Ebu Ziya Tevfik Sk. No:16/4 Çankaya/Ankara
+90 551 123 9331

Harddisk Veri Kurtarma Fiyatları

Hard Disk Veri Kurtarma Hizmeti

Hard Disk Veri Kurtarma – Harddisk Veri Kurtarma Fiyatları Teknolojik cihazların kullanımının artması ile birlikte gerek görsel gerek video gerek ise yazılı olan tüm belgeleri cihaz hafızasında saklamaktayız. Cihaz hafızasında saklanan bu belgeler bir yerden sonra hafıza yetersizliğinden dolayı da ya ssdlerde yada hard disklerde saklanmaktadır.

Hard disk’ler veri saklama yönünden oldukça başarılı, taşıması kolay aygıtlardır. Fakat her elektronik cihazda olduğu gibi hard disklerdede yüksek potansiyelde bozulma tehlikesi bulunur. Hard diskte meydana gelecek olan herhangi bir problem, içerisinde bulunan tüm verilerin kaybolması gibi büyük sonuçlara sebebiyet verebilir. Bu noktada hard diski çöpe atarak, tüm verilerinizi kaybetmek yerine hard disk veri kurtarma hizmeti alarak içerisinde bulunan birçok dosyaya tekrardan erişebilirsiniz.

Hard Disk Veri Kurtarma Nedir?

Hard disk (HDD) veri kurtarma, herhangi bir sistem veya sabit sürücünün çökmesi, bozulması durumunda içerisinde bulunan verileri kurtarma işlemidir. Hard disk veri kurtarma hizmeti ile beraber yalnızca kaybolan verilerinizin tekrar temin edilmesi değil, harddiskin normal çalışma durumuna geri dönüşüde başarılı bir şekilde sağlanır.

Hard disk veri kurtarma, genel olarak sabit sürücü kurtarma yazılımları kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Disk sektörünün üzerine yazılan yerler haricinde bulunan kaza sonucu silinen veya bozulan tüm verileri sabit disk kurtarma yazılımı ile eski haline döndürmek mümkündür.

Hard Disk Veri Kurtarma Hizmeti
Hard Disk Veri Kurtarma 05511239331

Hard disk veri kurtarma ile birlikte tüm donanımsal arızalardan hariç olarak fiziksel hasarların da onarılması gerçekleşir. Hard disk veri kurtarma hizmetinde ilk adım fiziksel hasarın giderilmesi olup akabinde de donanımsal problemler giderilmektedir. 

Eğer harddisk veri kurtarma hizmetinden faydalanmak istiyorsanız tpk medya sizin için doğru bir tercih olacaktır. Bize ulaşmak için 0551 123 9331 numarasını arayabilir yada internet sitemizde mevcut olan iletişim kanallarımızdan birini kullanabilirsiniz. Sizlere en kısa sürede çözüm üretmek için, bekliyor olacağız.

Hard Disk Veri Kurtarma Hizmeti Hangi Durumlarda Gereklidir?

Fiziksel bir hard disk arızası yaşıyorsanız bu konuda sizi uyaracak olan çeşitli faktörler bulunmaktadır. Bu faktörlere dikkat edilmesi durumunda erkenden davranarak, hard diskinizin içerisinde bulunan verilerin daha büyük bir çoğunluğu kurtarmanız mümkündür. Hard disk veri kurtarma hangi durumlarda gereklidir sorusuna şu şekilde cevap verilebilir:

  • Hard Disk “Başlatılamadı” Olarak Görünüyor: Windows seçeneğinin disk yönetimi kategorisinde bilgisayara takılan fiziksel cihazlar görünmektedir. Eğer bu kısımda “Başlatılamadı” hatası alıyosanız, iletişim hatası olduğunu net bir şekilde anlayabilirsiniz. Hard disk veri kurtarma hizmetine ihtiyacınız var demektir.
  • Hard Diske Güç Gelmiyor: Eğer bilgisayara taktığınız bir hard diske güç gelmiyorsa PCB kartında yani baskılı devre kartında bir problem var demektir. Bu noktada elektronik aksamın değişecek olması ihtimali yüksektir. Ancak bu değişimin hard disk veri kurtarma uzmanı tarafından yapılması gerektiğini unutmamalısınız.
  • Hard Diskte Aşırı Isınma: Hard disklerde plaka adı verilen ve üstü manyetik madde ile kaplı olan diskler bulunmaktadır. Bu diskler ileri ve geri hareket eden mekanik kol yardımı ile yüksek hızda dönüş sağlar. Dönüş esnasında küçük bir bakır tel diske değer ve bilgisayardan herhangi bir veri kaydedeceğinizde bu bakır tel ile diske işlemesi yapılır. Bu esnada hard diskte biraz sıcaklık artışı normaldir fakat afaki şekilde bir sıcaklık artışı gözlemleniyor ise bu durumda hard diskinizi onarmak için hard disk veri kurtarma uzmanına götürmenizde fayda vardır.

Hard Disk Veri Kurtarma Fiyatları

Hard disk veri kurtarma fiyatları genel olarak pahalı bilinmektedir. Fakat bu ücretlendirme hard diskin durumu, büyüklüğü, donanımsal yapısı ve arızanın büyüklüğü gibi birçok detaya bağlıdır. Tüm bu detaylar belirlenerek hard disk veri kurtarma fiyatı sunulur.

Eğer ucuz hard disk veri kurtarma hizmeti almak istiyorsanız hemen internet sitemizde bulunan iletişim kanallarından birini kullanarak bize ulaşabilirsiniz. En kısa sürede size dönüş yaparak, probleminizi çözmek için hızlıca reaksiyon almakta ve bunu en uygun fiyat garantisi ile yapmaktayız.

Hard Disk Veri Kurtarma Hizmeti
Hard Disk Veri Kurtarma 05511239331

Etiket: Laptop harddisk veri kurtarma, Harddisk veri kurtarma programı, Toshiba harici harddisk veri kurtarma, Harddisk Veri Kurtarma fiyatları, Bozuk harddisk veri kurtarma programı full, Harddisk veri kurtarma Technopat, Veri kurtarma cihazı, Harddisk veri kurtarma programı ücretsiz, Harici Harddisk bozuldu içindekileri nasıl kurtarabilirim?, Hard diskler neden bozulur?, En iyi veri kurtarma programı hangisi?, Easeus ücretsiz mi?, EaseUS programı güvenli mi?, EaseUS Data Recovery Wizard ücretsiz mi?, Veri kurtarma programları nelerdir?, Kayıp dosyaları nasıl buluruz?, Kalıcı olarak silinen dosyalar nereye gider?, Harddisk bozulursa ne olur laptop?, Harddisk ömrü kaç yıl?, Hard disk düşünce bozulur mu?, Harddiskin arızalı olup olmadığı nasıl anlaşılır?, Harddisk bozulursa pc açılır mi?, Hdd den ses gelmesi normal mi?, SSD ses çıkartır mı?, HDD kafa atma nedir?, Sabit diskten tuhaf sesler duyuyorsanız öncelikle hangisini yapmalısınız?, Bir bilgisayarda harddisk olmazsa ne olur?, Harddiskin sata olduğu nasıl anlaşılır?, Bilgisayarın hard diski görevi nedir?, Bad sector nelere yol açar?, Hard disk hataları nelerdir?, Bad sector sorunu nedir?, Hard disk kurtarılır mı?, HDD neden arızalanır?, Harddisk nasıl saklanır?, SSD lerin ömrü kaç sene?, HDD kaç saat çalışır?, SSD disk ömrü ne kadar?, Bilgisayar harddiski ne kadar?, Bilgisayar harddiski neden yanar?, Harddisk ne anlama gelir?, Geri dönüşüm kutusundan silinen dosyalar nereye gider?, Dosya gerçekten silinir mi?, Flash diskten silinen dosyalar nereye gidiyor?

Leave A Comment

Mesaj Gönder
WhatsApp Destek Hattı
TPKmedya Destek Hattı
Merhaba🙌😊
Call Now ButtonHEMEN ARA