Ebu Ziya Tevfik Sk. No:16/4 Çankaya/Ankara
+90 551 123 9331

8 Adet WordPress Canlı Destek (Live Chat) Eklenti

8 Adet WordPress Canlı Destek (Live Chat) Eklenti

WordPress canlı destek eklentisi ile birlikte e-ticaret sitelerinin müşteri deneyimini iyileştirmesi mümkündür. Siteyi kullanmak isteyen kullanıcıların chat ekranı eklentisi ile birlikte müşterilerine erişmesi sağlanabilir. Müşterilerin site üzerinde dolaşırken sormak istedikleri sorulara yönelik yardım almasına imkan sağlayan chat ekranları eklentileri kullanıcılar için sunulan özellikler arasında yer alır.

Canlı destek eklentileri müşteri kazandırır ve elde edilecek olan kazançların artmasına yardımcı olur. Zamanın en önemli olgularından biri haline geldiği günümüzde müşterilerin anında geri dönüş almasına imkan sağlayan bir eklentidir. Yalnızca site üzerinden değil aynı zamanda çeşitli sosyal medya kanalları üzerinden müşterilere canlı destek sunulmasına yardımcı olan bir eklentiyi ifade etmektedir. 

WordPress Sitesinin En İyi Canlı Destek Eklentileri Nedir?

 Live Chat Complete

WordPress canlı destek eklentileri çeşitli avantajları ile birlikte farklı seçenekleri sağlamaktadır. İnternetin gelişmesiyle birlikte birbirinden farklı pek çok canlı destek eklentisi gün yüzüne çıkmıştır. Kullanıcıların tercih yaparken kendi problemine en iyi cevabı verecek olan eklentiyi seçmesi gerekir. Özellikle hem mobi<fl hem de bilgisayar üzerinden kullanıma uygun olması dikkat edilmesi gereken noktalardan biridir.

Bazı eklentiler yalnızca WordPress sitesi için hazırlanmış olurken bazı eklentiler diğer platformlarda da kullanılabilmektedir. Ücretli veya ücretsiz olarak sunulan eklentilerin kullanımı için kurulum yapılması gerekir. WordPress sitesinde kullanılabilecek olan en iyi canlı destek eklentileri ise şu şekildedir:

Live Chat Complete eklentisi en popüler olan eklentiler arasında yer alır. Aynı anda 100’den fazla müşteri için canlı destek yapabilme özelliği ile öne çıkmaktadır. Özellikle yoğun olan bir internet sitesinin tercih etmesi için uygundur. Müşterilere verilen anında cevap seçenekleri ile birlikte memnuniyeti en üst seviyede sağlanmaktadır. Live Chat Complete eklentisi tüm zamanlarda tercih edilen en iyi canlı destek eklentisidir. Ücretli şekilde sunulan eklentiyi satın alan kişilerin kolay bir şekilde kurulum yaparak kullanıma başlaması mümkündür. 

Facebook Live Chat

Facebook Live Chat eklentisi özellikle Facebook üzerinden daha çok kitleye ulaşan kullanıcıların tercih etmiş olduğu eklentiler arasında yer alır. Hedef kitlesinin büyük bir bölümü Facebook’ta yer alan e-ticaret sitelerinin müşteriyle iletişime geçebilmek için Facebook Live Chat eklentisini tercih etmesi mümkündür.

Sitelerin hemen yanında Facebook simgesi ile bağlantıda olan destek eklentisi sosyal medya kanalı üzerinden iletişim kurulması imkanını sağlar. Müşterilerin destek almak istedikleri konular için Facebook hesabına giriş yapması ile birlikte kullanıma başlaması mümkündür. 

FluentChat

FluentChat eklentisi hem mobil hem de masaüstü ile uyumlu olan destek eklentileri arasında yer alır. Ücretli olan eklenti telefon üzerinden destek sunulmasına imkan tanır. Müşterilerden aynı zamanda feedback alarak işlem yapılması için de son derece uygundur.

Awesome Live Chat

Awesome Live Chat uygulaması müşterilerin web sitelerine girdikleri anda sağ ya da sol alt kısımda mesaj kutucuğu olarak sunulur. Full paket olarak kullanıma sunulan eklenti sayesinde sınırsız bir destek sunulması mümkündür. 

WordPress Live Chat Plug-in

WordPress sitesi için özel olarak hazırlanmış olan seçenekler arasında yer alır. Geliştirmesi yapılan en iyi canlı destek eklentisi olarak bilinmektedir. Kurulumu oldukça basit olan eklenti sayesinde müşterilerin canlı destek alması mümkündür. Siteye göre özelleştirme yapma özelliği ek olarak sunulan hizmetler arasında yer alır.  Ücretli bir şekilde kullanıma sunulan eklentinin site sahiplerine göre sağ veya sol alanda gösterilmesi mümkündür. 

NinjaTeam Facebook Chat

NinjaTeam Facebook Chat eklentisi yeni güncellemeler ile birlikte sunulan eklentiler arasında yer alır. Facebook tarafından yapılan güncelleme ile birlikte messenger kullanan kişiler için canlı destek özelliği sunulabilir. Yazıların editörlüğü, renk fontları ve özelleştirme seçenekleri eklenti ile birlikte sunulmaktadır. Ücretli bir şekilde kullanıma açılan eklentide site sahipleri kolay bir şekilde kurulum yaparken aynı zamanda firmanın kendisine ait logolarını eklemesi mümkün olur. 

Skype Live Chat

Skype Live Chat eklentisi ile birlikte WordPress sitelerinde canlı destek alanı sunulmasına imkan sağlanır. Geçmiş sohbetlerin yedeklenmesi ve saklanması için özellik sunan eklenti tercih edilebilecek olan en iyi eklentiler arasında yer alır. Aynı anda birden fazla müşteriyle iletişime geçilmesi için uygun olan bir eklentidir.

Social Live Chat

Sosyal medya uygulamalarının hemen hemen hepsinde canlı destek sunulmasına imkan sağlayan bir eklentidir. Sınırsız bir band ile aynı anda birden fazla müşteriye destek sağlanması için imkan sunar. 

Leave A Comment

Mesaj Gönder
WhatsApp Destek Hattı
TPKmedya Destek Hattı
Merhaba🙌😊
HEMEN ARA