Ebu Ziya Tevfik Sk. No:16/4 Çankaya/Ankara
+90 551 123 9331

SSD Disk Veri Kurtarma

SSD Veri Kurtarma

SSD (Veri Depolayıcı) teknolojinin kullanımındaki yüksek ivme ile doğru orantılı olarak artış göstermektedir. Gerek dayanıklı, gerek sessiz gerek ise bilgisayarı rahatlatıcı özellikleri ile tercih edilen SSD’lerin bir riski bulunuyor o da; veri kaybı.

Hiçbir SSD kullanıcısı kullandığı cihazda veri kaybı problemi ile karşılaşmak istemez fakat bazı zamanlar bu durum ile karşı karşıya kalınabilir. Bu noktada SSD disk veri kurtarma hizmetine ihtiyaç olmaktadır.

SSD Disk Veri Kurtarma Hizmeti Nedir?

Yeni nesil depolama teknolojisi olan SSD disk, problemsiz çalışırken bir anda herhangi bir zarardan dolayı veri kaybına uğrayabilir. Bu veri kaybı yazılımsal olduğu gibi aynı zamanda donanımsal da olabilmektedir. Örneğin bilgisayara kurulan zararlı yazılımlar, crack yani şifresi kırılmış programlar, SSD diskin hafızasının ve kullanımının aşırı zorlanması, SSD diskin sert bir darbeye maruz kalması, sıcaklığa maruz kalması gibi birçok sebep vardır.

Sebepler bu kadar fazla olunca SSD disklerde yaşanan veri kayıplarıda doğal olarak fazla oluyor. Hiç kimse SSD diskine depoladığı resimlerin, videoların veya önemli dosyaların kaybolmasını istemez. Fakat böyle bir problem ile karşı karşıya kaldığınızda korkmak ve üzülmek yerine tpkmedya desteğinin sizinle olduğunu unutmamalısınız.

Alanında uzman olan teknik ebimizi tercih etmeniz durumunda SSD diskinizde meydana gelen veri kaybını, SSD disk veri kurtarma işlemi ile en kısa sürede çözebiliriz. SSD disklerde meydana gelen veri kaybı sonrası birçok kişi kendi çözüm yolu aramakta ve geri dönülemez müdahalelere başvurmaktadır. Uzmanlık ve bilgi alanı dışında olan kişilerin bu denemeyi yapmasıyla SSD disk daha da kullanılamaz ve verileri kurtarılamaz hale gelmektedir.

SSD veri kurtarma hizmetimizde uzman ekibimiz, SSD disk veri kurtarma laboratuvarlarında gerekli basamakları uygulamaktadır. Bu basamaklar esnasında detaylı inceleme yapılmakta ve başarıya ulaşılmaktadır. Eğer SSD diskiniz veri kaybı gibi önemli bir zarar uğradıysa ve bizi tercih etmek isiyorsanız 0551 123 9331 numarası üzerinden ulaşabilirsiniz. Tek iletişim yöntemimiz numara olmayıp, internet sitemizde mevcut olan tüm iletişim kanallarını kullanabilir ve hızlıca iletişim kurabilirsiniz.

SSD Disk Veri Kurtarma Fiyatları

SSD disk veri kurtarma programı dahilinde verilen hizmet fiyata doğrudan etki etmektedir. Az önce bahsettiğimiz gibi bir SSD diskin farklı veri kaybı yaşama sebepleri mevcuttur. Bu ve bunu gibi birçok detay SSD disk veri kurtarma fiyatları hakkında değişiklik yaratmaktadır. SSD disk veri kurtarma fiyatlarını etkileyen faktörler şu şekilde listelenebilir:

  • Hangi sebep ile veri kaybı yaşadığı
  • Diskin hafıza alanının büyüklüğü
  • Markası ve modeli
  • Eski teknolojiye mi yoksa yeni teknolojiye mi sahip olduğu
  • Hangi veri kurtarma işlemlerine ihtiyaç duyulduğu
  • Kaç mesai günü harcanacağı

Tüm bu kriterler göz önünde bulundurularak bir SSD disk veri kurtarma fiyatı belirlenmektedir. Tabi bunun yanında her firma kendi kâr oranını da eklemektedir. Bu kâr oranı firmadan firmaya değiştiği için müşterinin ödeyeceği ücrette bir hayli değişiklik gösterebilir.

TPK Medya olarak yıllardır süre gelen en uygun fiyat garantisi ile en kaliteli iş politakımız sayesinde piyasa doğrultusundaki en başarılı firma olmayı hak ettik. Müşterilerimizin bizi tercih etmesindeki en büyük sebep fiyatlarımızın uygunluğu kaynaklıdır. Ucuz SSD disk veri kurtarma hizmeti ile profesyonel destek vermekte ve bozulan cihazlarınızı ilk günkü haline geri döndürmekteyiz.

Eğer sizde bu kaliteli hizmete ihtiyaç duyuyor ve faydalanmak istiyorsanız hemen internet sitemizde mevcut olan iletişim kanallarından birisini kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Yalnızca hizmet almak için değil, soru ve sorunlarınız içinde bize ulaşabilirsiniz.

Veri Kurtarma Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin WhatsApp Ulaşabilirsiniz.

Leave A Comment

Mesaj Gönder
WhatsApp Destek Hattı
TPKmedya Destek Hattı
Merhaba🙌😊
Call Now ButtonHEMEN ARA