Ebu Ziya Tevfik Sk. No:16/4 Çankaya/Ankara
+90 551 123 9331

Yaşamkent Bilgisayar Tamiri , Yaşamkent Bilgisayar Format Atma

Yaşamkent Bilgisayar Format Atma

Yaşamkent Bilgisayar Tamiri , Yaşamkent Bilgisayar Format Atma için güveneceğiniz adres olan ekibimiz, birbirinden farklı bilgisayar türlerinin format ve güvenlik işlemlerini yapıyor.

Yaşamkent bilgisayar tamiri için gereken yazılımsal ve donanımsal desteği sağlayan ekibimiz, güvenli bir şekilde tamir işlerinizi gerçekleştiriyor. Bilgisayar biçimlendirme hizmeti veya PC kurtarma, işletim sisteminin bozuk olması veya sabit diskin okuma/yazma sorunları veya bozuk donanımlar nedeniyle zarar görmesi nedeniyle artık başlamaması durumunda kesinlikle gereklidir. Bu durumda en yakın servisten profesyonel bir yardım almanız önem kazanacaktır.

Yaşamkent Bilgisayar Format Atma

Bazı durumlarda, özellikle yavaşsa, sürekli donuyorsa veya kullanılmayan programlar hala yüklüyse veya gerçekten kaldırılmamışsa bilgisayarı tamamen kurtarma işlemine devam etmek yararlıdır. Bu nedenle kullanımını sağlamak için yorucu ve bilgisayarı temizlemenin başarısız olması gerekir. Sorunu çözmek, temel sistem yapılandırmasını biçimlendirmek ve geri yüklemek için tamir işlemlerini yapmanız son derece önemlidir.

Bilgisayarı biçimlendirmek, sistemi ilk durumuna geri yükleyerek bilgisayarı fabrika koşullarına döndürmek Yaşamkent bilgisayar tamiri ile mümkündür. Bir format veya PC geri yükleme sırasında gerçekleştirilecek işlemler şunlardır:

 1. Önemli verileri (belgeler, fotoğraflar, videolar, e-postalar vb.) kaydetme ve geri yükleme
 2. İşletim sistemi kurulumu ve konfigürasyonu
 3. Sistemin çalışması için gerekli güncel sürücülerin kurulumu
 4. Tüm güncellemelerin yüklenmesi
 5. Temel programların ve ek yazılımların kurulumu
 6. Geçerli bir ücretsiz Antivirüsün yüklenmesi
 7. Sistem işlevsellik testi ve doğrulaması

Yaşamkent Bilgisayar Format Atma Fiyatları

Muhtemelen bir bilgisayarı formatlamanın ne kadara mal olduğunu merak ediyorsunuzdur. Sunduğumuz birçok bilgisayar desteği hizmeti arasında elbette bir bilgisayar biçimlendirmesi var. Ama bir bilgisayarı biçimlendirmenin maliyeti nedir? 

Aşağıdakiler dahil bir bilgisayarı biçimlendirmenin ortalama maliyeti marka ve modele göre değişmektedir.

 1. İşletim sisteminin en son sürümünün yüklenmesi
 2. İşletim sistemi yazılımı güncellemesi
 3. Programların kurulumu
 4. Bilgisayar sürücüsü yazılım kurulumu
 5. Veri yedekleme ve kurtarma
 6. Olası e-posta hesabı yapılandırması.

TPK medya yazılım olarak bir çok sektöre hizmette bulunmaktayız sizlere daha iyi hizmet sunmak için 7/24 çalışmaktayız. Müşterilerimizin değerli yorumları bizim için önemlidir. Daha fazla bilgi almak isterseniz Çağrı Merkezimizden Destek alabilirsiniz.

TPKmedya.com

Toplamda bilgisayar biçimlendirme maliyeti bu ürünlerin marka ve modellerine göre değişmektedir. Bu yüzden her durumda değişiklik göstermektedir. Cihazınızın marka ve modelini bize ileterek Yaşamkent bilgisayar format atma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Bilgisayarı Biçimlendirme Hizmeti

İster masaüstü ister dizüstü bilgisayar olsun, bir bilgisayarı biçimlendirmek, sabit diskin veya ssd’nin tüm içeriğinin silinmesi ve veri depolama için hazırlanması veya işletim sisteminin kurulması / geri yüklenmesi için hazırlanması anlamına gelir. Ancak dikkatli olun, bir sabit sürücüyü biçimlendirdiğinizde, üzerindeki tüm verileri silmiş olduğunuzu bilmelisiniz.

Bu nedenle, bir sabit diski biçimlendirmeden önce, zaten kullanılmışsa, üzerinde bulunan bölümlerin de kaldırılması önerilir. Disk yeniyse, üzerinde bölüm yoktur. Bu nedenle, yeni bir disk için onu kullanmadan önce yapmanız gereken adımlar şunlardır:

 • Bölüm oluşturma (Microsoft Windows kullanılması durumunda NTFS bölümleri oluşturmak gereklidir
 • Sabit diski biçimlendirme

Bunun yerine, işletim sistemini geri yüklemeniz gerektiğinde ve her zaman Microsoft’tan işletim sistemleri hakkında konuştuğumuzda bu işlemler, yeni işletim sisteminin diski bölümleme ve biçimlendirme ile ilgilenen Windows kurulum prosedürü olması anlamında neredeyse her zaman otomatiktir. Yaşamkent bilgisayar format atma hizmetiyle bu sorunu kısa sürede çözebilirsiniz.

Bilgisayarınız yakın zamanda kurtulamadığınız bir virüs tarafından saldırıya uğradı mı? Tek çözüm, dizüstü bilgisayarı veya masaüstünü yeniden biçimlendirmek olabilir.

Bu, sabit sürücüyü tamamen siler ve bilgisayarınızı temizlemenin en etkili yoludur. Herkes dizüstü bilgisayarını kolayca yeniden biçimlendirebilir.

Bilgisayarı yeniden biçimlendirme işlemine başlamadan önce, tüm bilgileri harici bir sabit sürücüye veya CD’ye yedeklemeniz gerekir, aksi takdirde daha önce yazıldığı gibi, sabit sürücüdeki tüm verileri kaybedersiniz. Size hizmet verdiğimiz bu konuyla ilgili verilerinizi yedekleyerek çözüm sağlıyoruz.

Etiket: Yaşamkent 7/24 bilgisayar teknik servis,Yaşamkent Bilgisayar Tamircisi,Yaşamkent Masaüstü bilgisayar tamiri,Yaşamkent Bilgisayar Teknik Servis,Yaşamkent En Yakın Bilgisayar Tamircisi,Bilgisayar tamircisi Yaşamkent,Bilgisayar tamircisi ankara Yaşamkent,Bilgisayar tamircisi Yaşamkent,Ankara Yaşamkent Bilgisayar Servisi,Ankara Yaşamkent Pc Servisi,Ankara Yaşamkent Pc Servisleri,Ankara Yaşamkent Pc Tamiri,Ankara Yaşamkent Toner Dolumu,Ankara Yaşamkent Bilgisayar Hastanesi,Ankara Yaşamkent Bilgisayarcılar,Ankara Yaşamkent Yazıcı Tamiri,Ankara Yaşamkent Notebook Tamiri,Ankara Yaşamkent Notebook Formatı,Ankara Yaşamkent Bilgisayar Bakımı,,Ankara Yaşamkent Bilgisayar Format,Ankara Yaşamkent Notebook Format,Ankara Yaşamkent Laptop Format,

Leave A Comment

Mesaj Gönder
WhatsApp Destek Hattı
TPKmedya Destek Hattı
Merhaba🙌😊
Call Now ButtonHEMEN ARA