Ebu Ziya Tevfik Sk. No:16/4 Çankaya/Ankara
+90 551 123 9331

Kayseri Web Tasarım 500 TL İndirim

Kayseri Web Sitesi Tasarımı

Kayseri Web Tasarım hizmeti vermekteyiz sizlerde daha fazla bilgi almak iterseniz bizlere ulaşabilirsiniz. Pandemi ile birlikte gerek insanlar gerek ise firma sahipleri internet ve internetten hizmetin hayatı ne kadar kolaylaştığını anladı. İnternet siteleri insanların yani müşterilerin işlerini kolaylaştırırken firmalarında değerini katbekat arttırdı. Bu durumun fark edilmesi üzerine hemen her firma sahibi internet sitesi açmak için web tasarım hizmeti veren firmalara yöneldi.

Web tasarım firmaları aracılığı ile kaliteli siteler oluşturarak müşteri potansiyelini arttırırken aranma ve ulaşılma hacmini de bir hayli kolaylaştırdı. Tabii her web tasarım hizmeti alan bu durumu yaşamadı çünkü atlanılan bir nokta vardı o da doğru firma seçimi.

Web Tasarım Hizmetinde Doğru Firma Seçimi

Web tasarım hizmetinde doğru firma seçim tıpkı samanlıkta iğne aramak gibidir. Web tasarımın birçok kriteri ve dikkat edilmesi gereken detayı bulunur. Bu detayların hepsini tam anlamıyla yapan firma sayısı oldukça azdır. Biz tüm bu detaylara dikkat etmekte ve müşterilerinizi etkileyecek web sitelerini sizler için tasarlamaktayız. Peki nedir bu dikkat ettiğimiz kriterler?

Göze Hitap Etmesi

Herhangi bir şeklin, bir tasarımın insanların gözüne hitap etmesi için dikkat edilmesi altın oran vardır. Bu altın oran yakalandığında insan beyni tarafından olumlu bir tepki görür ve beraberinde güveni getirir. Firmaya duyulan güven sağlandığında o müşteri artık size bağlanmış ve devamlı alışveriş yapar hale gelmiş demektir.

Bu kuyruktan yola çıkarak anlaşıldığı üzere tasarım yalnızca görüntü değil, insanları ikna etme esnasında da büyük rol oynamaktadır. Bu noktada alanında uzman grafik tasarım ekibimiz ile tüm illerde web tasarım hizmeti vermekteyiz.

Kullanıcı Dostu Olması

Herhangi bir müşteri internet sitenize giriş yaptığında istediği ilk şey şüphesiz aradığını kolay bulmak olacaktır. Eğer sitenizi ziyaret eden müşteri sitenizi aktif olarak kolayca kullanamıyor ve zorluk çekiyorsa %87 ihtimalle sitenizi terk edecektir. Buna bağlı olarak kullanıcı dostu olan kolay arayüze sahip bir internet sitesi tasarlanmalı ki, sitenize giriş yapan müşteri aradığını bulsun ve işlemi tamamlasın.

SEO Kurallarına Uygun Yazılıma Sahip Olması

Kayseri web tasarım hizmetinde hemen her müşterimizin istediği şey SEO uyumlu olmasıdır. SEO’nun internet ortamında çok önemli bir konuma sahip olduğu düşünüldüğünde, bizim bunu es geçmemiz kesinlikle mümkün değildir. Alanında uzman olan ekibimiz mükemmel yazılımı yapmakta ve sorumlular tarafından tekrar kontrol edilerek onay verilmektedir. Hem yazım esnasında hem de akabinde kontrol yapılmasıylada hem SEO anlamında hem de yazılımsal anlamda olan hatalar minimalize edilmektedir.

SEO kurallarına uygun bir yazılım ne gibi avantajlar sağlar onlardan bahsedelim:

  • Siteniz arama motorlarında üst sıralara çıkar
  • Daha çok müşteriye ulaşırsınız
  • Sitenizin otoritesi çok hızlı yükselir
  • Maddi gelirlerinizde ciddi oranda artış gözlemlersiniz.

Kaliteli İçerik ile İkna Edici Olması

Potansiyel müşteriyi ikna edecek önemli detaylardan birisi de pazar araştırması yaparken siteye girdiğinde karşılaştığı içeriktir. Bu içerik ne kadar detaylı, açıklayıcı ve doğru seçilirse potansiyel müşterileri, müşteri konumuna almak o kadar kolay olacaktır. İçerikler kimi web tasarım yaptığımız sitelerde görsel ağırlıklı olurken, kimi sitelerde makale ağırlıklı olmaktadır. Bu seçim tamamen siteniz ve müşterilerinize bakılarak seçilmekte ve maksimum fayda sağlanmaktadır.

Eğer sizde tüm bu hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız. Hızlı bir şekilde sitemizde mevcut olan iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz. Yalnızca hizmet almak için değil, hizmet öncesi sorularınız veya merak ettikleriniz içinde bizleri arayabilirsiniz. Kayseri web tasarım hizmeti veren TPKMedya olarak en uygun fiyat, en yüksek memnuniyet garantisiyle çalışmaktayız. Detaylar için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Leave A Comment

Mesaj Gönder
WhatsApp Destek Hattı
TPKmedya Destek Hattı
Merhaba🙌😊
HEMEN ARA