Ebu Ziya Tevfik Sk. No:16/4 Çankaya/Ankara
+90 551 123 9331

İzmit Web Tasarım

İzmit Kurumsal Web Tasarım

İzmit web tasarım hizmetimizle nitelikli bir çalışmaya hayat veren uzmanlarımızın desteğini alarak internetteki yerinizi alabilirsiniz.

İzmit web tasarım web sitenizin sıfırdan ya da yeniden tasarımının hedeflerinin ne olduğunu ve bunlara ulaşmak için uygulanacak stratejiyi belirlemek için hizmetinizdedir. Rakibinizin web sitelerine dikkat edin. Olumlu yönleri nelerdir? Negatifler nelerdir? En önemlisi: Rakip sitelerden ilham aldığınız sitenizde neleri geliştirebilirsiniz. Nelerin saklanması ve nelerin silinmesi gerektiğini değerlendirebilirsiniz.

Daha sonra içerik yapısı değerlendirilmelidir. Bu noktada, web sitenizin ağaç yapısının  korunup korunamayacağını veya kullanıcı deneyimini iyileştirmek için yeniden çalışılması gerekip gerekmediğini değerlendirmeniz önerilir.

Siteniz Görünür Olsun

Sitenizi ilk kez ziyaret eden bir kişi, verdiğiniz hizmeti ve işletmenizin değer teklifini 5 saniyeden kısa sürede tespit edip tanımlayabilmelidir. Bu, kurulu teknolojilerin web sitenizin ihtiyaçlarına uygun olup olmadığını belirlemek içindir. Bu soru, bazı teknolojilerin güncellenmesinin veya tam tersine diğer teknolojilerin kullanılmasının tavsiye edilip edilmediğini bilmek için önemlidir. Şunlara karar verebilirsiniz:

 • Bir içerik yönetim sistemi olan CMS kullanılıp kullanılmaması
 • Sayfa yükleme hızına müdahale edin
 • Özellikleri ekle ya da kaldır

Sitenin güvenlik seviyesini değerlendirin ve muhtemelen güvenliğini sağlamak için müdahale edin Eski teknolojilerin bilgisayar korsanlığı ve bilgisayar virüsleri risklerine karşı savunmasız olduğunu bilmelisiniz.

Web sitesi yeniden tasarımına geçmeden ve hangi değişikliklerin yapılacağına karar vermeden önce, sitenin konumunu analiz etmek gerekir. Bu belirlemek için:

 • Hangi sayfalar ve resimler en iyi dizine eklenir ve neden
 • Hangi sayfalarda çok sayıda gelen bağlantı var
 • Bunları saklamayı, iyileştirmeyi veya silmeyi değerlendirin

Doğru Kitleye Ulaşın

Web siteleri, kişisel isteklerinize değil, müşterinizin profiline yönelik olmalıdır. Stratejinizi planlarken bu tür soruları göz önünde bulundurun:

 • Kişilerinizin ana özellikleri nelerdir?
 • Ne arıyorlar? Onların ihtiyaçları nelerdir?
 • Hangi terminolojiler veya yazı stilleri onlarla rezonansa girebilir?
 • Yeni harekete geçirici mesajlar eklememiz gerekiyor mu?

Tasarım ekibiniz, sitenin sayfadan sayfaya nasıl hareket edeceğini adım adım gösterecek olan tel çerçeveler, yani maketler veya bir plan oluşturmalıdır. Bu aşamada, önceden yapılan SEO denetimi dikkate alınarak yeni içeriğin veya optimize edilmiş içeriğin yazılması gerekecektir. Her sayfaya harekete geçirici mesajlarınızın konumunu eklemeyi unutmayın. Giriş ve çıkış sayfalarının nasıl görünmesi gerektiğini kontrol edin. Bu, yeni sitenin veya yeniden tasarımın geliştirme aşamasından önce gelen tasarım aşamasıdır.

Aktif Web Siteleri

Site tasarımı veya yeniden tasarım projesi onaylandıktan sonra geliştirme aşaması başlayabilir. Web sitesi yeniden tasarım projesinin bu son adımı, yazılı ve görsel unsurlar da dahil olmak üzere, platformun ve sitede yer alacak tüm içeriğin sonuçlandırılmasından oluşacaktır. Bu adım sırasında aşağıdakiler gereklidir:

 • Denemenizin doğru şekilde uygulandığından emin olarak bir pilot site deneyin.
 • Site geliştirme tamamlandıktan sonra onay sürecini kolaylaştırmak için düzenli, adım adım doğrulama oluşturun.
 • Son olarak, gerekirse bunları optimize etmek gerekli olacaktır. Bu aşamada, sitenin son yayınlanmasından önce tüm son rötuşları eklemelisiniz.

Web Tasarım Fiyatları

Web sitesinin oluşturulmasına karar verilir. Bu projeye ayırdığınız bütçeyi tanımladınız. Geriye web sitesi tasarımı, gerçekleştirilmesinden ve bakımından sorumlu olacak profesyonel web sitesi yaratıcısını bulmak kalıyor. Fransa’da özellikle büyük şehirlerde yoğunlaşmış birçok web tasarım ajansı bulunmaktadır. 

Ancak site tasarımınız için coğrafi olarak size yakın bir web sitesi oluşturma şirketi kullanmayı tercih edebilirsiniz. Projenizin toplam maliyetini tahmin etmek için web sitesi oluşturma fiyatını bilmek konusunda sabırsızsınız. Bu site başarısına ayırmak istediğiniz bütçe için bir aralık tanımlayarak başlayın.

Leave A Comment

Mesaj Gönder
WhatsApp Destek Hattı
TPKmedya Destek Hattı
Merhaba🙌😊
HEMEN ARA