Ebu Ziya Tevfik Sk. No:16/4 Çankaya/Ankara
+90 551 123 9331

Instagram Gizli Hikaye Nasıl Görülür?

Instagram Gizli Hikaye Nasıl Görülür? Instagram gizli hikaye görüntüleme konusu son derece önemlidir. Çünkü birçok kişi bu hikayeleri görüntülediği bilinsin istemez.

Instagram gizli hikaye görüntüleme birçok kişinin özellikle eski sevgilisinin hikayesini görmek için tercih ettiği hileler arasındadır. Instagram’a çok uzun süredir abonesiniz ve artık bu sosyal ağın temel özelliklerini kullanma konusunda belli bir aşinalık kazandınız. Kaliteli fotoğraflar yayınlama, hashtag’leri iyi kullanma ve saygın bir takipçi kitlesi oluşturma konusunda çok ustalaştınız. Ancak, henüz tam olarak anlamadığınız bazı şeyler var.

Konuya biraz daha girmek gerekirse, Instagram’da hikayeleri görünmeden nasıl görebilirsiniz hala çözememişsiniz. Aslında birkaç kez, diğer kullanıcılar tarafından yayınlanan hikayeler arasında gizli göz atmanıza izin veren ayarın nerede olduğunu merak ettiniz, ancak sorunuza hiçbir zaman cevap bulamadınız. Pekala, onu bulamadıysanız, bunun çok basit bir nedeni var: Bunu yapmanıza izin veren yerel bir ayar yok!

Instagram Hileleri ve Var Olduğunu Bilmediğiniz Özellikler

Instagram Hileleri ve Var Olduğunu Bilmediğiniz Özellikler Her durumda, endişelenmeyin. Söz konusu işlemi, size anlatacağım bazı akıllı telefon uygulamaları ve doğrudan tarayıcıdan kullanılabilen çevrimiçi hizmetler gibi bazı üçüncü taraf çözümleri kullanarak gerçekleştirmek mümkündür.

Instagram'da gizli hesapların hikayeleri nasıl izlenebilir?
Instagram Gizli Hikaye Nasıl Görülür?

Instagram’daki hikayeleri görünmeden görmek için oldukça etkili bir çözüm tüm ana tarayıcılarla çalışan ve hikayelerin içeriğini indirmenize ve görüntülemenize izin veren bazı çevrimiçi hizmetleri kullanmaktır. Tabii ki, bu yalnızca içeriği görüntülemek için her zaman izne ihtiyacınız olan özel hesaplar tarafından değil, herkese açık hesaplar tarafından oluşturulan hikayelerle mümkündür.

Instagram Gizli Hikaye Nasıl Görülür?

Basit ve minimal bir arayüz ile karakterize edilen bu hizmet, herkese açık Instagram profillerinin hikayelerinde yayınlanan fotoğraf ve videoları kolayca görmenizi sağlar.

Önce Insta-Stories.online ana sayfasına gidin, uygun metin alanına @ sembolü olmadan gözetlemek istediğiniz kullanıcının kullanıcı adını yazın ve klavyede Enter tuşuna basın. Açılan sayfada Hikayeler sekmesini seçin ve hikayeleri görüntülemek için ön izleme görsellerine basın. Hikayeleri görüntülemenin yanı sıra sağ üst köşede bulunan İndir düğmesine basarak da indirebilirsiniz .

Giriş yaptıktan sonra, akıllı telefonlardan ve tabletlerden, parmağınızı kullanılan hesabın profil fotoğrafının küçük resmine basılı tutarak ve kullanılacak profilin kullanıcı adına basarak bir hesaptan diğerine kolayca geçiş yapabilirsiniz .

Leave A Comment

Mesaj Gönder
WhatsApp Destek Hattı
TPKmedya Destek Hattı
Merhaba🙌😊
Call Now ButtonHEMEN ARA