Ebu Ziya Tevfik Sk. No:16/4 Çankaya/Ankara
+90 551 123 9331

İnşaat Web Sitesi

İnternet siteleri bir firmayı en iyi ve hızlı tanıtan kaynaktır. İnşaat Web Sitesi Tasarımı için de bu durum geçerli olup, böylece müşteri sadakatini daha hızlı sağlamanız ve tanınırlık elde etmeniz de mümkündür. Firmanızı ele alan özel bir tasarım, değerlerinizi en iyi şekilde anlatmanıza destek olacaktır.

Bu bakımdan size özel tercihler sunan TPK Medya, yaratıcı ve yenilikçi ekipleriyle en iyi sonuçları almanıza yardımcı olur. Böylece değerleriniz tam anlamıyla yansıtılarak, sektörde rekabet gücünüz arttırılır.

Yaptığımız tasarım çalışmaları SEO odaklı olup, siteye erişim hızını arttırmak için önlem alarak gerçekleştirilir. Böylece inşaat sitenizden aldığınız sonuçlar maksimuma çıkarılır.

İnşaat Web Sitesi Örnekleri

ankara-inssat-web-sitesi-tasrimi
ankara-inssat-web-sitesi-tasrimi

İnşaat Web Siteleri Nasıl Hazırlanmalıdır?

Günümüzde bulunan internet siteleri belirli kategorilere göre dağılmaktadır. Her kategoride dikkat edilmesi gereken maddeler olup, bunlara dikkat etmek şarttır. Aksi durumda aldığınız sonuçlar sizi tatmin etmeyecektir. Bunlar incelendiğinde şunların olduğu görülür;

  1. İnşaat firmalarından hizmet almak isteyen kişiler, firma hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmak ister. Bu bakımdan hakkımızda kısmı görülür, ulaşılabilir yerde olmalıdır.
  2. İnşaat firmalarının hangi hizmetleri verdiği, müşteriler tarafından sıkça sorulur. Bu bakımdan hizmetler kategorisi üst menüde, görülebilir bir yerde bulunmalıdır.
  3. Müşterilerin sizinle iletişime geçmesi için bir iletişim sekmesi gereklidir. Üst menüde olması daha kolay ulaşılmasını sağlar.
  4. İnşaat firmasından hizmet almak isteyen bir kişi, ilk olarak ayrıntılı bilgi almak ister. Dolayısıyla verdiğiniz hizmetler anlatılmalıdır.
  5. Bir müşteri inşaat hizmeti alacaksa, ilgili kurumun referanslarını da incelemek ister. Bu nedenle en üstte buna yönelik bir sekme bulunmalıdır.

Bunlara ek olarak her web sitesinde olduğu gibi yavaş açılan ve yüklenen sayfalar, inşaat web sitelerinde de olumsuz karşılanır. Arayüzün zor anlaşılır olması da ziyaretçilerinizin kısa sürede düşmesine neden olur.

Uzman ekipleriyle size hizmet veren TPK Medya, bu maddeler ışığında size hizmet vermektedir. Yaratıcı ekipleri ihtiyacınızı temel alarak, bunun üzerine modern ve değerlerinizi yansıtan bir web sitesi inşa eder.

İnşaat Web Sitelerinde Mobil Uyumun Önemi Nedir? 

Bilgisayarlar günümüzde önemli bir kaplar. Ancak bu durum insanların her zaman girebildiğini göstermez. Ancak akıllı telefonlar kişilerin her an yanında olduğu için, sık bir kullanıma sahiptir. Sitenizin mobil uyumlu olması, kullanıcı deneyimini arttıracak olan bir etmendir.

Bu duruma İnşaat Web Sitesi Tasarımı de dâhildir. TPK Medya tarafından hazırlanan tasarımlar sadece web sürüme değil, mobile uygun şekilde de tasarlanır. Böylece akıllı telefonlardan giriş yapan kullanıcılar da tasarımları kaliteli bir şekilde görerek, tam anlamıyla sitenizden yararlanabilir.

Böylece gerçek müşterilerinizin arttırılmasına yardımcı olan ajansımız, Google üzerindeki görünürlüğünüzü de arttırır. Zira SEO çalışmalarının önemli noktalarından biri de mobil uyumlu web siteleridir.

İnşaat Sitelerinde SEO Çalışmalarını Önemi Nedir?

İnternet üzerinde kayıtlı olan çok sayıda inşaat sitesi vardır. Dolayısıyla aralarından öne çıkmak ve gerçek müşteri elde etmek istiyorsanız, sitelerinizin SEO uyumlu şekilde hazırlanması gerekir.

Zira tasarımın ziyaretçilere uyumlu bir şekilde hazırlanmış olması, SEO kurallarına uyulduğunu göstermez; nitekim bunların farklı kuralları vardır. TPK Medya bünyesinde bulunan profesyonel ekipler, arama motorlarının listeleme yaparken dikkat ettiği maddeleri de ele alarak, bu kapsamda düzenlemeler yapar.

Böylece kullanıcılar sitenizi araştırdığı zaman, sonuçlarda daha yukarıda olmanız sağlanır. Böylece ziyaretçi sayılarınızı kısa sürede arttırmanız mümkündür.

İnşaat Sitelerinde Referans Vermenin Önemi Nedir?

Bir inşaat projesi olan kişiler, bu kapsamda hizmet veren bir firmayla irtibat kurmadan önce inşaat firması web sitesi araştırması yaparak, referanslarını inceler. Böylece geçmişte hangi çalışmalara imza atıldığı, bundan duyulan memnuniyet oranı ve nasıl bir çalışma gerçekleştirildiği anlaşılabilir.

TPK Medya kapsamında olan tasarımcılar, referans sekmesini dikkatli bir şekilde düzenleyerek müşterilerinize hitap etmesini sağlar. Böylece kısa sürede içerisinde aldığınız iletişim sayısını yükseltmenize yardım edilir.

İnşaat Sitesinde En İyi Sonuçları Hangi Firma Sunar?

İnşaat sitelerinde güncel tasarım trendlerini takip etmek, kişilerin daha kolay ilgisini kazanmanıza yardımcı olur. Bu bakımdan web tasarımcıları kendini sürekli güncel tutmalı, yenilikleri hızlı şekilde kabul etmelidir.

Sizlere profesyonel tasarımcılar ile hizmet veren TPK Medya, dinamik ve geliştirme odaklı tasarımcılarıyla beraber inşaat sitelerinizde en kaliteli sonucu uygun fiyata almanızı sağlar.

Leave A Comment

Mesaj Gönder
WhatsApp Destek Hattı
TPKmedya Destek Hattı
Merhaba🙌😊
Call Now ButtonHEMEN ARA