Ebu Ziya Tevfik Sk. No:16/4 Çankaya/Ankara
+90 551 123 9331

Logo ve Kartvizit Tasarımı

Ankara Logo Ve Kartvizit Tasarımı

Logo ve Kartvizit Tasarımı Neden Yaptırmalıyız?

Neden yaptırmalıyız sorusuna şöyle cevap verirsek marka, firma, kurum, kuruluş, şirket ve toplulukları belirten, içerisinde onlarca grafik bulunan aynı zamanda oluşumların amaçlarını yani bir nevi fikirlerini temsil eden grafiksel sembollere genel adıyla logo ismi verilmektedir. Logolar tasarım biçimi olarak birkaç gruba ayrılmaktadır. Bu grupların en bilineni ise şu şekildedir; logo, logotype ve amblem. Logolar; firma veya kuruluşları yansıtan, insanlar tarafından hatırda kalmasını sağlayan ve kurumlar için harika portföy oluşturan ikonik sembollerin bir araya gelmesi ile oluşan tasarımlardır.

Tpk Medya aracılığı ile firmanızı en iyi şekilde yansıtan, fikirlerine uyumlu olarak hazırlanan, müşterileriniz gördüğünde “aaaa ne kadar da güzel bir amblem” dedirten cinsten her türlü logonuzu tasarlamaya hazırız!

LOGO TASARIMI TASARIMI NASIL YAPILMALI?

Tasarım işi birçok insan tarafından abartılıyor, “yapılabilir mi? istediğim logo olur mu? İşim ile alakalı olacak mı?” gibi onlarca sorun veya soru ile karşılaşabiliyoruz. Maalesef ki logo tasarımı yapıyorum, lafının arkasına sığınarak kendini tasarımcı sanan şahıs ve kuruluşlar tarafından yapmış olduğumuz iş, insanlara bu şekilde lanse edilebiliyor. Fakat, bizler şunu söylemek istiyoruz; yapılan tüm çalışmalar tamamiyle müşteri odaklıdır, müşterilerimiz akıllarındaki ve istedikleri logo tasarımını iletmeleri durumunda bizler hemen işe koyularak en kısa ve en kaliteli şekilde logo teslimini gerçekleştiriyoruz. Ayrıca yaptığımız tüm çalışmalar müşterilerimizin ceplerini düşünerek ucuz logo tasarımı adı altında yapılmakta olup bu alanda hizmet veren kuruluşlara göre çok daha uygun fiyatlıdır.

Kartvizit Tasarımı Nasıl Yapılmalı?

Kartvizit, şahısların ve firmaların kendilerini tanıtabileceği küçük kartlara verilen genel tanımlamadır. Kartvizitler genel olarak üzerlerinde şu bilgileri barındırırlar; İsim / Soy İsim – Çalıştığı Firma – Firma Pozisyonu – İletişim Bilgileri – Adres Bilgileri – Firma Bilgileri Ucuz logo tasarımında olduğu gibi yaptığınız işin müşterileriniz tarafından otoriterlik ve ciddiyet kazanmasını istiyorsanız Tpk Medya olarak hizmetlerimizden tüm müşterilerimiz gibi sizlerde yararlanabilirsiniz. Kartvizitlerin faydalarını ve şirketiniz için olan katkılarını saymak ile bitiremeyiz ancak kartvizitlerin insanlar tarafından firmanızın hatırlanmasını sağlayan en önemli şeylerden bir tanesi olduğunu ise söylemeden geçemeyeceğim.

TPK Medya | Web Tasarım

Leave A Comment

Mesaj Gönder
WhatsApp Destek Hattı
TPKmedya Destek Hattı
Merhaba🙌😊
Call Now ButtonHEMEN ARA