Ebu Ziya Tevfik Sk. No:16/4 Çankaya/Ankara
+90 551 123 9331

En İyi Ücretli WordPress Sosyal Medya Eklentileri Hangileri?

En İyi Ücretli WordPress Sosyal Medya Eklentileri Hangileri?

Web sitesinde profesyonel içerikler ya da blog içeriklerinin takipçi sayısını arttırmanın en kolay yolu, en iyi ücretli WordPress sosyal medya eklentileri arasından seçmekle bulunur. Bu eklentiler sayesinde dilerseniz içeriklerinizi sitenizin sosyal medya hesabında paylaşabilir, isterseniz de diğer sosyal ağlarda kaç takipçiye sahip olduğunuzu sitenizin ilgili alanında gösterebilirsiniz.

Elbette bu etiketlere tıklayan ziyaretçi, kontrolünüzdeki sosyal medya hesaplarını görecek ve bu sayede sizden daha rahat haberdar olmak adına takip edecektir. Ücretsiz sosyal medya eklentileri kullanmak da elbette mümkündür. Ancak çeşitli opsiyonları sayesinde eğer işiniz profesyonelse kesinlikle daha sistemli çalışan ve ek özellikler sunan ara uygulamaları tercih etmeyi uygun bulursunuz.

Sık kullanılan sosyal medya hesaplarına uygun olarak kodlansalar da çok yoğun kitlelerce kullanılmayan ama daha elit duran diğer sosyal ağ profillerinizi de bu eklentiler aracılığıyla ziyaretçilerinize gösterebilirsiniz. Kullanan müşteriler için işin en kolay yanı, ayarlamanın ardından sitenizde yayınlanan her yazının sosyal medya hesaplarınızda da paylaşılıyor olmasıdır.

Neden Ücretli WordPress Sosyal Medya Eklentileri?

Kullanıcılar, hayat boyu yardım ve takıldıkları konularda her zaman destek almayı arzuladıklarından, seçimlerini en iyi ücretli WordPress sosyal medya eklentileri arasından yaparlar. Kullanıcının yaptığı ödeme sayesinde eklenti yazarı kendisine güncelleme veya hata düzeltmeleri sonunda eklentinin son sürümünü kullanma hakkı tanır. Müşteri, dilediği an sorun yaşarsa satın alma sayfasındaki satıcıya e-posta yollama kısmını kullanarak problemine yanıt arayabilir.

En çok tercih edilen ve kullanım alanı oluşturmuş, en iyi ücretli WordPress sosyal medya eklentilerinden bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz:

  • WordPress Social Stream: Dünya genelinde on bine dayanacak kadar fazla satış yapan bir eklentidir. Sitenizde sosyal hesaplarınızın döngüsünü oluşturacak bir yayın akışı hazırlamanıza olanak tanır. RSS bağlantılarının etkisiyle pek çok paylaşımınızı sitenizle eş zamanlı götürebilirsiniz.
  • Easy Social Share Buttons: Sitenize toplamda 20 farklı sosyal medya hesabının takip etme butonunu ekleme kolaylığı sağlar. Yazı editörü vardır, kullanımı oldukça kolay ve anlaşılırdır. Fiyat performans yönünden çok ekonomiktir.
  • SocialBox: Hem sitenizin sosyal medya hesaplarının takip linklerini gösterip, hem de sizi  takip eden kaç kişinin olduğunun sunusunu yapmak isterseniz, tam size göre bir eklenti. Kurulumu ve kullanımı da kolaydır.
  • Ultimate Social Deux: Yaratıcı bir görünüş ve sosyal medya ikonlarınızın entegresini istiyorsunuz. Sitenizin hem şık hem de klişeden uzak olmasını bekliyorsunuz. Tam size yönelik bir eklentidir. Fiyatına oranla muhteşem bir performans sunar. Dilediğiniz alanda göz alıcı bir tasarımla sitenizi öne çıkarmak isterseniz, bu eklentiyi tercih edebilirsiniz.
  • Social Network Tabs: Kurulumu zordur ama dil desteği ile bu aşılabilir. Eklentinin kullanım amacı, sitenizin içerisinde açılıp kapanan menülerde sosyal medya bağlantılarınızı beğenme ve takip etme butonları oluşturmaktır. Kullanışlı ve görsel açıdan hoştur.

Türkçe Dil Desteği Olan Ücretli WordPress Sosyal Medya Eklentileri

Türkçe dil desteği, en iyi ücretli WordPress sosyal medya eklentileri içinden tercih yaparken en çok merak edilen konudur. Müşteriler, pek çok eklentide dil desteği bulabilirler. WordPress yönetim panelinde kendiliğinden eğer Türkçe desteği yazılmamışsa, .mo .po dosyaları gerekli şekilde düzenlenerek de Türkçe dilinde uygulamanızı kullanabilirsiniz. Yine dil desteği olmayan bir eklentiyi uygun görmeniz halinde, ki bazı eklentiler hem fiyat performans hem de ekstra özellikler açısından daha tercih edilir olur, kurulum esnasında WPML eklentisinden faydalanabilirsiniz.

Bütün bu dil desteği elde etme çabasını göstermemeniz halinde, ara yüzü Türkçe olmasa bile, en iyi ücretli WordPress sosyal medya eklentileri konulu yaptığınız bu tercih, kesinlikle sosyal medyada site adına yaptığınız paylaşımlarınızın dilini değiştirmez. Bu nedenle sistem panelinizin dilinin illa Türkçe olması mecburi değildir.

Leave A Comment

Mesaj Gönder
WhatsApp Destek Hattı
TPKmedya Destek Hattı
Merhaba🙌😊
Call Now ButtonHEMEN ARA