Ebu Ziya Tevfik Sk. No:16/4 Çankaya/Ankara
+90 551 123 9331

WordPress İnternet Sitesi Kurmak

wordpress-web-sitesi-kurmak

WordPress Web Sitesi Nasıl Kurulur? ,WordPress, sunduğu internet sitesi hizmetleriyle gerek bireylere, gerekse kurumlara kolay bir şekilde kendi web sitelerini oluşturma izni verir. Ajanslar tarafından verilen WordPress İnternet Sitesi Kurmak ise bu siteleri daha verimli şekilde kullanmanızı sağlar.

Böylece sayfanın SEO ayarları doğru şekilde yapılabilir, gerekli eklentiler kurulabilir ve daha hızlı bir site elde edilebilir. Sitenizden aldığınız sonuçlar da böylece arttırılır. Bu konuda uzman web tasarımcılarla size hizmet veren TPK Medya, temelinde dinamizmi ve yeniliği bulundurur. Böylece size çağdaş ve markanızı en iyi yansıtacak siteler hazırlanır.

Ekiplerimiz sizlerin ihtiyaçlarını dinledikten sonra, mevcut bir sitede gerekli eksikleri inceler. Ardından değerlerinizi en iyi yansıtacak ve kullanıcı deneyimini öne çıkaracak bir tasarım gerçekleştirir. Bu süreçte site hızı, SEO çalışmaları da gerçekleştirerek daha iyi sonuçlar almanız sağlanır. Eğer WordPress ile yeni bir site kuracaksanız, web tasarımcılarımız sizin için en iyi çözüm önerilerini sunar.

Markanızı ve vermek istediğiniz mesajı dijital ortamlara en iyi şekilde ileten ajansımız, kısa sürede kaliteli sonuçlara erişmenizi mümkün hale getirir. Yaratıcı tasarımcılarımız hayal ettiğinizi gerçeğe dökmenizde yardımcı olur.

WordPress Sitelerde Açılış Hızının Önemli

WordPress sitelerde birçok kişi açılış hızının önemli olmadığını, zira WordPres’in kurum olarak bunu sağladığını düşünür. Ancak bu tamamen hatalıdır. Zira WordPress kendi alt yapısını kullanarak yeni bir platform kurmanıza izin verir.

Dolayısıyla sağladığı hizmetlerden yararlanılarak kurulan her WordPress site farklı hızlarda açılır. Ancak her ziyaretçi bir sayfanın, mümkün olan en kısa sürede açılmasını talep eder. Şayet bu uzarsa, açılması için beklemeden farklı kaynaklara yönelir. İnternetin geniş bir ortam olması, potansiyel bir müşteriyi kaybedebileceğiz anlamına gelir.

Dolayısıyla yapılması gereken, sitelerin daha hızlı açılmasını sağlamadır. Bu bakımdan TPK Medya şu gibi işlemler ile buna yardım eder;

  1. Kullanılmayan eklentilerin silinmesi
  2. Sitenin WordPress üzerinde kullandığı veritabanlarının temizlenmesi
  3. Sitede kullanılan görsellerin optimize edilmesi
  4. JS, CSS dosyalarını birleştirerek küçültme
  5. Size en uygun hosting seçimi
  6. CDN hizmetlerinin kullanılması
  7. WordPress İnternet Sitesi Kurmak

Sitenize daha hızlı ulaşan bir kullanıcı, sayfalar arasında da hızlı geçişler yapabilir. Böylece potansiyel müşterileriniz, gerçeğe dönüştürülür.

WordPress Sitelerde SEO Çalışmalarının Önemi

Her internet sitesi, arama motorları tarafından kullanılan botlar tarafından sıralanır. Botlar, kullanıcıların daha iyi sonuç alabilmesi için bazı parametrelere göre listeleyerek, saniyeler içerisinde onlara sunar.

Burada gerçekleştirilen SEO işlemleri, botlara hitap ederek sıralamalarına yardımcı olur. Böylece aylık siteye giren ziyaretçi sayısında bir artış gözlemlenir. Bu noktada size SEO konusunda uzman ekipler ile hizmet veren TPK Medya yazılarınızdan site tasarımına kadar her noktayı ayrıntılı bir şekilde inceleyerek, daha olumlu sonuçlar almanızı mümkün hale getirir.

Sizlere sunduğumuz WordPress İnternet Sitesi Kurmak sonucunda kısa sürede dijital ortamlarda rekabet gücünüzü arttırabilir, daha başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.

WordPress Sitelerde Eklentilerin Önemi

İnternet siteleri kurulduktan sonra eklenti kullanmak zorunlu değildir. Ancak kullanılması sadece kullanıcı deneyimini değil, yöneticilere de kolay bir işlem yapma özgürlüğü tanır.

Burada tercih edilebilecek çok sayıda eklenti olmakla beraber, her sektör için kullanması gereken eklentiler farklıdır. Üstelik eklentiler konulara göre ayrıldığı için, kişilere en iyi hizmeti verecek seçenekler tercih edilmelidir.

Aksi durumda sadece siteler yavaşlamayacak, siteyi yöneten kişi de zorluklar yaşayacaktır. Bu bakımdan TPK Medya, hazırladığı WordPress sitelerde kullanıcılara en iyi çözümü getirecek eklentileri tespit ederek, kurulumunu gerçekleştirir.

Böylece sitenizi ilk kurduğunuz andan itibaren sorunsuz bir şekilde kullanabilir, mevcut sitelerinizde aldığınız sonucu geliştirebilirsiniz.

Markanızı Öne Çıkaracak Tasarımlar

Bir web sitesi hazırlarken dikkat edilmesi gereken en önemli madde tasarımdır. Zira kullanıcı deneyiminin oluşturulması, her zaman istediğiniz mesajın müşteriye iletilmesi anlamına gelmez. İkisinin birleştirilmemesi ziyaretçilerin sizi yeteri kadar anlamamasına neden olur.

Dolayısıyla firmanızın amacı, sitede vermek istediği mesaj ve hedef kitlesi neyse, tasarım da onlara hitap eder olmalıdır. Böylece alınan sonuçlar daha profesyonel olur. Sizlere yenilikçi ekipleriyle hizmet veren TPK Medya, sektörünüzde her zaman en çağdaş tasarımları kullanmanızı sağlar.

Böylece sadece kullanıcı deneyimini değil, iletmek istediğiniz mesajı da kolay bir şekilde belirtebilirsiniz. Kısa sürede kaliteli hizmet veren ajansımız, uygun fiyatlarla hedef kitlenizi arttırmanızda yardımcı olur.

Leave A Comment

Mesaj Gönder
WhatsApp Destek Hattı
TPKmedya Destek Hattı
Merhaba🙌😊
HEMEN ARA