Ebu Ziya Tevfik Sk. No:16/4 Çankaya/Ankara
+90 551 123 9331

Php ile Paytr Sanal Pos Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

Paytr sanal pos entegrasyonu

Php ile Paytr sanal pos entegrasyonu ve Paytr sanal pos nedir merak edilmektedir. Güvenli işlemlerden bir tanesi olmaktadır. Böylece güvenli sanal pos hizmeti sayesinde güvenli ödeme seçeneklerini öne çıkmaktadır. Hatta alternatif ödeme kanalları ile daha fazla müşteriye ulaşmak sağlanmaktadır. Beraberinde satışlar artmakta olurken ücretsiz kolay kurulumlar gözlenmektedir.

Web sitesi sahipleri için en hızlı ve en kolay online ödeme almalarına yardımcı olmaktadır. Bir yandan aidat ücretleri de bulunmayan bir servis olmaktadır. Web sitelerinde kolay entegre meydana gelmektedir. Bu sayede kısa sürede kullanıma açılması başarılmaktadır.

Paytr Entegrasyonu

Paytr sanal pos entegrasyonu yapan firmalar öne çıkmaktadır. Paytr Sanal Pos ve ödeme çözümleri entegrasyonları HTTPS POST metotları ile çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Hatta entegrasyon dönemleri güvenlikten ödün vermeden gözlenmektedir. Bu sayede çok kolay ve güvenli olarak yer almaktadır.

Teknik entegrasyon dokümanları, PRO API’yla gelen açıklamalardan yönlendirmelere ve örnek kodlara kadar birçok detay içermektedir. Bu sayede entegrasyon dokümanlarına ulaşmayı başarmak için ilk olarak mağaza başvurularının onaylanması şart olmaktadır. Ardından mağaza başvuruları onaylanmaktaki süreçler tamamlanırsa dokümanlara ulaşmak için giriş yapmak gerekmektedir.

Gelişmiş API / PRO API

Tüm yazılım dilleri ile uyumlu olmaktadır. En iyi çözümler olarak gözlenmektedir. Çünkü bu sayede kolayca entegre etmek meydana gelmektedir. Gömülü ödeme formu sayesinde müşteriler siteden ayrılmaya gerek kalmadan güvenli ödemeler almak meydana gelmektedir. Birçok özellikleri gözlenmektedir. Bu sayede gözlenen özellikleri incelemek gerekirse;

  1. Tüm yazılımlar ile uyumlu olmak
  2. Kolay entegrasyon edilebiliyor olmak
  3. Hazır kod örneklerinin yer alması
  4. Hazır olan modüllerin bulunması (opencart, woocommerce, prestastop, WHMCS gibi benzeri düzeylerde yer alan modüller)
  5. PCI – DSS uyumu gerekli olmamaktadır.

Kolay API / Basic API

 Paytr sanal pos entegrasyonu yazılımı gözlenmektedir. Bu sayede web sitelerde yazılımsal müdahale yapılmamakta olduğu anlarda çözümler sunulmaktadır. Böylece oluşturmak için geçerli olan bağlantılar ile ödeme alınmaktadır. Linkler ile de ödemeler alınmaktadır. Bu alanda yer alan özellikleri incelemek gerekirse;

  1. Entegrasyon süreçleri yer almamaktadır. Böylece yazılım bilgileri gerekli olmamaktadır.
  2. PCI – DSS uyumlu olması şart olmamaktadır.
  3. 5 dakika kadar kısa sürede ödeme almak mümkün olmaktadır.

Birçok alanda hizmetler yer almaktadır. Bu yüzden alanında kaliteli bir firma olarak çalışmaları sunmaktayız. Böylece kim bizden yardım almak isterse anında yardımları sunmaya devam etmektedir. Birçok seçenek yer almaktadır. Her ne kadar web sitelerindeki gelişimler için çok önemli olsa bile birçok detayı barındırmaktadır. Kendileri yapmak konusunda zorluk çekmekte olan kişiler bizlerden dilediği zaman yardım alabilmektedir. Böylece en uygun fiyatlar ile en kaliteli hizmetleri sunmaktayız. İstenilen her an bizlerden yardım almak için adresimiz tercih edilmektedir. Tüm akla gelen her şeyi en uygun fiyatlar ile sunmaktayız.

Leave A Comment

Mesaj Gönder
WhatsApp Destek Hattı
TPKmedya Destek Hattı
Merhaba🙌😊
Call Now ButtonHEMEN ARA