Ebu Ziya Tevfik Sk. No:16/4 Çankaya/Ankara
+90 551 123 9331

WordPress Web Sitesi Tasarımı – Ankara WordPress Site Kurma

WordPress Nedir?

WordPress.com nedir? web sitesi kurulumu basit kolay kullanılabilir yönetim paneli sayesinde blog, iş sitesi, portfolyo, çevrimiçi bir mağaza ve aklınıza gelecek tüm web sitelerini kolay bir şekilde yapabilmeyi bize olanak sağlamaktadır. İnternetin %42 gibi büyük bir oranı WordPressi tercih etmektedir.

Ankara WordPress uzmanı olarak sizlere özel tasarlanmış WordPress siteleri hakkında bilgi almak isterseniz 0551 123 9331 nolu telefon numarasından bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

TPKmedya.com

WordPress alt yapılı projeler veya özel panelli projelerinizi Kurumsal Web Tasarım hizmetlerimiz ile size daha hızlı, sade ve akılda kalıcı olarak hazırlanmış projelere sahip olabilirsiniz.

Uzun zamandır devam eden hizmetlerimiz ve yıllara dayanan tecrübelerimiz ile web tasarım geliştirme yetkimiz kurumsal alanda verdiğimiz yeteneklerle bütünleşerek müşterilerimizin isteklerini yerine getirmek ve memnuniyetini sağlamak için en uygun fiyata hizmet vermektedir. Firmamızın wordpress uzmanı ya da müşterilerimizin aklında oluşturduğu çizimleri ve isteklerini ön plana alarak gerçek hali çizgileri dijital olarak yansıtmaktayız. Kullandığımız WordPress platformu dünyada çok fazla istek gören bir platformdur.

WordPress Uzmanı Nedir?

Web Tasarımdaki rekabetin ve rakiplerin hizmetlerini yakından takip ediyoruz. Web Tasarımda sektörel olarak yüksek fiyatta hizmet sunulduğunu belirtmeliyiz. Web yazılım ve tasarımın yıllara dayanan deneyimlerimizle birlikte kurumsal olarak becerilerimizle sabitleyerek tam anlamlı bir müşteri memnuniyeti amacımızla uygun fiyatta sunduğumuz web sitelerimizin tasarımlarını bütün müşterilerimize sunmaktayız.

WordPress Özel Tasarım Web Siteleri Tasarımı

Kurumsal olarak hazırlanmış web tasarımlarda web sitesinin arama motorunda olması gerektiğinden daha iyi bir şekilde hizmet vermesi için yapılan bir teknik düzenlemedir. Düzenlemelerde renk, ton, konumlama, yansıma ve efekt gibi birden çok etkeni içinde bulundurmaktadır. Kişisel olarak veya firmaya özel bir web arayüzü ilerletebilmek için güncel olarak kullanılan Adobe Photoshop programı veya Adobe Photoshop gibi özelliklerde gelişmiş tasarım programları gerekmektedir.

Adobe Photoshop ve lllustrator benzeri programlar ile özel wordpress web tasarımlarınızda resim şeklinde çizilen bir işlemdir. Daha önceki zamanlarda web arayüzü yoktu. O dönemin şartlarında renk verme işlemi ve table kodlarıyla web platformu oluşturuluyordu. Günümüz şartlarında ise bu durumlar çok değişti ve yerini daha teknoloji ve bilişim gelişmelerle bu işlemler daha kolay ve hızlı yapılır oldu. Bu gelişimle beraber wordpress uzmanı Photoshop ile düşüncelerimizin ilerisinde işler yapabiliriz.

İnşaat Web Sitesi Tasarımı

WordPress Ui-Ux Tasarım Nedir?

Ux kullanıcıları giriş yapılan web platformlarında güzel bir tecrübe edinmeyi hedeflemektedir. Bu hedefi gerçekleşmeden önce birden çok durumu dikkate almakta fayda vardır. Bundan dolayı grafik tasarım bu hedefin ilk kuralı diyebiliriz. Ux tasarımı yapmak istenilen sitenin iyi araştırılması ve tüm ayrıntılara sahip olması gerekmektedir.

Ux tasarımların en büyük amaçlarından birisi de siteyi ziyaret eden kişileri sıkmayan bir testin yapılması bunun bir anketle sunulması ve site ziyaretçileri oluşturan bir etkileşim tasarımının yapılması lazım. Ux tasarımlarının en önemli özelliklerinden birisi insan beyninin görsellerin hangilerine nasıl bir tepki vereceğini bilmek Ux tasarımın işlevidir.

Ux wordpress web tasarım web site içinde görev yapmakla sınırlı bırakılmamalıdır. Satışı yapılmış ve teslim alınmış ürünlerle beraber feedbackler almayı hedeflemelidir. Ui tasarım, web platformlarında yer alan butonlar, menü, site içindeki renkler ve logoya, web site grid yapısı, kullanıcı aklında kalıcı hale gelmesi ve kullanıcılara seslenecek biçimlendirmelere kadar özen gösterilmelidir. Tasarım ürünlerinin geneli wordpress uzmanları tarafından planlanmaktadır.,

WordPress Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

Site geliştirmek için kullanıcıları zorlamadan rahat bir şekilde kullanabileceği, göz alıcı web sitesi tasarlamaya hazırlanıyoruz. WordPress web tasarımla beraber kurumsal firmalar için yazılım planları yapmaktayız. Müşterilerin beklentilerini karşılayabilmek ve sitenin tasarımı için deneyim sahibi olan wordpress uzmanı firikleriyle çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

WordPress Sitenin Avantajları Nelerdir?

 • İçerik editleme kolaylığı sağlar ve SEO eklentileri aracılığıyla teknik sorunlar küçültülür.
 • Eklentileri dönemsel olarak kendini yeniler
 • Esnek yapısı ile Google gibi arama motorlarında uyum içerisinde olur. Bu durum wordpress tabanlı web site sahipleri için avantajlı bir durumdur.
 • Panel özellikleriyle web site görüntüsünü nitelikle uyması ve yönetici tarafından rahat bir şekilde yönlendirilir bu sayede dikkat dağıtılmasının önüne geçilmektedir.
 • Yönetim panelinde Türkçe dil seçeneği olması yeni bulan kişiler için avantajdır.

WordPress Wocommerce E-Ticaret Sitesi Tasarımı Nasıl Yapılır?

Günümüz dünyasındaki internet kullanımının artmasıyla beraber internet üzerindeki satışları da etkilemektedir. İnternet üzerinden satış yapılmasına E-ticaret denilmekte. E-ticaret hizmetlerinizde yönetimi basit kullanıcı merkezli özel tasarım E-ticaret siteleriyle daha fazla satış yapabilirsiniz. İnternet üzerinden yaptığınız alışverişlerde herhangi bir fiziksel iş yapmadan E-ticaret aracılığı ile kazanç ve tasarruf yapılır. WordPress web tasarımlar bu gibi rakip ortamının fazla olduğu sitelerde sizi rakipleriniz arasından sıyırıp daha iyi bir site kurmanıza yardımcı olacaktır.

İnşaat Web Sitesi Tasarımı

WordPress Web Tasarım Kimlere Hitap Ediyor?

 • WordPress alt tabanını bilen ve bu sisteme hâkim kişilere yöneliktir.
 • İnternet sektöründe bulunan ve kendi hedef kitlesini oluşturmak isteyen kişilere hitap etmektedir.
 • Sektörel olarak elverişli fiyat isteğinde bulunan herkese yöneliktir.
 • Kullanıcı kitlesini geçerek kendi potansiyelini oluşturmayı amaçlayan kişilere yöneliktir.

WordPress Kurumsal Site ve E-Ticaret Sitesi Tasarımı

 • Web sitenizde gerekli olan ve ihtiyaç halindeki yeni eklenti ve modül yazılımlarınıza çözüm sunmaktayız.
 • Firmalardan alınan hizmetler veya kendi halinize hazırlamış olduğunuz WordPress ile karşınıza çıkan sorunlara yardımcı olmaya çalışıyoruz.
 • Web sitelerde Google, Yahoo ve Yandex tarzı arama motorlarında güvenilir hizmet sunduğunun en büyük araçlarından olan Ssl Sertifikasının siteye bütünleşmesini yapmaktayız.
 • Müşterilerin isteklerine uygun özel tasarımlar için seçenekler sunmaktayız.
 • Hazırda bulundurduğunuz web sitelerinize SEO uyumlu bir alt yapı hazırlamaktayız. Taleplere göre SEO çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Yapılan hataları gidermekteyiz.

Ankara WordPress Yazılım Hizmetlerimiz

Ankara WordPress Yazılım Hizmetlerimiz nelerdir? Web site oluştururken ilk önce bir planlama ve taslak çalışması yapılmalıdır. Sonra görsel tasarımlar ve yazınsal malzemelerin konumlanmasına karar verilir. WordPress web tasarım sürecinde müşteriden izin alınmasından sonra kodlama sürecine başlanır.HTML, CSS, Mysql ve CSS kodları ile çalışmaya son verilir. Bu düzenleme aşamaları bitirdikten sonra eksiksiz gerçekleştirmiş olunan arayüz tasarımları test edilmekte ve çıkacak olan eksiklerin giderilmesi sağlanmaktadır.

WordPress İle Hangi Projeler Yapılır?

WordPress günümüzde en çok tercih edilen siteler arasındadır. WordPress web tasarımları seo ve teknolojik hizmetleri aracılığıyla wordpress uzmanları bu alanda kişisel olarak değil Türkiye’deki kurumsal firmalara da hizmet vermektedir. Bu yapılan hizmetler ile farklı kesimlere ve isteklere sahip olan müşterilere hizmet vermeyi hedefliyoruz. Müşterilerimizin isteklerine göre günümüz dünyasının ilerisinde bir hizmet vermeyi amaçlıyoruz. WordPress web tasarımları ile ister bireysel olarak ister kurumsal bütün işlerde deneyimlerimizi kullanarak sizlere daha kaliteli bir hizmet vermeye hazırız.

Neden WordPress Uzmanı Tercih Etmeliyim?

WordPress uzmanları devamlı olarak fikir üreten kişidir. WordPress web tasarımları ile yenilikçi düşünceler, yeni tasarımları birleştirerek müşterileri hoşnut etmeyi amaçlayan tecrübeli bir ekibiz. Bütün çalışmalarımızı özgün olarak almaktayız ve çalışmalarımızda hedefimiz ideal bir reklam çözümü olmasıdır. Firma olarak beraber çalışmaya son derece önem vermekteyiz. WordPress alt yapış bulunduran daha hızlı siteler güvenli ve özel tasarımları WordPress projeleri için bize başvurabilirsiniz.

Neden Sizi Tercih Etmeliyiz?

Ekibimiz beraber çalışmaya çok önem vermektedir. Ekibimizin çok iyi olması bizi başarıyla ulaştırmaktadır. WordPress web tasarımları uzmanları ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve isteklerine dikkat etmekteyiz ve müşterilerimizin rakipleri arasından sıyırıp önlerine geçmesi için en kaliteli web tasarımları hazırlamaktayız.

Ekibimiz ile birleşerek düşünce alışverişi yapmaktayız ve daha iyi hizmet vermek için buradayız. Hizmet verdiğimiz kişiler ile sürekli irtibat içerisindeyiz.

Firma ve bireysel olarak hizmet verdiğimiz müşterilerimize wordpress uzmanı olarak özgün çalışmalara adımızı yazdırmaktayız. Müşterilerimize en iyi hizmeti vermek bizim ilk amacımızdır. Müşterilerimizin çalışmalarını bitirdikten sonra bile müşterilerimizin her daim yanında olacağımızı belirmekteyiz. Desteğimiz her zaman devam edecektir.

Leave A Comment

Mesaj Gönder
WhatsApp Destek Hattı
TPKmedya Destek Hattı
Merhaba🙌😊
HEMEN ARA