Ebu Ziya Tevfik Sk. No:16/4 Çankaya/Ankara
+90 551 123 9331

Samsun Web Tasarım

Samsun Web Tasarım

Samsun Web Tasarım hizmeti veren firmamız teknolojinin gelişmesi ile birlikte internet, günümüzde yaygınlaşarak herkes tarafından kullanılır bir hale gelmiştir. İnsanların bu yönelimine karşılık firmalarda internet üzerinden müşteri kazanma gayretine adım atmıştır.

Potansiyel müşterileri, müşteri konumuna dönüştürebilmek içinde en önemli olan detay kurumsal ve ikna edici internet sitesi. Samsun web tasarım hizmeti ile gerek Samsun ilindeki yerel bazlı firmalar gerek ise Samsun haricindeki firmalara insanları ikna edecek web site tasarımları yapıyoruz. Şimdi biraz detayları inceleyim.

Web Tasarım Hizmetini Sağlarken Nelere Dikkat Ederiz?

Web tasarım hizmeti alacak kişilerin bazı kriterleri bulunur. Bu kriterler sabit olmasa da %70’lik kısmı her müşteri için sabittir. Samsun web tasarım firması arayışında olan müşterilerimiz bizden genel olarak şunları beklemektedir:

  • İlgi çekici, göze hitap eden ve sade bir tasarım
  • SEO kurallarına uygun bir yazılım
  • Kaliteli görsel ve içerik seçimi
  • Site içi gezinme hızının yüksek olması
  • Müşterileri ikna edebilecek pop-up yazılar

Genel olarak hemen her müşteriin beklediği bu detaylara yaptığımız her web tasarımda yer vermekteyiz. Bunun haricinde gelen istekleri de müşteriler ile konuşup tasarlamaktayız. Eğer aklınıza takılan bir soru veya danışmak istediğiniz bir detay varsa sitemizde bulunan iletişim kanallarının birisi üzerinden bizimle iletişime geçebilir ve aklınızdaki soru işaretlerini çözmemize yol açabilirsiniz.

Samsun web tasarım hizmetinde müşterilerimizin neler istediğine değindik. Şimdi de bizim sizlere neler vaad ettiğimizden bahsedelim.

Potansiyel Müşteriler Müşteriniz Olacak

Her web tasarım hizmetinde dikkat ettiğimiz en önemli şeyde sitenin tasarımıdır. Sitenin arka planında mevcut olan yazılım her ne kadar SEO uyumlu olsa ve çokça tıklama almasını sağlasa da tıklama sonrası sitenizi ziyaret eden potansiyel müşterileri, müşteriniz yapacak yegane unsur site tasarımıdır.

Site tasarımının müşterileri ikna noktasında çok önemli konuma sahip olduğunu bildiğimiz için, sektörünüze uygun olarak bir tasarım seçerek sitelerinize işlemekteyiz. Bu sayede müşteri kazanma oranınız diğer tasarımlara oranla %70 daha fazla olmaktadır.

Profesyonel Yazılım Ekibimiz ile Siteniz Uçuşa Geçecek

Görsel düzenin başarılı olmasından önceki adımımız olan SEO puanını ince eleyip sık dokuyarak maksimum seviyeye taşımaktayız. Bir gerçek var, SEO puanı kötü olan bir site tıklama alamaz ve görselliği güzel olsa dahil bir anlamı kalmaz. Bu duruma bağlı olarak profesyonel bir kodlama ile hatasız bir siteyi sizlere sunmaktayız.

Kusursuz Yazılım ve Tasarımla Maksimum Hıza Ulaşacaksınız

Kusursuz bir yazılım sağladığı tek avantaj SEO değil aynı zamanda kullanıcı deneyimidir. Kullanıcı deneyiminde en önemli faktör site hızıdır. Yavaş bir site güven vermemekle birlikte, potansiyel müşterilerin siteyi terk etmesine sebebiyet verecektir. Bizim amacımızda müşterilerimizin sitelerinin kullanıcılar tarafından profesyonel görünmesini sağlamak olduğu için hız detayına oldukça önem göstermekteyiz.

İçerik Kraldır

İçerik kraldır cümlesine şahit olmuş olabilirsiniz. Bu cümle oldukça doğrudur. Bir sitenin içeriği güzel olmalı ki potansiyel müşterileri ikna etme ihtimalide yüksek olsun. Yapılan araştırmalara göre potansiyel müşterilerin soruları olumlu ve cevap veren her metin insanları ikna ederek alışveriş yapmaya yönlendirmiştir.

Biz TPK Medya olarak potansiyel müşterilerinizi, müşteriye çevirme misyonu içerisinde olduğumuz için içeriklerinizi profesyonel analiz araçları ile belirlemekte ve yazmaktayız. İçeriklerin yazımı esnasında noktalama kuralı ve anlam bütünlüğüne özen göstermekte ve tam SEO puanı almayı başarmaktayız. Bununla birlikte görselleride telifsiz ve HD kalitede seçerek, müşterilerin ikna olma ihtimalini arttırmaktayız.

Eğer sizde Samsun web tasarım hizmetinden yararlanmak ve potansiyel müşterilerinizi kazanmak istiyorsanız sitemizde bulunan iletişim kanallarından birini kullanarak hemen iletişime geçebilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri No: +90 551 123 9331

Leave A Comment

Mesaj Gönder
WhatsApp Destek Hattı
TPKmedya Destek Hattı
Merhaba🙌😊
HEMEN ARA