Ebu Ziya Tevfik Sk. No:16/4 Çankaya/Ankara
+90 551 123 9331

En İyi Ücretsiz WordPress Temaları

Ücretsiz WordPress Temaları

En İyi Ücretsiz WordPress Temaları Web siteniz için uygun bir tema arıyorsanız ve binlerce seçenek arasında kararsız kaldıysanız sizler için hazırlamış olduğumuz En İyi Ücretsiz WordPress Temaları na göz atabilirsiniz. Siteniz için uygun bir tema seçmek ziyaretçi açısından oldukça önemlidir. Her ne kadar arka planda gözüküyor olsa da güzel ve çekici temalar ziyaretçileri site üzerinde tutmakta oldukça etkilidir.

Astra

Astra teması günde neredeyse 7 bin gibi oldukça yüksek indirme sayılarına ulaşan popüler bir En İyi Ücretsiz WordPress Temaları dır. Oldukça az yer kaplaması ve hızlı olması ilk tercihler arasında yer almasını sağlıyor. Astra temasında Vanilla JavaScript tercih edilmesi hızına hız katıyor diyebiliriz. Neredeyse bir saniyeden daha az sürede sayfalar aşırı hızlı bir şekilde yüklenebilmektedir.

Neve

Neve teması güncel ve güvenilir kodlamaları ile ün yapmış ThemeIsle markasının en çok tutulan tasarımlarından birisidir. Yeni bir sitenin hızlı bir şekilde yayına alınmasını sağlayan çeşitli özelliklere ve araçlara sahiptir. Sunucu kaynaklarında zorlama yapmayan ve bir saniyenin altında yüklenme hızı sunan Neve piyasaya oldukça etkili bir giriş yapmıştır. Neve teması ile oldukça kolay düzenlemeler yapabilirsiniz ve her türlü iş sitesi için ideal bir seçimdir.

Hello Elementor

Günde 2 bin civarında indirilmeye sayısına sahip olan Hello Elementor teması yeni site sahiplerinin vazgeçilmezi olacak gibi gözüküyor. Bu denli fazla tercih ediliyor olması temiz arayüzü ve en çok da minimalist tasarımlarından dolayıdır diye düşünüyoruz. Yoast, WPML ve WooCommerce gibi eklentilerle de uyumlu olması Hello Elementor’u tercih listelerinde üst sıralara taşıyor.

GeneratePress

Yapılmış olan testlerde GTMetrix, PageSpeed Insights ve Pingdom gibi oldukça yüksek puanlar almıştır. GeneratePress temasını üst sıralara taşıyan en önemli özelliği ise SEO için uyumlu tasarlanmış olmasıdır.

Customify

Eğer aşırı detaycı bir yapınız varsa size tavsiyemiz Customify temasını tercih etmenizdir. Sitenizin her türlü ögesini düzenleme ve özelleştirme imkânı sunan bu tema ile hızlı performanslar da elde edebileceksiniz. Üst ve altbilgi oluşturucularında herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır. WooCommerce, Yoast, BuddyPress ve bbPress gibi eklentilerle de uyumlu çalışıyor olması ayrı bir avantaj sağlıyor.

Twenty Twenty

WordPress’in en güncel temalarından birisi olan Twenty Twenty, oldukça hızlı bir gezinti sunmaktadır. Elementor ve Gutenberg gibi popüler sayfa oluşturucuları ile genişleyen özelleştirme alternatifleri kapsamında hem kişisel hem de profesyonel siteler kurmak isteyenler için en uygun seçeneklerden birisidir diyebiliriz.

Her türlü olabilecek cihaz boyutuna uyumlu olması ve çeşitli tipografi alternatifleri gibi özelliklerine istinaden Twenty Twenty, üçüncü taraf temalarla yaşanabilecek hız ve çakışma sorunlarını da çözerek tercih edenlere derin bir oh çektiriyor.

Zakra

İşlevsellik ve seçenek açısından en gözde WordPress temalarından birisi olan Zakra teması ilk çıktığı andan beri birçok yeni site sahibinin tercihleri arasında olmaya devam ediyor. Zakra temasının bu denli çok tercih ediliyor olmasının en temel etkenlerinden birisi de güvenliği ve SEO uyumlu olmasıdır. Bu seçenek birçok site sahibi için çekici geliyor. En popüler özelliklerinden birisi de müşteri hizmetlerinin aşırı hızlı bir şekilde geri dönüş sağlıyor olmasıdır.

TPKmedya
TPKmedya Yazılım

Responsive

Responsive teması mobil cihazlarda fazlasıyla tercih edilen ve bir o kadar da başarılıdır. Temiz kod yapısına sahip olması ve eklentilerle çakışmaması onu en sevilen ücretsiz WordPress temalarından birisi yapıyor. Temanın dikkat çeken bir diğer özelliği ise markanıza uygun olacak tasarımlar barındırıyor olmasıdır.

Sydney

Elementor sayfa oluşturucusunun önermiş olduğu temalar arasında bulunan Sydney teması, düzenli bir şekilde güncellenen modern bir dizayna ve 600’den fazla Google yazı tipi seçeneği barındırmaktadır. Tam ekran kaydırıcı ve logo yüklemeleri gibi özelleştirme seçenekleri sunmakta olan Sydney, problemsiz bir çeviri süreci sunmaktadır. Sydney hem freelance için hem de işletmeler için uygun seçenekler sunan çok özellikli bir temadır.

OceanWP

Çoğu özelliği bakımından Astra temasını andırmaktadır. OceanWP şiddetle tercih edilen ve birçok site sahibinin tercihleri arasında bulunan popüler temalardan birisidir. Performans yönünden en iyi olmayı amaçlayan temalardan birisidir. E-ticaret konusunda birçok özellik barındırıyor olması WooCommerce mağazası açmak isteyenler için oldukça iyi bir seçenektir. Web siteniz ile ilgili ileriye dönük olarak e-ticarete dönüştürme gibi bir düşünceniz var OceanWP ile başlamanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. İleride yeni bir tema geçme gibi bir dertten sizi kurtaracaktır.

Özet

Hazırlamış olduğumuz ücretsiz WordPress temalarından size ve sitenize en uygun olanı seçebilirsiniz. Her birinin ayrı ayrı özelliklere mensup olması size en yakın olanı seçmenizde yardımcı olacaktır. Şu an için bile kafa karışıklığı içerisindeyseniz temaların bilindik özelliklerinden bahsedeceğiz.

  • Hız benim için vazgeçilmez diyorsanız; Astra, Neve veyahut Hello’yu gözünüz kapalı bir şekilde tercih edebilirsiniz.
  • Fazla detayı seviyorum ve her şey benim elimde olsun diyorsanız Customify’ı seçebilirsiniz.
  • Fazla kurcalamayı sevmiyorum benim için içerik önemli diyorsanız Neve’ninsunmuş olduğu eşsiz tasarımları deneyebilirsiniz.
  • Basit ve sadelikten yanaysanız Twenty Twenty temasını seçebilirsiniz.
Etiket:En iyi ücretsiz WordPress temaları 2020,Tamamen ücretsiz WordPress temaları,En iyi ücretsiz WordPress temaları 2021,WooCommerce tema ücretsiz,WordPress full tema,Ücretli WordPress Temaları,Ücretsiz WordPress e-ticaret Temaları 2019,WordPress en iyi temalar,En iyi ücretsiz WordPress temaları 2020,Tamamen ücretsiz WordPress temaları,En iyi ücretsiz WordPress temaları 2021,WooCommerce tema ücretsiz,WordPress full tema,Ücretli WordPress Temaları,

Leave A Comment

Mesaj Gönder
WhatsApp Destek Hattı
TPKmedya Destek Hattı
Merhaba🙌😊
HEMEN ARA