Ebu Ziya Tevfik Sk. No:16/4 Çankaya/Ankara
+90 551 123 9331

KOPYA İÇERİK NASIL TESPİT EDİLİR? Kopya Makale ve İntihal Kontrol Programı

Kopya içerikler genellikle ait olunan internet adreslerine kişilerin vakit bulamaması veya yetiştirilemeyen içeriklerden dolayı yazı temini gibi ortamlarda kopya içeriklere başvurmasıdır.

Makale yazarlarına verilen siparişlerin internet adresine giren ziyaretçilerin zamanla sitelerinin Google aramalarımda düşüşe geçtiğinin farkına varırlar. Bu düşüşün nedenlerinden birisi de kopya içeriktir. Sonradan edinen kopyaları gören yazarlar bu durumun önüne geçebilmek için önlemler almaya başlamışlardır.

Bu makalemizde sizlere satın alınan veya kendi yazmış olduğunuz konuları denetleyebilmeniz için birtakım hizmet vermek adına öneriler sunacağız. Kopya içeriğin her geçen gün artmasından dolayı çok yaygın hale gelen bu durumda yazılan yazıların özgünlüğünü yitirmeleriyle birbirlerinin aynısı olmaya başladı. Bu tarz kopya içeriklerin kesitlerini hangi internet sitesinden kopyalandığını bulabilirsiniz.

Small Seo Tolls – Plagiarims Checker

Small Seo Tolls dünyaca bilinen en iyi kopya içerik tespitlerinde bulunan bir uygulamadır ve kopya içerik tespiti yapan, alanında en iyisi olarak gösterilmektedir. Small Seo Tools- Plagiarims Checker, binlerce kelimeyi çok kısa bir sürede tarayıp kullanıcılara haber vermektedir. Saniyeler içerisinde verilen bilgilerde kopya olarak alınan kısımların hangi siteler tarafından kullanıldığını, hangi yazılardan kullanıldığını açıkça göstermektedir. Bundan dolayı da pek çok webmaster tarafından seçilmekte ve tercih edilmektedir. Herhangi bir ücrette bulunmayan bir platformdur. Bu platform üzerinden istediğiniz zaman istediğiniz kadar yaratıcı makalelerinizin kontrolünü yapabilirsiniz.

Copy Space (kopya içerik tespiti)

Copy Space kopya içerik platformunda bulunan bir diğer isimdir. Yaptığı hizmetlerden dolayı ismini dünyaya yaymıştır. İnternet üzerinde bulundurulan en iyi makale özgünlük kontrolü unvanına hak kazanan Copy Space, Bundan dolayıdır ki çok büyük internet adresleriyle çalışmaktadır. Yazılmış olan içeriklerin kopyalarını cümle olarak taratan Copy Space, hiçbir cümleyi kaçırmadan özenli bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

Copy Space alt yapısına çok önem vermektedir. Bundan dolayı Google güncellemelerine gerekli olan çalışmalarını yapmaktadır. Oldukça gelişmiş yapısı ile Copy Space’de taratmak istediğiniz içeriği ister metin dosyası isterseniz URL bazlı yapabilirsiniz.  

Kopya Kontrol

Kopya Kontrol, Türk girişimciler ile geliştirilmiş bir kopya analiz sitesidir. Copy Space’e benzer bir mantığı bulunmaktadır. Sitelerdeki kopya taramalarını cümle olarak almaktadır bu şekilde yapılacak yanlışları daha aza indiren bir sisteme sahiptir.

Kayıtlarını yeni yaptırmış olan kişilere 5 deneme hakkı veren platform, bir sonraki kopya içerik denemelerini ücretli tutmaktadır. Eğer yerli bir girişimci ile çalışmayı düşünüyorsanız sizin için en iyi seçenek Kopya Kontrol olacaktır.

Leave A Comment

Mesaj Gönder
WhatsApp Destek Hattı
TPKmedya Destek Hattı
Merhaba🙌😊
Call Now ButtonHEMEN ARA