Ebu Ziya Tevfik Sk. No:16/4 Çankaya/Ankara
+90 551 123 9331

Gölbaşı Bilgisayar Tamiri, Gölbaşı Bilgisayar Format Atma

Gölbaşı Bilgisayar Format Atma

Gölbaşı Bilgisayar Tamiri, Gölbaşı Bilgisayar Format Atma için uzmanlarımız profesyonel çözümler bulmanızı desteklerken, memnun kalacağınız sonuçlar ortaya çıkacaktır.

Gölbaşı bilgisayar tamiri konusunda uzmanlarımız  size yardımcı olacaktır. Bir arıza veya arıza durumunda, bilgisayar tamircisi sorunun donanımdan mı yoksa yazılımdan mı kaynaklandığını anlamak için sorunun kaynağını belirlemeye çalışacaktır.

Bilgisayar sorun gidericisi, sorunun arızalı bir bilgisayar elektrik prizi, aşırı ısınma (soğutma radyatörü tozla tıkanmış) veya dizüstü bilgisayarınızın klavyesindeki bir sorundan kaynaklandığı sonucuna varırsa, arıza donanımdır. Sorun aynı zamanda çok yavaş bir bilgisayar da olabilir, bazen yeniden başlatmak için iyi bir toz alma yeterlidir.

Bilgisayar donanımının hasarlı parçasına, özellikle de SSD (veya HDD) sabit sürücüye bağlı olarak, bazı verilerin kaybolabileceğini ve ne yazık ki bilgisayar tamircinizin her zaman veri kurtarmayı ayarlayamayacağını unutmamak önemlidir. Bu nedenle, dizüstü bilgisayarınız için veri kaydetme konusunda ondan tavsiye istemekten çekinmeyin.

Profesyonel çözümler bulmak isteyen kurumsal işletmeler de dikkat çekmektedir. Bu işletmelerin tercih edildiği çok sayıda alanda saha çözümlerimizle hizmet veriyoruz.

TPK medya yazılım olarak bir çok sektöre hizmette bulunmaktayız sizlere daha iyi hizmet sunmak için 7/24 çalışmaktayız. Müşterilerimizin değerli yorumları bizim için önemlidir. Daha fazla bilgi almak isterseniz Çağrı Merkezimizden Destek alabilirsiniz.

Gölbaşı Bilgisayar Format Atma

Arıza bir yazılım probleminden kaynaklandığında, durum farklıdır. Bilgisayar tamircisi bunun kötü bir kurulumdan kaynaklanıp kaynaklanmadığını öğrenmek isteyecektir. O zaman sadece yazılımı yeniden yüklemek gerekecektir. Çünkü dizüstü bilgisayarınız veya ultra taşınabilir bilgisayarınız aşırı yüklendiğinden yavaştır. Başlangıçta yavaş bir bilgisayar, aynı anda başlatılan çok fazla program tarafından haklı çıkarılabilir. Daha sonra daha fazla hız kazanmak için bir bilgisayar temizliği ve bu programların sınırlandırılması gerekebilir. Bazen biçimlendirmek gerekebilir. Gölbaşı bilgisayar format atma ile bu işlemler kolaylaşabilir.

Bir Windows PC’de casus yazılım veya kötü amaçlı yazılım (casus yazılım, kötü amaçlı yazılım vb.) bulunmasıyla ilgili olarak, bu, taşınabilir bir bilgisayara yazılım yüklerken fark edilmeden gerçekleşir. Bu nedenle size sunulanları kontrol etmeden veya kabul etmeden önce dikkatli olmalısınız. Ne yazık ki, bir Windows PC’den virüsleri kaldırmak için bir virüsten koruma yazılımı yüklemek her zaman yeterli değildir. Toplam ve nihai yok etme bazen karmaşık olabilir ve bu nedenle bir bilgisayar teknisyeninin becerilerini gerektirir.

Bilgisayar Biçimlendirme

Bilgisayarı biçimlendirmek, sistemi ilk durumuna geri yükleyerek bilgisayarı fabrika koşullarına döndürmek Gölbaşı bilgisayar tamiri ile mümkündür. Son derece basit olan bu işlemi yapamadığınız durumlarda size yardımcı olacak profesyonel ekibimiz bulunuyor.

Birçok yazılım ve donanım probleminin giderilmesini sağlayacak çözümleri bulmak istediğinizde hemen bizi arayın, Ankara’nın her yerine servis hizmetimizi gönderelim. Bu durumlarda biçimlendirme ve kurulumun temiz ve gereksiz programlardan arındırılmasını istiyorsanız, teknisyenimiz genellikle dizüstü bilgisayarın arkasında veya Sabit bir bilgisayarın arkasında bulunan bir etikette bulunan lisans anahtarını kullanarak bunu sizin için sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilir.

Bilgisayar Problemlerine Profesyonel Çözüm

Toplamda bilgisayar biçimlendirme maliyeti bu ürünlerin marka ve modellerine göre değişmektedir. Bu yüzden her durumda değişiklik göstermektedir. Cihazınızın marka ve modelini bize ileterek Gölbaşı bilgisayar format atma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bilgisayarınız kullanıma hazır olarak size teslim edilecektir. 

Bilgisayar sorun giderme şirketimizin ana faaliyetlerinden biridir. Başlatma sorunu , işletim sistemi, antivirüs, güncelleme vb. İster masaüstü bilgisayar, ister dizüstü bilgisayar, ister slim PC, ister dizüstü oyun bilgisayarı olsun, her türlü arızayı onarıyoruz. Size hızlı ve verimli bir onarım garantisi vermek için kesin bir teşhis gerçekleştiriyoruz.

Bireylerin ve işletmelerin hizmetindeyiz tüm model ve marka bilgisayarların tamirini yapmaktayız. Ayrıca çeşitli bilgisayar çevre birimlerinin onarımını da bize emanet edebilirsiniz. Teknisyenlerimiz atölyemizde veya evinizde müdahale etmek için hizmetinizdedir. Size bir teklif sunabilmemiz için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

.

Leave A Comment

Mesaj Gönder
WhatsApp Destek Hattı
TPKmedya Destek Hattı
Merhaba🙌😊
Call Now ButtonHEMEN ARA