Ebu Ziya Tevfik Sk. No:16/4 Çankaya/Ankara
+90 551 123 9331

Ankara Bilgisayar Format Atma Fiyatları

Ankara Bilgisayar Format

Ankara Bilgisayar Format Atma – Format Atma Fiyatları nedir sizlere bunun hakkında bilgi vereceğiz. Bilgisayar diskinin biçimlendirilmesi ve yalın bir şekilde işletim sistemi ve driverlarının yeniden kurulması işlemine halk arasında format denir. Bilgisayarınızın işletim sisteminin açılmaması ya da hata ile açılması veya ağır çalışması gibi tutarsızlıklar için genel olarak format en hızlı ve en kolay karar verilebilecek çözümdür. Bilgisayar formatı ile ilgili en önemli nokta lisanslı yazılımı güvenilir kişiler tarafından yüklemesinin yapılmasıdır. 

Korsan bir işletim sistemi sağlıklı çalışmaz ve bilgisayarınızı güvensiz bir hale getirir. E devlet bankacılık gibi işlemlerde güvenli bir bilgisayar kullanımı için orijinal işletim sistemi kullanılmalıdır. Firmamız olarak bilgisayarınıza format atarken kesinlikle orijinal işletim sistemi kuruyoruz. Bilgisayarınız için asla lisanssız yazılım yüklemiyoruz. 

Format Atma Hizmeti 

Bilgisayarınızdaki yazılım kaynaklı problemler için firmanızın vermiş olduğu en önemli hizmet format atma hizmetidir. Firmamız bilgisayarınızda oluşan açılmama ve donma gibi problemlerin format gerektirdiği durumlarda bilgisayarınıza format atarak ilk günkü gibi çalışmasına devam etmesini sağlıyor. Format atma işlemi sırasında kaybolmasını istemediğiniz verilerin yedeklenmesini ve kurtarılmasını sağlıyoruz. 

Ankara Bilgisayar Format
Ankara Bilgisayar Format

Bu sayede bilgisayarınız çöktüğünde veya format ihtiyacı duyduğunuzda belgelerinizi kaybetmeden format hizmetinden yararlanabilirsiniz. Firmamız olarak bilgisayar servisi konusunda uzman ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Firmamıza ulaşan markalı ya da markasız tüm bilgisayarların problemleri en kısa süre içerisinde tespit edilerek size bilgilendirme yapıdır ve sizin de uygun görmeniz halinde çözüme ulaştırılır. 

Bilgisayara Format Atma Nasıl Yapılır? 

Kullanılan işletim sistemlerinin belli dönemlerde uzman kişiler tarafından bakımının yapılması büyük önem arz eder.  Virüs ve casus yazılımların taranıp temizlenmesi disk birleştirme işlemlerinin yapılması aygıt sürücülerinin yeniden güncellenmesi önemli verilerin yedeklenmesi gibi işlemler format atma operasyonu kapsamında yer alır.  Firmamız olarak format atma işlemini lisanslı olması kaydıyla işletim sistemlerini  ofis ve antivirüs programları gibi yazılımlarınızın kurulumu bütün güncel sürücülerin tanıtılması gibi bakım işlemlerinizi büyük bir titizlikle yapıyoruz. 

Bilgisayarınızda ortaya çıkabilecek yazılımsal ve donanımsal problemler karşısında telaşa kapılarak çaresiz kalmayın. Bilgisayar teknik servis konusunda hızlı güvenilir kaliteli ve ekonomik hizmet veren bir bilgisayar tamir ve bakım firması arıyorsanız firmamız olarak sizlere bir telefon kadar yakınız. Firmamız işinde uzman ve güvenilir ekibi ile bilgisayara format atma tamir bakım ve onarım gibi ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde yerinde gideriyor. Gerekli yedek parçalar uygun fiyatlı ve kaliteli parçalardan seçilerek sizlere temin ediliyor. 

Bilgisayar Servisi 

Firmamız olarak uzun yılların getirmiş olduğu tecrübe ve deneyim ile siz müşterilerimize kaliteli ve güvenilir bir sayar format tamir ve bakım hizmeti vermekteyiz. Firmamıza teslim edilen dizüstü bilgisayarınızın tamirinde Öncelikle ücretsiz bir şekilde arıza tespiti yapılır ve sizinle telefonla irtibata geçirilerek bilgilendirme yapılır. 

Bilgisayarınız için tamir bakım ya da format işlemini verecek olduğumuz ücreti kabul etmeniz halinde başlatırız.  Onarımın kabul etmemeniz halinde sizden herhangi bir ücret talep edilmeden cihazınızı iade olarak firmamızdan teslim almanız beklenir. Bilgisayarınızın ya da notebook larımızın çalışmasını etkileyecek format yazılım eksikliği donanım değişikliği internet bağlantısı gibi sorunları firmamız deneyimli uzman ekip eşliğinde kısa süre içerisinde giderir. Firmamız tarafından sunulan tüm hizmetler garanti kapsamındadır. Sunmuş olduğumuz hizmetler arasında dizüstü bilgisayar ekran kartı tamiri, laptop tamiri ve bakımı, format atma, yazılım ve sistem yükleme ve yedekleme, laptop ekran değişimi ve onarımı, laptop klavye ve anakart değişimi artı tamiri gibi hizmetler mevcuttur. Firmamızdan hizmet talebi ve detaylı bilgi için bizimle bir telefon ile irtibat kurabilirsiniz. 

Ankara Bilgisayar Format Atma Hizmetlerimiz

  • Gerekli Programlar Kurulumu,
  • Driver Kurulumu ,
  • Son Güncellemeler ,
  • Antivirüs Kurulumu ,
  • Gerekli Temizlik,
  • Ekran ve Klavye Temizliği ,

TPK medya yazılım olarak bir çok sektöre hizmette bulunmaktayız sizlere daha iyi hizmet sunmak için 7/24 çalışmaktayız. Müşterilerimizin değerli yorumları bizim için önemlidir. Daha fazla bilgi almak isterseniz Çağrı Merkezimizden Destek alabilirsiniz.

Çağrı Merkezi : 0551 123 9331

Etiketler: Bilgisayara format atarsak ne olur?, Bilgisayarda virüs varsa ne olur?, Belleği biçimlendirmek virüsü siler mi?, Windows sıfırlama virüsleri siler mi?, Ankara Bilgisayar Format , Sincan Bilgisayar Format, Trojan nedir ve kurtulma yolları nelerdir?, Format atmak için ne yapmalıyım?, bilgisayara format atma cd'siz, Laptopa format nasıl Atılır, windows 10 format atma cd'siz, Bilgisayara format atma Windows 10Windows 7 format nasıl Atılır , Format nasıl atılır, bilgisayara cd'siz format atma,  windows 7, Windows 10 format atma USB, Format nasıl atarız?, Bilgisayara format atmak hızlandırır mı? ,Windows bilgisayar nasıl sıfırlanır?, USB ile format nasıl atılır?, Flash disk biçimlendirme nasıl yapılır?

Leave A Comment

Mesaj Gönder
WhatsApp Destek Hattı
TPKmedya Destek Hattı
Merhaba🙌😊
Call Now ButtonHEMEN ARA