Ebu Ziya Tevfik Sk. No:16/4 Çankaya/Ankara
+90 551 123 9331

Altındağ Bilgisayar Tamiri

Eve Bilgisayar Tamiri Servisi

Altındağ bilgisayar tamiri ile Altındağ ve civarında oturuyorsanız eğer firmamızı tercih edebilirsiniz. Sorun her ne ise kısa zamanda çözülmeye çalışılmaktadır.

Altındağ bilgisayar tamiri arayanlar için firmamız oldukça güvenilirdir. Kaliteli malzemelerle hızlı bir şekilde çalışan firmamıza bilgisayarınızda bir sıkıntı olması durumunda başvurabilirsiniz. Bilgisayar günümüzde oldukça sık kullanılan ve de sürekli olarak bozulabilme özelliği gösteren bir alet olarak firmamızı herhangi bir bilgisayar tamiri noktasında tercih edebilirsiniz.

Hizmetlerimiz Neler?

Oldukça çeşitli konuda yardımcı olarak pek çok konuda çözümler üretebiliyor ve hizmette çok fazla sınır tanımıyoruz. İşte verdiğimiz hizmetler:

 1. Apple, iMac ve Macbook sistem kurulum ve aynı zamanda tamiri
 2. Microsoft Windows sistem kurulum ve tamiri
 3. Veri kurtarma
 4. Virüs, Malware, Adware(reklam) temizleme ve önlem alma
 5. PC ve laptop tamiri
 6. Tablet ve elektronik cihaz tamiri
 7. Oyun konsolu tamiri
 8. Server ve Network çözümleri
 9. Workstation kurulumu ve bakımı
 10. Zarar görmüş veya kırılmış ekran değişimi
 11. Yerinde servis ve bilişim desteği
 12. Web sitesi kurulumu ve güncellenmesi
 13. Firmalara özel yazılım geliştirme
 14. Seo çalışmaları
 15. Ağ bağlantısı problemleri
 16. Yazılım güncelleme hizmeti

Eve Bilgisayar Tamiri Servisi

Günümüzde artık bilgisayar kullanım seviyesi artmış ve bir eve bir tane değil 2-3 tane bilgisayar alınır hale gelmiştir. Haliyle bu bilgisayarların da bozulma veya sorun üretmesi söz konusu olabilmektedir. Bu açıdan bakıldığında bilgisayar tamiri için artık eskisi gibi bilgisayarınızı tamirci bulup götürmeye gerek kalmamaktadır. Çünkü artık servis sizin ayağınıza gelmektedir. Adresinize gelen bilgisayar tamircisi sorun ne ise orada çözmeye çalışmaktadır. Bu hizmet sayesinde:

 • Gerekli olan kurulumları gerçekleştiriyoruz.
 • Yedeklenen dosyaları geri yüklüyoruz.
 • Çöken bilgisayar içinden önemli olan verileri kurtarıyoruz.
 • Ardından ise çökmüş olan bilgisayara format atarak sistemi tekrardan aktif hale getirmek için çabalıyoruz.

Artık kolay bir şekilde hizmetinizi gerçekleştiriyoruz. Altındağ bilgisayar tamiri konusunda destek almak isteyenler anlık olarak bizlere ulaşabilirler. Bu sayede de oldukça iyi bir şekilde hizmetimizi vermekte ve sizlere yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Bilgisayar Destek Bloğu

Bu blog sayesinde bilgisayar servisi ve hizmetlerimiz ile bilgi almak için bu bloğa göz atabilirsiniz. Bilgisayarınız nasıl tamir edilir, eve hizmetlerimiz nereler ile sınırlı gibi soruların da cevabını bulmanız oldukça olasıdır. Bilgisayar ve laptop tamirleri için bloğumuzu okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu sayede de kendiniz bile çözüm üretip bilgisayarınızı düzeltebilirsiniz. Format atma yollarına kadar bilgi verilen bu blog sayesinde pek çok işlemi kendi başınıza halledebilirsiniz. Altındağ bilgisayar format atma işlemi için hiçbir türlü kendisiniz yapamıyor iseniz firmamızdan destek alabilirsiniz.

Bilgisayar Tamiri Ücretleri

Bilgisayar tamiri yapılırken bazen çok fazla emek ve zaman harcanmaktadır. Parça değişimi ve başka şeyler de gerektiren bilgisayar tamiri sonuç olarak çözülmekte ve de firmamız tarafından sizlere bu konuda da hızlı ve olumlu sonuç doğuran hizmetimizi garanti ediyoruz. Müşteri memnuniyeti ve de cebe uygun olan bir bilgisayar tamir firması olarak uzun süredir sizlere hizmet vermekte ve de yardımcı olmaktayız. Bunun için de verdiğimiz kaliteli ve aynı zamanda da hızlı olan hizmetimizden yararlanmak için bize sadece bir telefon hattı ile ulaşabilir ve hizmet talep edebilirsiniz. Altındağ bilgisayar format atma işlemi içinde bu çevrede yaşayanlar için bu hizmetimiz sürekli olarak devam etmektedir. Bilgisayarınızda sorun ne ise on göre uygun olan bir ücretlendirmeden sizlere yardımcı olmaktayız.

Leave A Comment

Mesaj Gönder
WhatsApp Destek Hattı
TPKmedya Destek Hattı
Merhaba🙌😊
HEMEN ARA