Ebu Ziya Tevfik Sk. No:16/4 Çankaya/Ankara
+90 551 123 9331

Başakşehir Web Tasarım

Başakşehir Web Tasarın

Başakşehir web tasarım hizmetimiz yerel ve ulusal çapta çalışan herkes için son derece önemli bir hizmet sunmaktadır.

Başakşehir web tasarım yılın 365 günü açık bir mağaza sahip olmanızı sağlar. Bugün herkesin internette gezindiği ve bu nedenle hemen hemen her pazarı bölümlere ayırmanın mümkün olduğu gerçeğinden başlayalım, her şey kiminle ve hangi iletişimle (bu temel) iletişim kurmak istediğinizi iyi anlamaktadır.

Verdiğimiz Başlıca Hizmetler:

  1. Kurumsal Web Tasarım
  2. E-Ticaret Sistemleri
  3. Hosting ve Domain Hizmetleri
  4. Google Reklam Hizmetleri
  5. Kurumsal E-Posta Hizmetleri
  6. Sosyal Medya Hizmetleri
  7. Andoid Uygulamaları
  8. Logo Tasarım
  9. Kurumsal Kimlik Çalışması
  10. Web Tasarım, Reklam ve Seo Eğitimleri

Yeni müşterilerin nasıl kazanılacağını yöneten dinamikleri anlarken, bir yetkinliğin yeterli olmadığı, ancak doğru müşterileri çekebilmek için personelin sahip olması gereken farklı türde becerilerin olduğu anlaşılacaktır. Facebook ve Instagram gibi sosyal ağlar, yeni müşteriler bulmak için doğrudan araçların bir parçasıdır, onları ayrı bir bölüm haline getiriyoruz çünkü onları genel olarak ayrı bir iletişim bölümü olarak görüyoruz.

Her zaman profesyonel web sitesi dijital olarak oluşturulacak bir konsept oluşturulması gerektiğinde önemle üzerinde durulması gereken bir konu haline gelir.

Sosyal Kanallarınızı Açıyoruz

Facebook ve Instagram’da yeni müşteriler bulmak çok kolay değil çünkü herhangi bir iletişim kampanyasını destekleyebilecek bir web varlığı sağlar.

Bu nedenle, gereksiz yere para harcamadan önce, platformlardaki herhangi bir yatırımı doğrulayabilmek için şirket sayfalarınızı iyi ayarlamanızı ve doğru çevrimiçi itibarı oluşturmanızı öneririz. Sadece bazı küçük kurallara uymanız gerekmez. Düzenli olarak paylaşım yapın (haftada sadece 1 veya 2 kez bile olsa), en güvenilir müşterilerinizden referanslar alın, herhangi bir mesajı yanıtlayın, sayfa verilerini güncelleyin.

Sosyal ağlar şu şekilde düşünülmelidir: Şirkette ayrı bir sektör ve kişisel olarak ilgilenerek başlamak mümkündür. Ancak bunun her zaman iletişim olduğunu ve bu nedenle herhangi bir gönderi yapmadan önce kime vurmak istediğinizi netleştirmeniz gerektiğini unutmayın.

Bütün bunlar, bir iş büyümesini uygulamak için, müşteriden herhangi bir destek almadan her şeyi harici bir şirkete devretmenin mümkün olmadığını açıklamayı sağlar. Çünkü sistem çalışır web sitesi için de geçerlidir. O zaman ne yapmalı? Fiziksel mağaza için profesyonellere güveniyorsak, burada da aynısını yapmalıyız.

SEO Çalışmaları

Bir web sitesi, kaliteli içeriklerle internette görünür olmaya başlar. Bu çok önemli bir konudur. Bu yüzden içeriksel yatırım yapmak da son derece önemlidir. Daha sonra bu faaliyetlerle birlikte siteyi organik olarak konumlandıran yöntemlerin ve çalışmaların, yani doğrudan bir parasal yatırımın arkasında değil, şirketin oluşturduğu içerikler, yani SEO sayesinde uygulanabileceği anlaşılacaktır.

Bu ikinci husus, çok daha uzun bir süreç olduğu için yeni müşteri bulmak için doğrudan faaliyetlere paralel olarak ele alınmalıdır, genellikle içerikleri doğru şekilde küratörlüğünü yapmaya başladığınızda sonuçları 1 yıl sonra görmeye başlamaktan bahsediyoruz.

Yıllar sonra zaten ayakta olan siteyi içerik olarak sökmek zorunda kalmamak için bu konuya hemen başlamak için SEO üzerine küçük bir çalışma planı da dahil olmak üzere birlikte doğrudan bir strateji uygulamanızı öneririz. Bu, başlangıçtaki doğru tasarımdan daha fazla emek veya ekonomik çaba gerektirecektir.

Kaliteli Sonuçlar

Bir yandan internet bir kaynaksa, çoğu zaman kafa karışıklığına ve yanlış değerlendirmelere de neden olabilir ve milyarlarca bilgi ve ağdaki yazıların kalabalığı arasında doğru çözümü bulmak her zaman kolay değildir.

Ancak tüm bu sorunların arasında, neyse ki internette neredeyse “bilimsel” bir çözüm bulan bir çözüm var ve o da müşteri kazanımı. Genellikle yapılan hata, web pazarlama projelerinin tüm sorumluluğunu üçüncü şahıslara devretmek, gerçekte bu sektör, girişimci bazı kavramlar kazanmazsa kötü gelişir. Eğer yeni müşteriler bulmada etkili olmak istiyorsanız, koymalısınız.

Leave A Comment

Mesaj Gönder
WhatsApp Destek Hattı
TPKmedya Destek Hattı
Merhaba🙌😊
Call Now ButtonHEMEN ARA