Web tasarım aşamaları arasında en önemli olanlardan biri ise içerik oluşturmadır. Web tasarım süreci devam ederken içerik oluşturmak gerekir. Bu içeriklerin okuyucuların ve ziyaretçilerin dikkatini çekeceğinden emin olmalısınız. Ayrıca bu içerikler SEO’ya uygun olarak hazırlanmalıdır. İçeriklerinizi hazırlarken bir diğer aşama olan kullanıcı ara yüzü tasarımına geçebilirsiniz. Bu aşamada web siteniz için görsel stil oluşturmanız gerekir.
Tüm web tasarım aşamaları tamamlandıktan sonra prototip oluşturmak ve siteyi test etmek gerekir. Böylece geri bildirimler aracılığıyla sitenin eksiklerini belirleyebilir ve bu eksiklikleri gidererek siteyi hazır hale getirebilirsiniz. Site tamamen başarıyla oluşturulduktan sonra ise yayınlama aşamasına geçebilirsiniz.
Web tasarım oldukça zorlu ve sabır gerektiren bir iştir. Bu nedenle eğer bir web master değilseniz, profesyonel web tasarım ajansı yardımıyla bu işi gerçekleştirmeniz gerekir.
Günümüzde internet hayatımızın her alanına girdi. Bu bağlamda web tasarım nedir sorusu pek çok kez sorulmaya başladı. Web tasarım, sahip olduğunuz web sitesinin arama motorlarında ön sıralara çıkarak erişilebilirliğini sağlayan; sahip olduğu ana hatları ile kişileri, kurumları, ürünleri veya hizmetleri tanıtan bir çalışmadır. Grafik ve metinlerin bir araya geldiği bu çalışma için kısaca kişi ve kurumların dijital ortamdaki yüzleri ifadesi kullanılabilir.
İnternet tarayıcıları tarafından görüntülenebilecek bir şekilde özel olarak hazırlanan web tasarımı, uzman kişiler tarafından HTML dilinde yapılır. Bu işi yapan kişilere ise web master veya web tasarımcısı denir. Ayrıca web tasarım nedir sorusuna, kişi ve kurumlar için resmi bilgilendirme kanallarıdır cevabı verilebilir.
Web tasarım eğer kaliteli bir şekilde yapılırsa, web sitesinin müşteri kitlesini yakalamasına yardımcı olur. Özellikle kullanıcı dostu bir şekilde hazırlanan web sitelerinin yoğun trafik alması ve geniş bir kitleye ulaşması kaçınılmaz olacaktır. Bir ürün veya hizmet tanıtan firmalar için bu durum çok büyük önem arz eder. Çünkü web sitesini ziyaret eden her kullanıcı potansiyel bir müşteri niteliği taşır.
Web tasarım; düzen, renk, grafikler, fontlar ve içerik olmak üzere pek çok unsurdan oluşur. Bu unsurlar birbirleri ile ne kadar uyum içerisinde çalışırsa, web sitesinin başarıya ulaşma ihtimali de o kadar yüksek olur. Bu nedenle profesyonel bir web tasarım ajansından yardım almanız şarttır.
Teknolojinin gelişmesi ve internet kullanımının artması ile birlikte her geçen gün yeni terimlerle karşılaşıyoruz. Bu bağlamda AMP web tasarım nedir sorusunun sıklıkla sorulduğu görülür. Accalerated Mobil Page olarak bildiğimiz AMP, hızlandırılmış mobil sayfalar anlamına gelir. AMP’nin amacı, mobil cihazlar başta olmak üzere internete bağlanan tüm cihazlarda anında yüklenen web sayfaları oluşturmaktır.
AMP web tasarım, Google ekibi tarafından üretilen ve geliştirilen ücretsiz bir web tasarım kütüphanesi olarak bilinir. Açık kaynaklı olan bu yazılım kütüphanesi, web sitesi oluşturabilmek için ihtiyaç duyulan tüm bileşenlere sahiptir. Ancak AMP’de, bu bileşenler dışında başka bir bileşen kullanmanıza izin verilmez. Kısaca özetlemek gerekirse, gelişigüzel bir şekilde javascript kodları ve kaynakları eklemeniz mümkün değildir.
AMP web tasarım örnekleri arasında pek çok popüler web siteleri yer alır. Bunlara Twitter, Yahoo, Sözcü, Mynet ve BMW örnek olarak gösterilebilir. Eğer AMP web tasarım ile alakalı teknik bilgi vermek gerekirse, AMP’nin modifiye edilmiş HTML olduğu söylenebilir. Ayrıca yapılan birtakım değişiklikler sonucunda HTML sayfası AMP’ye çevrilebilir. Ancak komplike sitelerin AMP’ye çevrilmesi oldukça zordur.
AMP web tasarım işi için alanında uzman ve tecrübeli web tasarım ajanslarından yardım almanız gerekecektir. Ajans bünyesinde yer alan ekipler, AMP web tasarım alanında uzman olan kişilerden oluşur. Eğer sizler de profesyonel bir AMP web tasarım hizmeti almak istiyorsanız, vakit kaybetmeden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
AMP web tasarımın faydaları nelerdir sorusu sıklıkla sorulur. AMP web tasarımın birçok faydası bulunur. Bu faydalardan ilki, web sitesinin anında yüklenmesidir. Özellikle mobil cihazlar için kullanılan AMP, web sayfalarının gecikme yaşanmadan anında yüklenmesine yardımcı olur. Bu da ziyaretçilerin web sitenizde uzun süre zaman geçireceği anlamına gelir.
AMP web tasarımın faydaları arasında bir diğeri ise hem mobil hem de masaüstü sürümler ile uyumlu olmasıdır. AMP web tasarım, web sitesinin mobil ve masaüstü sürümlerde sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlar. Bu da kullanıcılar için keyifli bir deneyim sağlar. Ayrıca AMP web tasarım çalışmaları oldukça esnektir. Bu esneklik sayesinde özel taleplere yanıt verilebilir.
Temel performans göstergelerini korumak, AMP web tasarımın faydaları arasında yer alır. Bu format kullanılarak hazırlanan web sayfaları anında yüklenecek ve kullanıcılara ilgi çekici bir deneyim sunacaktır. Günümüzde internet kullanımı için hız oldukça önemlidir. Web sitenizin hızlı olduğunu fark eden kullanıcılar, sitenizi favorilerine ekleyecek ve sık sık ziyaret edecektir.
AMP web tasarımın faydaları sayesinde markanızı müşterilerinize daha iyi yansıtmanız mümkündür. Eğer sizler de yenilikçi ve hızlı bir web sitesine sahip olmak istiyorsanız, alanında profesyonel web tasarım ajanslarından yardım alabilirsiniz. Bizler de web tasarım alanında kaliteli hizmeti sizlere ulaştırıyoruz. AMP web tasarım hakkında daha fazla bilgiye erişmek istiyorsanız, dilediğiniz zaman bizlerle iletişim kurabilirsiniz.
AMP web tasarım çalışması yaptırmak isteyen kişilerin, AMP web tasarım fiyatları ne kadar sorusunun cevabını merak ettikleri görülür. AMP web tasarım fiyatları pek çok değişkene göre değişkenlik gösterebilir. Örneğin sitenizin tarzı fiyatı belirleyen unsurlardan bir tanesidir. Kişisel web tasarım ile kurumsal web tasarım fiyatları birbirinden farklılık gösterir.
AMP web tasarım fiyatları belirlenirken sayfa sayısı, arama motoru optimizasyonu hizmeti, hosting ve ek özellikler gibi bazı unsurlar dikkate alınır. Ayrıca anlaşma sağlayacağınız ajansın kalitesi ve profesyonellik düzeyi de fiyatı etkileyebilir. Bu nedenle AMP web tasarım fiyatları ile alakalı net bir bilgi vermek ne yazık ki mümkün değildir.
AMP web tasarım fiyatları, ortalama olarak belirtmek gerekirse 2.000 TL’den 50.000 TL’ye kadar değişebilir. Ödeyeceğiniz ücret, alacağınız hizmetlere ve özel taleplere göre değişkenlik gösterir. Net fiyat bilgisi alabilmek için ajans ile görüşme gerçekleştirmelisiniz. Bu görüşmeler sırasında istekleriniz ve ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurularak bir fiyat bilgisi verilecektir.
Eğer anlaşma sağlayacağınız ajansta AMP web tasarım fiyatları çok düşük seviyelerde seyrediyorsa, bu durumdan şüphelenmek sizlerin faydasına olabilir. Genellikle olması gerekenden çok düşük fiyatlarla iş yaptığını iddia eden firmaların kötü niyetli olabilecekleri düşünülür.
Sizler alanında profesyonel bir web tasarım arayışı içerisindeyseniz, Ankara’da hizmet veren firmamızı tercih edebilirsiniz. Bizler alanında uzman ve tecrübeli ekibimiz ile web tasarım alanında sizlere güvenilir ve kaliteli hizmet sunuyoruz.
Mesaj Gönder
WhatsApp Destek Hattı
TPKmedya Destek Hattı
Merhaba🙌😊
Call Now ButtonHEMEN ARA