Ebu Ziya Tevfik Sk. No:16/4 Çankaya/Ankara
+90 551 123 9331

Mobil Uygulama Yazılımı

Ankara Mobil Uygulama Yazılımı Ülkemizde tablet ve akıllı telefonlar üzerinden internet bağlanan kullanıcıların sayısı yaklaşık %65 olarak belirlenmektedir. Markanızın böylesine büyük bir pazarda yer alması bilinirliğinizin arttırması sağlar. Müşterinizin size çoklu kanal yani omni-channel olarak adlandıran sistem sayesinde ulaşması son derece önemli bir adımdır. .                      ,                                                                                       ,

Hedef kitlenize en hızlı şekilde ulaşmanız amaçlanmıştır. Mobil uygulamanızı geliştirerek, geniş kitlelere ulaşabilirsiniz. Bu geniş pazarda firmanızı büyütmek sizin elinizdedir. Uygulama mağazalarında projenizi yer sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.

Android Uygulama Geliştirme

Android Uygulaması Geliştirmek isteyen kişileri, geniş bir sektörün beklediğini söyleyebiliriz. Uygulama geliştirirken kullanıcı kitlesini ve hedef kitlenizi göz önüne almazında fayda vardır. Android Uygulamalarının çok kolay erişilebilir olması, sizin için avantaj sağlar.

IOS Uygulama Geliştirme

Yıllardır Android ile rekabet içinde bulunan ıos cihazlar son yıllara oldukça popüler hale gelmiştir. Belirlediğiniz hedef doğrultusunda geliştirdiğiniz uygulamanızı ıos işletim sistemine optimize edilmesini sağlıyoruz. , , , ,

Sıkça Sorulan Mobil Uygulama Soruları

Mobil uygulamanın tasarımı nasıl olmalı?

Mobil uygulama tasarımını yaparken kullanıcılıya yönelik yapmak gerekmektedir. Kullanıcıların beklentini ve isteğini göz önünde bulundurmak gerekmektedir. Her cihaz boyutu için farklı arayüzlere ihtiyaç duyulur.

Mobil uygulama yazılımı neden tercih edilmelidir?

Gelişen teknoloji ile akıllı telefonların ve tabletlerin yaygınlaşması ve bu cihazlar için oldukça önemli mobil uygulamaları geliştirmek sizin gelirinizin yüklemese fayda sağlar. Yapacağınız reklamlar sayesinde mobil uygulamanızın kitlesini günden güne artmasına olanak sağlar.

Yapılan Uygulama IOS ve Android için geçerli mi?

Yapılan Uygulamalar IOS ve Android yazılımına sahip tüm cihazlar için geçerli olmaktadır.

Web sitesini mobil uygulamaya çevirmek mümkün mü?      ,

Web sitesini mobil uygulamaya çevirmek mümkündür. Tek yapmanız gereken mobil tasarıma sahip bir hale getirmektir. Mobil uyumlu bir tasarıma sahip olduktan sonra herhangi bir sorun çıkmadan kullanılabilir.

Mobil uygulama yapmak için şirket olmam gerekli mi?

Mobile uygulama yaparken şirket olmak gereklidir. Geliştirirken hedef kitlenizin ihtiyaçlarını dikkate alarak ilerlemeniz gerekir. Web sitenizi mobil uygulama üzerine uyarlamamanız ulaşılabilir olması sizin avantajınızadır. Düzenli olarak güncellemeleri yapmanız doğrultusunda önemsediğiniz anlamına gelir ve bu sayede, bu dijital pazarda daha geniş kitlelere hitap edebilirsiniz

Leave A Comment

Mesaj Gönder
WhatsApp Destek Hattı
TPKmedya Destek Hattı
Merhaba🙌😊
HEMEN ARA