Ebu Ziya Tevfik Sk. No:16/4 Çankaya/Ankara
+90 551 123 9331

Ankara Kartvizit Tasarımı

uygun-fiyata-ankara-kartvizit-tasarimi

Kartvizitler kişileri ve firmaları tanıtan kimlik kartları olarak tanımlanabilir. Zira başarılı bir Kartvizit Tasarımı, değerlerinizi ve adınızı kısa sürede tanıtmanıza yardım edecektir.

Kartvizitler üzerinde temel olarak bir kişi veya kurum hakkında temel bilgiler olmalıdır. Bunlar,

 1. Şirketin logosu ve adı,
 2. İlgili kişinin adı ve soyadı,
 3. İlgili kişinin unvanı,
 4. İletişime geçilebilecek bir telefon numarası,
 5. Faks numarası,
 6. Kurumsal mail adresi,
 7. Kurumsal sitenin adresi,
 8. Adres bilgileri,

Şeklindedir. Ne var ki kurumsal bir yapıya sahip olmak istiyorsanız önemli olan bunları nasıl yazdığınız değil, kart tasarımını nasıl gerçekleştirdiğinizdir. Bu bakımdan TPK Medya akılda kalıcı ve yaratıcı kartvizit tasarımlarıyla, en iyi sonuçları almanıza yardımcı olur.

Böylece sitenizi kısa sürede tanıtabilir, kurumsal bir kimliğe sahip olabilirsiniz.

Ankara Logo Ve Kartvizit Tasarımı
Kartvizit Tasarımı

Kartvizit Nasıl Tasarlanmalıdır?

Kartvizitler üzerinde yer alan tüm bilgiler standarttır. Sadece kullanım amacına göre farklılaşır. Kullanıcılara hitap eden kısmı burası değil, nasıl bir tasarıma sahip olduğudur. Zira bu durum markanın sahip olduğu başarıya da işaret eder.

Dolayısıyla burada dikkat edilmesi gereken çok sayıda madde vardır. Bunlardan bazıları aşağıda olduğu gibidir;

 1. Kartvizit akılda kalıcı bir yapıda olmalıdır.
 2. Ait olduğu kurumun tüm değerlerini yansıtmalı, istenen mesajı iletebilmelidir.
 3. Tasarım modern bir yapıya sahip olmalıdır.
 4. Kartvizitlerin farklı firmaları hatırlatması, kurumsal değerlerinizi lekeleyecektir. Dolayısıyla tam anlamıyla özgün olmalıdır.

Özgünlüğü kalite ile birleştirerek size sunan TPK Medya, sizi en iyi yansıtan tasarımlara imza atmaktadır. Burada ilk olarak bir örnek hazırlanarak, sizlerin onayına sunulur. Eğer herhangi bir problem yoksa basım üzere hazırlanır. Eğer değişiklik talep edilirse düzenleme gerçekleştirilir.

Kartvizitler İtibarı Nasıl Etkiler?

Günümüzde özellikle iş sektöründe kartvizitler büyük bir öneme sahiptir. Zira Kartvizit Tasarımı ve örnekleri karşı tarafta nasıl iletişim kurulabileceğine dair bir soru işareti bırakır. Aynı zamanda bir firmanın itibarını de olumsuz yönde etkiler.

Bir tane varsa bile, özgün değilse veya dikkatli tasarlanmamışsa marka tanınırlığını negatif yönde etkiler. Bu sebeple istediğiniz sonuçları almak istiyorsanız, kartvizitler profesyonel bir şekilde hazırlanmalıdır. TPK Medya her projeyi özgün bir şekilde ele alarak, ihtiyaçlarınıza en iyi cevabı verecek tasarımlar gerçekleştirir.

Kartvizitin Boyutu Neden Önemlidir?

Kartvizitlerin tasarımı kadar, boyutu da önemlidir. Zira bunlar temelinde kolay bir iletişim sunma hedefine sahiptir. Eğer cüzdana sorunsuz bir şekilde girebilecek yapıda değilse, çoğu kişi olumsuz karşılayarak kullanmaz.

Dolayısıyla tasarım yapılırken, boyutlara büyük bir önem verilmesi şarttır. TPK Medya kapsamında hizmet veren kadrolar, bu bağlamda boyutu en iyi şekilde tespit etmenize yardımcı olur. Böylece çalışmadan en iyi sonucu almanız sağlanır. Sizlere uygun fiyatlar ile kaliteli hizmet veren ajansımız, yenilikçi bir bakış açısıyla sektörünüze uygun sonuçlar sunar.

Leave A Comment

Mesaj Gönder
WhatsApp Destek Hattı
TPKmedya Destek Hattı
Merhaba🙌😊
HEMEN ARA