Ebu Ziya Tevfik Sk. No:16/4 Çankaya/Ankara
+90 551 123 9331

Slider Revolution WordPress Slider Eklentisi

Slider Revolution WordPress Slider Eklentisi

Slider Revolution kullanımı daha çok WordPress eklentisi ve Magento uzantısı olarak tercih edilmektedir. Hatta birinci sınıf kaydırıcı özellikte kullanılmaktadır. Bu sayede meydana gelen özellik ve kullanım kolaylıklarından dolayı popülerlik kazanmaktadır. Hatta ilk bakışta Slider Revolution WordPress eklentilerinin ana özellikleri arasında olmaktadır.

Slider Revolution’un En Belirgin Özelliği

WordPress Slider düzenleme sırasında özel kaydırıcıları oluşturmayı kolaylaştırmak için Slider Revolution’da yerleşik olmaktadır. Yerleşik olarak yer alan tonlarca özellik gözlenmektedir. Genel özellikleri incelemek gerekse;

  1. Düzenler ve duyarlılık
  2. Çoklu içerik kaynakları
  3. Kolay seçenekler
  4. Medya destekleri gibi gözlenmektedir.

Slider Revolution WordPress Slider Eklentisi Kurulumu

Slider Revolution kurulum sırasında birden fazla adımı takip etmek gerekmektedir. İlk olarak Slider Revolution WordPress eklentilerini kopyalamak gerekmektedir. Bu sayede eklentilerin kendi kopyaları satın almak ya da Premium temalar var mı yok mu öğrenmek mümkün olmaktadır. Bunun için birden fazla yöntem yer almaktadır.

Slider Revolution Kopyalarını Yüklemek

Slider Revolution kopyalarını satın almak, eklentileri yükleme süreçlerini beraberinde getirmektedir. Eklenti dosyalarını indirmek için ilk olarak Slider Revolution hesaplarına giriş yapmak ve indirilenler sayfasına gitmek gerekmektedir. Böylece bir sonraki adımda Slider Revolution kopyalarını bulmak gerekmektedir. Peşine yalnızca yüklenebilir WordPress dosyaları içine indirme seçeneklerini seçmek gerekmektedir.

Slider Revolution kurulum noktasında WordPress sitelerinde oturum açmak, eklentilere geçiş yapmak ardından yeni ekleye gitmek gerekmektedir. Böylece ekranların sol üst kısmındaki eklentiyi yükle kısmına tıklamak gerekmektedir. Hemen ardından CodeCanyon’dan yeni indirilen eklenti dosyalarını seçmek gerekir. En son eklentileri etkinleştirmek ve kaydırıcı oluşturmak için hazır olunmaktadır.

Eklentiler, sunucularda oturum açmak ve çıkarılan eklenti wp-content-plugins adresinde yer alan klasör yüklenmektedir. FTP yolu ile yüklemek uygun olmaktadır.

Premium Temanın Dahil Olacağı Slider Revolution Yüklenmelidir

WordPress Slider eklentisi ücretsiz olurken birçok Premium tema gözlenmektedir. İndirilen tema ile beraber Premium eklentilerin kopyalarını içermekte olduğu bilinmektedir. Slider Revolution kopyaları bu adımlarla kurulmak istenirse temalardaki belgelere başvurmak gerekmektedir. Böylece birçok tema geliştirici beraber gelen eklenti kurulum sürecini kolaylaştırmaktadır. Bu yüzden bir bildirim çubuğu ya da aktivasyon paneli eklemek önerilmektedir.

Toplam WordPress temaları önerilmektedir. Bu yüzden Total’i yüklemek ve etkinleştirmek gerekmektedir. Ardından Slider Revolution için yüklenmesi önerilen ekran istemini görmek gerekmektedir. Önerilen / paketlenmiş eklentiler sayfalarına geçmek için bağlantıya tıklamak gerekmektedir. Bunların peşine eklentileri yüklemek ve etkinleştirmek için tıklamak öncelik olmaktadır

Revolution Slider Revolution html önerilen ve paketlenmiş eklentiler olarak gözlenmektedir. Total ayrıca, örnek olan verilerin içe aktarılması sırasında Slider Revolution’ı yüklemek gerekmektedir. Çünkü demo içe aktarıcı sırasında özel seçenekler yer almaktadır. Bu sayede içe aktarmak demoyu oluşturmak için etkili olmaktadır. Slider Revolution kullanılmaktaysa eklentileri yüklemek gerekmektedir. Bunun da ardından kaydırıcıları içe aktar kısmının aktif olduğundan emin olmak gerekmektedir.

Slider Revolution Kullanım Kılavuzu

Slider Revolution için eklentilerin yüklenmesi ardından ana WordPress panoları için menü eklenmektedir. Ana Slider Revolution kaydırıcı yöntemleri sayfalarına geçiş yapmak gerekmektedir. Böylece kaydırıcılar meydana gelmektedir ya da düzenlemeler gözlenmektedir. Şablonlar içeri aktarmak için uygun bir yöntem olmaktadır. Eklentilerin kendi  kopyalarını satın almak mümkün olduysa lisanslar etkin hale gelebilmektedir.

Slider Revolution Eklenti Lisans Aktivitasyonları

Slider Revolution’ı satın almak ardından tüm kaydırıcı özellikler kilidini açmak gerekmektedir. Böylece lisansları bulmak için CodeCanyon alanlarına geri dönmek öncelikli olmaktadır. Hemen ardından Slider Revolution eklenti sayfalarını ziyaret etmek yeterli olmaktadır. Bu adımlar sayesinde sırası ile meydana gelmektedir.

Leave A Comment

Mesaj Gönder
WhatsApp Destek Hattı
TPKmedya Destek Hattı
Merhaba🙌😊
Call Now ButtonHEMEN ARA