Ebu Ziya Tevfik Sk. No:16/4 Çankaya/Ankara
+90 551 123 9331

Seo Uzmanı Ankara – SEO Ajansı Ankara – Ankara SEO Firması Hizmetleri

Seo Uzmanı Ankara – SEO Ajansı Ankara – Ankara SEO Firması Hizmetleri, SEO çalışması herhangi bir web sitesinin arama motorları üzerinde başarısının artırılmasıdır. Son yıllarda internet ve sosyal medya kullanımının yaygınlaşmasıyla SEO kavramı büyük bir önem kazanmıştır.

SEO çalışmaları firmaların rekabet gücünü artırır ve online ortamlarda da kurumsal bir kimlik kazanmasını sağlar. TPK Medya olarak web sayfanızı Google, Yahoo, Yandex vb. arama motorları üzerinde üst sıralara taşıyoruz. Öncellikle sitenizi teknik olarak inceliyor; yazıları, kelimelerin raporlarını size sunarak haftalık raporlama ile web sayfanızdaki kelime bazlı ilerleyişi size bildiriyoruz. Sizde Ankara SEO uzmanı hizmeti arıyorsanız, TPK Medya tarafından sunulan profesyonel çözümlere göz atarak adım adım başarıya ulaşabilirsiniz.

Ankara Seo Uzmanı

SEO çalışmaları, lokal ve ulusal olarak yapılabilmektedir. Şehir dışına hizmet vermeyip sadece yerelde hizmet veren bir firmaysanız lokal SEO çalışması sizin için daha doğru bir çalışma olacaktır. Ulusal SEO çalışmalarında ise rakipler ve maliyetler arttığı için sıralamada yükselmek adına daha fazla çaba gerektirerek işletmenin maddi yükünü de arttırır. Bu nedenlerle SEO çalışmasına başlamadan önce iyi bir şekilde analiz yapılması gerekir. TPK Medya olarak Ankara SEO uzmanı hizmetimizde çalışma öncesinde bütün detaylar incelenerek müşteri için gerekli olan yol haritası çıkarılır.

Reklam mı? Seo mu?

Arama motoru sıralamalarında yükselmek için önünüzde  iki seçenek vardır. Bunlardan biri Google Adwords üzerinden verilen reklamlar, diğeri ise SEO ile arama motorlarında doğal olarak yükselme çalışmalarıdır. Google AdWords ile web sitenizi Google arama motorundan YouTube’da reklam vermeye kadar birçok şekilde tanıtabilirsiniz. Ancak reklamda en üst sıralarda yer almak tamamen reklam bütçenize bağlıdır. Reklam vermeyi durdurduğunuzda web siteniz bu sıralamalarda görünmez. SEO’da üst sıralarda yer almanın avantajı, sıralamada üst sıralara çıkamasanız bile uzun süre ilk sayfada kalmanızdır.

seo nasıl yapılır?

TPK MEDYA olarak verdiğimiz Ankara SEO uzmanı hizmetinde izlediğimiz genel yol haritası:

  1. Öncelikle müşterinin sitesini incelemekle işe başlanır.
  2. Site hızından güvenlik açıklarına ve içerik kalitesine kadar siteye dair detaylı bir analiz gerçekleştirilir ve bunların yanı sıra sektördeki rakip sitelerin analizi yapılır.
  3. Analiz aşamasından sonra sitedeki eksikler belirlenerek rakip sitelerin artılarını ve eksilerini çıkartılır.
  4. Analiz aşamasında çıkardığımız datalara ve sektör dinamiklerine göre yol haritası çıkarılarak 3-6-9 ve 12 aylık genel planlamalar yapılır.
  5. Ana anahtar kelimeleri ve yan anahtar kelimeleri belirlenir.
  6. Projenizi adım adım takip ederek, gelişmeleri haftalık, aylık raporlar halinde paylaşılır.

Leave A Comment

Mesaj Gönder
WhatsApp Destek Hattı
TPKmedya Destek Hattı
Merhaba🙌😊
HEMEN ARA